לאורי היקר
ליום הולדתך!!!

../images/Emo41.gifלאורי היקר../images/Emo49.gifליום הולדתך!!!

שתמיד תהיה מאושר בעל לב זהב ש-שש לשמח ולעזור בכל עת שיהיה לך המון
ורוב שלווה שמחה ונחת שכל משאלותיך יתגשמו יומהולדת 18 שמח ויאללה צא לחגוג הגעת לגיל החוקי... בהערכה ובאהבה משה

Usagi

New member
מזל טוב אורי../images/Emo65.gif

שתמשיך את הצלחתך בכל התחומים. אהבה בריאות ואושר וכמובן גם עושר. מזל טוב

עדידי26

New member
אורצ'וק מזל טוב../images/Emo140.gif

אורי יא חתיך מהיום אתה כבר לא קטין שיהיה לך המון המון המון מזל טוב מאחלת לך רק אושר אושר אושר ועושר וכמובן רשיון נהיגה
(יאללה מתי טסט???!!!?.....) מתה עליך יא מתוק אחד... עדי

ליבי3617

New member
מזל טוב ילד ../images/Emo65.gif../images/Emo212.gif

מזל טוב להגיעך לגיל החוקי שבו פחות או יותר תוכל לעשות מה בא לך
תהנה ותבלה

ד קובי

New member
../images/Emo65.gif יום הולדת שמח ../images/Emo65.gif

יום הולדת שמח
וזר פרחים פורח
הצלחה בחיים
ובזהירות בדרכים
עושר ואושר
וגם קצת כושר

יונתי54

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo213.gif../images/Emo65.gifלאורי ליום הולדתך ../images/Emo213.gif|

גדלת בשנה וקטנת במיימדים המשך להצליח בירידה והגשם את כל שאיפותיך בחיים הרבה בריאות אושר ואהבה אין קץ .
תכבה את כל הנרות בפו אחד כמו בעוגה

../images/Emo212.gif../images/Emo213.gifמזל טוב לאורי!!!../images/Emo77.gif../images/Emo151.gif

לאורי!!! כל שנה מגיע יום אחד יום שמח יום מיוחד יום של אור ושמחה זהו יום הולדתך אז אני מאחל לך המון הצלחה בכל התחומים ותזכור שאתה יכול להגיע יותר גבוה מן העננים. מאחלת מירי

דנית כ

New member
../images/Emo65.gifמזללללל טובבב../images/Emo65.gif

מאחלת לך המון המון מזל טוב, המון בריאות, אושר ועושר. שתצליח בכל דרכיך ותגשים את כל משאלותיך! ובקיצור.. יום הולדת שמח

ortali2000

New member
לאחי המושלם!!!!!!!!!!

המון מזל טוב אין עלייך אתה מקסים!!! אז כבר אמרו שמהיום הכל (כמעט)חוקי ואשרי אז דע לשמור על עצמך וללכת בדרך הישר!! אתמול היתה לך מסיבה פיצוץ היית נראה 10!!!!! אני מקווה שנהנת והיה לך שמח! הרבה מזל טוב אושר שמחה הצלחה!!!בריאות ושלווה שילוו אותך כל חייך שתדע רק טוב!!! אוהבת אותך הכי בעולם אחותך. דובי מנגן תודה על שזכרת את יומהולדתו והזכרת לכולנו
אין כמוך! תודה רבה רבה על אתמול ובכלל על הכל. שבת שלום לכולם!!!

Rockamora

New member
מזל טוב אח שלי../images/Emo70.gif../images/Emo213.gif../images/Emo212.gif

מת עליך! עד 100 כ20! [אני גרוע בברכות
]

קוקלה 1

New member
לחתיך של הפורום ים מזל טוב../images/Emo65.gif ../images/Emo77.gif ../images/Emo65.gif

תמשיך להיות יחיד ואחד חזק שורדן חייכן ומיוחד שתשמור תמיד על צבעייך השונים ותמיד תהיה ראש למנצחים מאחלת שנה יפה מלאת חלומות צבעוניים ואהבה שנה בה תגיע לשיאים חדשים ותיכבוש עוד פסגה, שולחתמאילת הרחוקה זר פרחים
ועוגה
מזל טוב כל הזמן וכל השנה
מאחלת קוקלה.

יאאאאאאאאאאא

איזה כיף לראות את הברכותלכם ממש מחממם את הלבבב!!!
דובי מנגן תודה שזכרת לשים הודעה וגם!! תודה ענקית!!! על אתמול ממש תודה נהנתי עזרת לי מאוד! אורטל אחותי היקרה תודה לך על הברכות!!! היה אתמול ממש כיף עם כל החברים והנה סתם תמונה

לנוצה

New member
לאורי שכבר לא כדורי יומולדת שמח../images/Emo65.gif

המון המון ברכות קטנות וגדולות לשנים שכבר היו ולאלה שבאות, שיהיה לך הרבה עושר ואושר יושר וכושר, שכל מה שתיקח על עצמך לעשות ייצא הכי טוב שרק יכול להיות! איחולי הצלחה בכל התחומים והכי חשוב - תמשיך לעשות המון כיף במשך החיים !

למעלה