כתבה קטנה על לי בפיוז..

Dani Ryan

New member
../images/Emo41.gifכתבה קטנה על לי בפיוז..../images/Emo41.gif

כתבה על לי מפיוז של ידיעות אחרונות: כחול עולה לי ראיין מ"בלו" עושה קולות של עצמאות,ואפילו מוצלחת:סינגל הבכורה כבר במקום ה-3 בבריטניה! איך אנחנו אוהבים לטפח להקות בנים,אה? האמת,יש לנו סיבה טובה. אחרי שההרכב מעטר את העולם בשלל שירי פופ במשקל כלום, מתחילות להגיע השלוחות. חברי הבויבנד מחליטים שחופשי זה לגמרי לבד,ומתחילים בקריירות עצמאיות. וכך מתמלא עולמנו בעוד ועוד מוזיקה מתוקה ובלתי מזיקה,ועוד לא אמרנו את מילה על הפרצופים היפים שמבצעים אותה.מי אמר רונאן קיטינג ולא קיבל? עכשיו מגיע תורו של לי ראיין המתוק מ"בלו" לצאת לבד לעולם האכזר.החבר סיימון ווב כבר עשה את זה לפניו ,אבל בסקר שנערך באחד הפורומים של הלהקה בארץ [נראה לי שהם מתכוונים לפורום שלנו
אנחנו מיני סלב!!
]
הודו 32% מהגולשים כי הם מצפים לקריירת הסולו לש לי,לעומת 7% בלבד לסולו של סיימון. לדאנקן,אגב, מצפים 35% מהמעריצים. למודאגים נספר כי להקהת האם בהחלט לא מתפרקת.אבל זה לא מה שמונע מראיין הנאה לייצר בלדות משל עצמו. סינגל הבכורה שלו"צבא של אוהבים", יצא לפני שבועיים בבריטני הונכנס היישר למקום ה3 במצעד. באופן לא מפתיע מדובר בבלדה,לא מאוד נוגה,אבל בלדה. העיקר שעל העטיפה הוא דפק מבט חודרני א-לה סקעת,ונתןבצילום השחור-לבן. גם באלבום השלם,שנושא את שמו,נקט ראיין בסטיילינג דומה, רק שהפעם הוא מישיר את הסקעת אל עבר החלון,ולא מסתכל לנו ישר לעיניים. ראיין,רק בן 22,הצטרף בגיל 17 לשורות להקת "בלו". עד עתה הבנים העבירו יחד חמש שנים יפות,שכללו את כל רפרטואר הפרסים והמכירות המתבקש ללהקת בנים בסדר גודל כזה. במהלך התקופה ראיין התבלט לא רק במראה החתיכי שלו,אלא גם בכישורי הכתיבה והבימוי. הוא אפילו סייע לביים כמה קליפים של הלהקה,וכעת מכריז על שאיפות בתחום הכתיבה הקולנועית. עד שזה קורה,הוא מנסה את מזלו בקריירת סולו מוזיקלית, שבינתיים עושה קולות של הצלחה. נמשיך לעקוב. זהו

Dani Ryan

New member
כמה טעויות.../images/Emo122.gif

*לש=של *להקהת=להקת *הונכנס = הוא נכנס

inbal287

New member
../images/Emo54.gif../images/Emo28.gif יאיי../images/Emo9.gif

זה הפורום שלנו [שישימו קרדיט, זונות
]. "החבר סיימון ווב כבר עשה את זה לפניו" - מה? לא...
הם מצחיקים קצת
תודה דנדוש

Dani Ryan

New member
שנשןןןןןןןןןןןןן../images/Emo99.gif

מיס קוסטה שלי. היית חסרה.

Dani Ryan

New member
לא נמאס../images/Emo3.gif

אני עדיין בטוחה שיש לך רגשות נסתרים כלפיו.

DesertRose7

New member
תודה ../images/Emo140.gif

גם אני ראיתי..
והם באמת משעשעים דוגמת - "מי אמר רונאן קיטינג ולא קיבל?" קיצר.. נצפה לכתבה מורחבת מתישהו ואיזה מגעילים.. בלי אפילו קרדיט לפורום..מי רוצה לתבוע?!

OrtaLee Ryan

New member
יא גמאני קראתי..

אחלה כתבה..חח מה הקטע עם סקעת
אנחנו מיני סלב!!
תודה יפתי

למעלה