כוכב היום

M e R a V 2

New member
מוטי !! ../images/Emo13.gif

מוטי הוא ילד ממש נחמד, כיף לדבר איתו במסנג'ר והכל. הוא אמיתי ותמיד מביע את דעתו, גם אם הדעה שלו לא כ"כ מקובלת כאן. הוא אחלה בנאדם, רק חבל שתמיד חייבים להיגרר איתו לריבים מיותרים. וזהו

מכרונסה

New member
מוטקהההההה

חח אחלה בחור... תאמת אין לי מושג מה רוצים ממנו ...אבל לא נכנס לזה כאן.. תמשיך להגן על אהובתך מאיטה בכבוד חחח זהו אחי...

גם אני לא מבין,טוב מי מבין נשים?../images/Emo6.gif

אתה תהייה הסנדק החתונה שלי ושל מאיטה בעזרת השם
אתה גבר גבר

מוטי'לההה../images/Emo23.gif ../images/Emo104.gif../images/Emo163.gif

חברותי, מצחיק, עם ראש טוב, כמו שבטי אמרה יש וכנה, אני אוהבת אותו מאוד.

תודה אשתי האהובה../images/Emo24.gif

או שעדיין לא התגרשת מרון? חחחחחח גם אני מאוד אוהב אותך,חבל שלא כל הבנות פה כמוך,כמו בטי,מירב,מעיין,מור,חן,דוד,רון ויש עוד כמה

גילווש

New member
מוטי../images/Emo13.gif

הוא לפעמים מעצבן אבל הוא נחמד! למרות שהוא יותר מדי ישר ולפעמים מה שהוא רושם פוגע! אבל אני בטוחה שהוא לא התכוון לפגוע

ooOMoRoShOoo

New member
עונה../images/Emo193.gif

הוא אחלה בן אדם ! נחמד ומצחיק, ישיר וכיף לדבר איתו בועידות
תמשיך ככה

פופי10

New member
המאוהב במאיטה../images/Emo26.gif

הוא אמיתי......שלא אוהב להיכנס לריבים...למרות שיש כאלה שכל הזמן רבים איתו......יש לו ראש טוב...ואני לא מש מכירה אותו משיחות איתי אלא משיחות שאני רואה עם אחרים..ואני אשמח להתחבר גם אליו...כי הוא נראה אחלה בנאדם..

לוקה101

New member
מוטי

מוטי מגיע לך
בטח אתם שואלים למה אז ככה... נכון אני לא בקשר עם מוטי, נכון אני רואה את את ההודעות שלו, ונכון אולי אתה בכלל לא יודע איך קוראים לי.. ((יאוו זה מזכיר לי את "חלי" מ"ארץ נהדרת"
)))))) מוטי באחת ההודעות שלך רשמת שפעם לא אהבת את דולסה כי היא כאילו "גנבה" את ההרצה של מאיטה ואז אמרת שעכשיו אתה מבין שזה לא חשוב... לפי דעתי זה אומר שאתה כן משתנה, זה לא קל, זה קשה אבל אני מאמינה שאתה תצליחח... מוטי היה ילד מצחיק, חמוד ואהוב.... מוטי אני איתך
(עם אתה לא מסכים עם מה שאני אמרתי תגיד לי.. אבל ככה אני רואה את זה... וזה רק מראה איזה בן-אדם נפלא אתה)

את נהדרת../images/Emo99.gif

את האמת הייתה תקופה שלא אהבתי את דולסה,לא שאמרתי עלייה דברים לא יפים רק הפריע לי שמתעסקים רק בה, ולא חבבתי אותה מי יודע מה ,אבל היא כזאת חמודה קשה לא להתחבר אלייה וזה באמת לא משנה מי יותר מוערצת. עכשיו אני ממש מחבב אותה. תודה,אהבתי את מה שרשמת,כי אני יודע שהשתנתי אנשים פה לפעמים ילדותיים ומחפשים בקטנות . מקסימה

מח17

New member
מוטייי../images/Emo23.gif

טוב... אני אוהבת איך שאתה מדבר על מאיטה...=) חחח הייתי רוצה שמישהו ידבר עליי ככה... אתה ישר ואני אוהבת את זה גם...ונכון לפעמים פוגע אבל מה לעשות האמת לפעמים כואבת.. מה שכן הייתי במקומך מנסה פחות להיגרר לריבים...כמו עם נטע ושלי וכו' ... אבל אני באמת חושבת שאתה אחלה,מצחיק,חמוד וכו'... אה ואתה גם ממש פעיל פה בפורום...גאה בך!
זהו=)

למעלה