כמה מעלות טובות למקום הזה

oh-da

New member
../images/Emo41.gifכמה מעלות טובות למקום הזה

סתם...רק רוצה לדבר על החוסר כריזמטיות, וחוסר ההתאמה של כל המשתתפים בפרוייקט להנחיית תוכנית טלוויזיה. למעשה, אף אחד מהם, עם כמה שפיראס מוכשר, סירק הפסיכולוג, צ'ינו הטוחן וכו', אף אחד מהם לא מתאים להנחיית תוכנית. אין להם את התשוקה, אין להם את הכריזמטיות, אין להם את הלוק (חוץ מאשר לשני אולי, אבל הלוק זה לא הכל.). פשוט הם לא מתאימים. אולי לפרוייקטים, תוכניות וכו', אבל לא להנחות. ================================================== לפי דעתי יש פה מישהו מדהימה ומקסימה בפורום שמתאים לה להנחות, היא המנהל החביבה שלכם (אני מכיר אותה כבר מזמן
) Yellow cheese (לא יודע אם היא רוצה להחשף בשם, למרות שבטח כולם יודעים חח) מתאים לה תוכנית סטייל גיא פינס, ואפילו תוכניות הדרכה
כל תוכנית מתאימה לה

סלקי

New member
אמת ...

לא נראה לי שבאמת נצפה בתוכנית של המועמד הזוכה באותה התלהבות שאנו צופים בתוכנית עכשיו...

oh-da

New member
וסתם קטע נחמד...

שאל היפותטית - איזו תוכנית הייתם נותנים לכל אחד מהמתמודדים? פיראס - "צו פיוס"? סירק - "פסיכולוגיה בגרוש", "ציפורי לילה"
צ'ינו - "במטבח עם צ'ינו" אליענה - "שליטה עצמית, וגם על אחרים..."

רק רגע1

New member
שאלת היפו- ההמלצות שלי

אז ככה הנה ההמלצות שלי. צ'ינו- ינחה את "הזלילה הגדולה" שני- כוכב משנה ב"זלילה הגדולה" יסביר לצ'ינו איך ללעוס וכו דניאל - "כשדניאל בכה" סיפורים לשעת ערב. אורן - "הגנון של שמעון" דקלה - "היפה והחיה" קמילה (הכונפה) - "ערץ הקנית, ייעוץ לקנית מיטה" סירק - "שלושים שנית של בילבול מוח" (וזה נמשך הרבה יותר זמן). צפנת - "המסע אל הלא נודע" פירס - "סמי וסוסו" אליענה - "יום בחיי פולניה זקנה" יוגב - "כן אדוני המפקד"

oh-da

New member
יוגב יכול לשחק ב"טירונות"

יחליף את אקי אבני חחח

באמת ?

שאלות מנחות: היית רוצה שהפורום שלך יצליח כמו זה ? אני חושב שזה בגלל שהאנשים ששם לא מנוסים ,ושונים(וואי צריך שאלה)ואתה? מי לדעתך ב Y בלילה מתאים להנחות את Y בלילה? לדעתי כולם ,למרות שרישיקה לדוגמה לא קשורה והיא הצליחה מורן איזנשטיין היתה גדולה אבל איזה כישרון,בדיוק, הוביל אותה לשם? נ.ב. אתה נשמע מאוד נחמר ואני לא מנסה להרגיז אותך ועכשין אני הולך לבקר בפורומים שלך

oh-da

New member
המממ

מה קשור הפורום שלי?
בכל אופן, מורן אייזנשטיין סוחפת אחריה הרבה מבני ישראל החרמנים
אריק משעלי וליאון רוזנברג נהדרים בהנחייה, יש להם לוק והם עוברים מסך. בשביל תוכנית לצעירים, הם מאוד מתאימים. אבל סירק? קמילה? צ'ינו? אליענה? וכו'...ממש קשה לי לראות אותם מנחים תוכנית.

yellow cheese

New member
חחחחחחחח אוהד../images/Emo6.gif

אני מתה עליך. ולא, אני לא מתאימה להנחייה. מקסימום הנחיית תכנית בערוץ 1 בשש בבוקר בשבת. תכנית שאף אחד לא רואה

oh-da

New member
כן, אבל לא ייתנו לך גם את זה../images/Emo6.gif

כפרעלייך

Rainbow Keshet

New member
אתה צודק בהחלט, אבל יש מישהו

שדווקא אני כן רואה אותו מנחה- אורן וגם שני

רק רגע1

New member
על זה כבר העירו לי ש

זה לערוץ ווי אז באמת שלא צריכים כישורים , כל ילד יכול להפליץ שם שטוט ולהחשב מנחה. לגבי ילו... לוקי לתשומת ליבי.

למעלה