לבעלי עין מקצועית וחדה בלבד

אני מבין שכולם באותה הדיעה

פחות יותר, למרות שכל אחד הציג סיבות שונות. בסה"כ אין לי שיקולים של התקמצנות על עדשות כי בין כה וכה המצלמה שתחליף את המצלמה הבאה שלי בטוח תהיה DSLR - אז עדשות אני אקנה בלאו הכי. אני חושב שהנקודות העיקריות שבגללן אני בוחר ב-300D הן הנקודות שיוסי ושחר הזכירו. כשיהיה לי ברור יותר מתי יוכלו להביא לי את המצלמה מארה"ב אני אתיעץ איתכם לגבי הציוד הנלווה. אולי עד אז כבר יתפזר הערפל מעל ה-D70 ואז שוב יהיה לי במה להתלבט
ד"א - אמנם אני עדיין כחול אבל כבר עזבתי את ניהול הפורום. אחרי שסידרתי (פחות או יותר) את קישורי הפורום ופתחתי את מילון המונחים, אני מרגיש שסיימתי את מה שרציתי לעשות כאן ואני חוזר להתרכז בצילום, בלימודים, בתרגום הגירסה החדשה של irfanview ובפורום הישן והטוב שלי. אני כמובן אמשיך לגלוש כאן כרגיל, פשוט אין לי את הזמן והאנרגיה להשקיע בפורום כמו שמנהל פורום צריך.

old

New member
לדעתי אחרי צפיה ארוכה

ההתלבטות היא בין קנון לניקון(נו מה חדש) עם יתרונות קלים לכל צד בדברים אחרים. במחיר של הצעצועים האלה DSLR לוקח בהליכה

P a n Z e r

New member
אני רוצה להבין משהו

קנון 300 די היא לא מצלמת Slr ? כמה זום אופטי יש לה? והאם תמונת מאקרו מ740C תיצא חדה וברורה?

LazyGecko

New member
תשובות

300D אכן DSLR אבל הבחור מדבר על PRO1 שהיא קומפקטית. ל 300D אין זום אופטי כי זה תלוי איזה עדשה אתה מרכיב עליה. והאם תמונת מאקרו מ740C תיצא חדה וברורה? זה יותר תלוי בצלם ובתנאי התאורה מאשר במצלמה.

למעלה