כנסים והרצאות

Gilliana

New member
../images/Emo41.gif החוליה החוצנית-הרצאה ב-"עולמות"

אנו שמחים לבשר לכם, כי הרצאתנו, אשר תעסוק בבחינת האפשרות להתערבות חוצנית במהלך האבולוציה האנושית, תתקיים במסגרת כנס "עולמות 2007" ביום ה', ה-5 באפריל (חוה"מ פסח) בשעה 16:00. הודעות נוספות ותזכורות, יפורסמו בסמוך למועד הכנס.. נשמח לראותכם.
גילי וחנן
 

almanach

New member
היכן מתחילה הדרך? - הרצאה ברחובות

"הפסיכולוגיה של התפתחותו האפשרית של האדם" – הרצאת מבוא לדרך הרביעית הדרך הרביעית, אשר הובאה למערב על ידי ג. א. גורדייף, מגדירה את האדם כישות בלתי שלמה. מידי יום מוצא הוא את עצמו מול התמודדויות שונות ומגוונות, ומול הצורך לפתח איכויות וכישרונות פנימיים, אך ברובם נשארים אלו בלתי ניתנים להשגה, והוא מוצא עצמו מוותר על שאיפותיו וסוגר עצמו בכלא יותר ויותר צר. הפסיכולוגיה של התפתחותו האפשרית של האדם חוקרת את האדם לא כפי שהוא, אלא כפי שהוא יכול להיות אם יעשה עבודה מודעת על עצמו במסגרת דרך המשלבת את הידע וההוויה. מה היא עבודה מודעת? ומה עומד בבסיסה של הדרך הרביעית? -הכניסה חופשית- יום ב' 12.3, רחוב ביאלר 2 דירה 30 קומה 5 רחובות החדשה
 
../images/Emo207.gifתוכניה עלתה ודרושים מתנדבים!

אנו שמחים לבשר שטיוטה מתקדמת של תוכניית הכנס עלתה לאתר "עולמות 2007": www.olamot.org . תקצירי כל ההרצאות, ההקרנות והסדנאות יעלו בימים הקרובים, אולם כבר עכשיו תוכלו להתרשם משלל ההפתעות והעיסוקים שהכנו בשבילכם בכנס עולמות. אנא שימו לב: יתכנו עדיין שינויים קלים בתוכניה. אנא עקבו אחרי דף התוכניה במהלך השבועיים הקרובים, עד לסגירתה הסופית. מתנדבים ומתנדבות!‏‏‏ הנהלת כנס "עולמות" קוראת לכם להתנדב בכנס "עולמות 2007" 1.במה מדובר? ============================= בחול המועד פסח יתקיים במדיטק חולון כנס "עולמות" השלישי. הכנס, שיתקיים בימים שלישי עד חמישי, 3-5 באפריל מנוהל ומאורגן על ידי האגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה, מועדון סטארבייס 972, עמותת טולקין הישראלית ושגרירות סאנידייל בישראל. כבכל שנה, הכנס מחפש מתנדבים ומתנדבות אשר יאפשרו את קיומו. ההתנדבות פתוחה לכל המעוניינים לקחת חלק באחת מהפעילויות השנתיות הבולטות של קהילות חובבי המדע הבדיוני והפנטסיה בישראל 2. מה כוללת ההתנדבות? ============================= המתנדבים ממלאים שורה ארוכה של תפקידים, ובכלל זה: א. איוש דוכני הכרטיסים ב. איוש דוכני העמותות והקהילות המשתתפות בכנס. ג. סדרנים ד. אנשי סיוע ושליחויות (גופרים) 3.מי יכול להתנדב? ============================= כל מי שמלאו להם 14 שנה 4. למה כדאי להתנדב? ============================= כל מתנדב מקבל כניסה חופשית לכל הארועים המתקיימים ביום ההתנדבות. מובן שמי שיתנדב בכל ימי הכנס יזכה בכניסה חופשית לכנס כולו התנדבות לכנס משמעה לקיחת חלק פעיל מאחורי הקלעים של הכנס, בארגונו, ובהוצאתו אל הפועל. המתנדבים הם הלב הפועם של הכנס ועבודתם הנאמנה מבטיחה כנס מוצלח. מדובר בכיף אמיתי. 5.איך נרשמים כמתנדבים בכנס? ============================= א.נכנסים לדף ההרשמה האוטומטית, ניגשים ל"הרשמה למערכת", מזינים את הפרטים ונרשמים. לאחר ההרשמה למערכת, תופנו למסך ההרשמה להתנדבות בכנס. במסך זה תישאלו בנוגע לתפקידים שתעדיפו למלא, ואם תרצי להשתתף בצוותי ההרכבה, הלילה או הפירוק. תם הרישום. שימו לב!
מאחר שמספר המשמרות בכנס מוגבל, אין ביטחון שתתקבלו לכל המשמרות שאליהן נרשמתם – או בכלל תתנדבו בכנס.
יש לעיין בתוכנייה המוצגת באתר הכנס לפני ביצוע ההרשמה להתנדבות.
חלק מהנרשמים יתקבלו כעתודה בלבד, ויופעלו כמתנדבים רק אם יהיה צורך בעזרתם.
נשתדל להתחשב ככל הניתן בהעדפותיכם, אך אין זה אומר שכל אחד יקבל את העדפותיו.
בכל שאלה נוספת או הבהרה ניתן לפנות לאחראי מתנדבים וכוח אדם של הכנס אורי נוימן בכתובת: [email protected] זהו! להתראות ב"עולמות 2007".
 

MetalSinagouge

New member
../images/Emo207.gif ל../images/Emo207.gif

http://whatisthematrix.warnerbros.com/rl_cmp/new_phil_fr_hanley2.html פילוסופיה והמטריקס. אחרי שקראתי על היחס של הפילוסוף בודריאר למטריקס הבנתי שזה בעצם טוב שלא ראיתי את הסרט, אבל עדיין יפה שרעיונות כאלה מושכים אליהם אנשים שבד"כ דחו את העניין בגלל היחס האובר-אקדמי שהפילוסופיה מקבלת.
 
למעלה