כמעט סופחודש- עדכוניישן

../images/Emo41.gifכמעט סופחודש- עדכוניישן../images/Emo41.gif

ההמלצה שלכן לאדומה החודשית הבאה
הודעות ומשפטים שאהבתן במיוחד
רעיונות לסקר החדש
נושאים שהייתן רוצות שנתייחס אליהם בעדכון
מחמאות או ברכות שאתן רוצות לשלוח לאחרות
תאריכי ימי הולדת, או תאריכים חשובים אחרים- שלכן או של אחרות, שהייתן רוצות שיצוינו בעדכון
שאלות, טענות, מענות
הארות והערות אנא שלחו לתיבות המסרים של המנהלות
העדכון הוא של הפורום כולו ובשביל הפורום כולו. אנא טלו חלק בהכנתו

../images/Emo41.gifסקר../images/Emo41.gifסקר../images/Emo41.gifסקר../images/Emo41.gifסקר../images/Emo41.gifסקר../images/Emo41.gifסקר../images/Emo41.gifסקר../images/Emo41.gif

הסקר הקיים עומד להתחלף. עוד לא הצבעתן

משהו חשוב (אני יודעת שיש לי הודעה)

בזמן האחרון ישנן הודעות במספר הולך ועולה, שמפרטות את התפריט במדיוק. אני יודעת שלי זה עושה רע! זה מעצים אצלי את רגשות האשם, את רגשות הכשלון. ובדיוק בגלל זה יש תקנון. גם אני עברתי על התקנון לא פעם ולא פעמיים. הודעות שלי נמחקו מפה בכמויות, אז כאילו מי אני שאפתח הודעה כזו? אבל אני משתדלת מאוד, ותכנים בעייתים אני בודקת עם עוד זוג עיניים. אני רק מבקשת, מתחננת, כן לשמור על התקנון. חשבו על שאר הפורום שמתמודד עם אותה הפרעה. בבקשה בבקשה...

נעמשהיא

New member
אם זה כל כך

מפריע לך, למה את לא משנה את הניק שלך? הוא בפני עצמו סוג של טריגר

"חיה על זמן שאול"... עצוב.

אם כי, החיים הם מחלה עם 100% תמותה וכו', כך שלמעשה כולנו.

מעיני, קלעת בול!

ויותר מזה? אני חילונית, אבל מי שמשאיל לנו את זמן החיים קוצב אותם, החיים הם לא שלנו, הם שלו... וואי חפרתי מצטערת

לא, היא לא קלעה בול.

כי המשמעות שאליה התכוונת כשכתבת את הניק לא הייתה משמעות פילוסופית הנוגעת לכל אדם באשר הוא. הכוונה שלך הייתה מאוד ברורה, וגם את ציינת את זה באותן הודעות בהן השתמשת בניק לראשונה. אני בהחלט חושבת שיש מקום לטענה של נעמה- את מבקשת מאחרות לא לטרגר אותך, מבקשת מאחרות לשמור על כללי הפורום כדי שלך יהיה קל יותר, אבל את בעצמך מטרגרת אחרות, פה, וגם מאחורי הקלעים של הפורום. ועל אף העובדה שנעצתי את ההודעה שלך שהתוכן שלה היה חשוב בעיני, אם נתחשב בניק שתחתיו נכתבו הדברים- בעיני זו צביעות.

למעלה