כמה שאלות

• פותח הנושא cj33
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

cj33

New member
../images/Emo41.gif כמה שאלות ../images/Emo41.gif

כמה שאלות

cj33

New member
../images/Emo9.gif אופס..הנה השאלות

כמה שאלות
אופס..הנה השאלות
אני מתחילה לעבוד בדיזנגוף סנטר, ויש לי אפשרות להגיע ל2 נקודות בת"א- או תחנה מרכזית או עזריאלי. רציתי לשאול:
איזה קו כדאי לקחת מהתחנה המרכזית לסנטר? וחזרה? (איזה קו הכי מהיר, אם בכלל יש דבר כזה)
איזה קוים מגיעים מעזריאלי (דרך פתח תקוה) לסנטר? וחזרה לעזריאלי?
מאיפה יותר מהר להגיע לסנטר? עזריאלי/תחנה מרכזית?
איזה כרטיסיה/מנוי הכי זול וכדאי לרכוש?
רבה מראש על העזרה

איליה.

New member
לגבי כרטיסיה/מנוי

אופס..הנה השאלות
אני מתחילה לעבוד בדיזנגוף סנטר, ויש לי אפשרות להגיע ל2 נקודות בת"א- או תחנה מרכזית או עזריאלי. רציתי לשאול:
איזה קו כדאי לקחת מהתחנה המרכזית לסנטר? וחזרה? (איזה קו הכי מהיר, אם בכלל יש דבר כזה)
רבה מראש על העזרה
לגבי כרטיסיה/מנוי
מאיזו עיר את מגיעה?

cj33

New member
אני מגיעה

לגבי כרטיסיה/מנוי
מאיזו עיר את מגיעה?
אני מגיעה
ממודיעין אני נוסעת לת"א וחזרה ממודיעין באוטובוסים של "מרגלית" ושם יש כרטיסיות אני מדברת על נסיעות בתוך ת"א של "דן"

K85

New member
דיזינגוף סנטר

אופס..הנה השאלות
רבה מראש על העזרה
דיזינגוף סנטר
מהתחנה המרכזית לסנטר קו 5 (עוצר ברחוב דיזינגוף מתחת לגשר) מעזריאלי לסנטר קו 63 (עוצר ברחוב בוגרשוב ליד הסנטר) לפי דעתי יותר מהיר לנסוע בקו 63 מעזריאלי מאשר מהתחנה המרכזית, זה כדאי במיוחד אם את מגיעה ברכבת. אם את נוסעת כל יום כדאי לקנות חופשי-חודשי, אם את נוסעת לעיתים רחוקות יותר ובשני אוטובוסים ביום לפחות כדאי לקנות חופשי-יומי. בהצלחה בעבודה החדשה.

cj33

New member
../images/Emo51.gif רבה!

דיזינגוף סנטר
מהתחנה המרכזית לסנטר קו 5 (עוצר ברחוב דיזינגוף מתחת לגשר) מעזריאלי לסנטר קו 63 (עוצר ברחוב בוגרשוב ליד הסנטר) לפי דעתי יותר מהיר לנסוע בקו 63 מעזריאלי מאשר מהתחנה המרכזית, זה כדאי במיוחד אם את מגיעה ברכבת. אם את נוסעת כל יום כדאי לקנות חופשי-חודשי, אם את נוסעת לעיתים רחוקות יותר ובשני אוטובוסים ביום לפחות כדאי לקנות חופשי-יומי. בהצלחה בעבודה החדשה.
רבה!
ודרך אגב.. כמה עולה חופשי חודשי?

מצב
הנושא נעול.
למעלה