לא שוכחים את יום ההולדת!

n u t

New member
../images/Emo41.gifלא שוכחים את יום ההולדת!../images/Emo41.gif

אני מזכירה לכולם שמחר, יום חמישי, הפורום הכי שווה בתפוז, עם הכי הרבה חידות בתפוז, והאנשים הכי שווים בתפוז, חוגג יום הולדת 3 שנים!!!!!!! אז מה בתוכנית?
תחרות חידות- מה הקשר?
תחרות חידות- מה בתמונה?
תחרות חידות- טריוויה (שאלות ובתמונות)
תחרות חידות- מה כתוב בתמונה?
תחרות חידות- מי מסתתר מאחורי העיניים?
תחרות חידות- מספרים וציורים (נו כמו בתחרות של היחיד במינו... קשה היה למצוא לזה שם:$- אגב, רעיונות יתקבלו בברכה
)
פרס אחד שווה במיוחד למנצח!
לופון אחת שהפכה הכל לאפשרי וממשיכה להדהים את כולם כל פעם מחדש... אז נתראה כאן כן? יום חמישי, החל מארבע אחר הצהריים ועד שעות הערב!

n u t

New member
יש מאגר לא קטן...

אבל אם אתה מעוניין לארגן תחרות קטנה למחר גם כן, תמיד אפשר לשלב את זה

the YOOK

New member
על איזה פורום מדובר?

אני מקווה שאני אוכל להתפנות מחר אבל אני לא מבטיח כלום... אז אולי תצטרכו להסתדר בלעדי למרות שזה קשה...

איזה פורום!

סוף סוף הפורום הכי טוב בתפוז חוגג יומהולדת. זה נחשב פיצוי רציני אחרי הפשלה של שנה שעברה (היומהולדת עברה שברשור מזל טוב מסכן). כל הכבוד לכל מי שפועל מאחורי הקלעים כדי להפיק את כל תחרויות היומהולדת.

לא מתקבלים תירוצים!

בשעה 16:00 אתה וחברה שלך יושבים אחרי שחגגת לה יומהולדת מול הפורום!
סתם הרבה מזל טוב לה.

djdror

New member
../images/Emo22.gif../images/Emo124.gif../images/Emo49.gif../images/Emo49.gif../images/Emo49.gif

הרבה מזל טוב לפורום הכי שווה בתפוז. למרות שאני כבר לא כותב הרבה, אני עדיין כאן, ואין כמעט יום שאני לא עובר ובודק מה קורה בפורום הזה. לצערי מחר אני עובד (אם תציצו בפורום חתונות אז תוכלו לנחש גם איפה ועבור מי), כך שלא אוכל לחגוג איתכם, אבל ה
יהיה כאן ללא ספק. אז שיהיה יום הולדת שמח וכייפי.
דרור.

ny22

New member
מנהל
מזל-טוב

כיף להיות פה בפורום! כנראה שאהיה פה - אבל אחרי 4....

למעלה