כוכב היום

הכי דוד

New member
../images/Emo41.gifכוכב היום../images/Emo41.gif

פעם שעברה הכוכבת הייתה נטלי-GIRl Of LoVe11 (יש לה עוד הרבה כינויים אבל זה הנוכחי).והיה אחלה משוב.תודה לכולם היום הכוכב שלנו הוא מוטי
המאוהב במאיטה בכינויו -הוא מצחיק ,מקסים ,חברותי אני מאוד אוהב אותו אז יאללה שתפו פעולה

betilu

New member
אני ראשונה

אז ככה מוטי מדהיםםם,אני מתה עליו יש לו ראש טוב,הוא מצחיק,כייפי יש לו ראש טוב,הוא אמיתי וישרוזה משהו נדיר להרבה חברי פורום פה.מוטי תמשיך בדרכך אנחנו אוהבים אותך ככה.ואל תתייחס למי שלא שווה יחס.

Ass Of An Angel

New member
שלי, זה היה בהחלט מיותר ../images/Emo4.gif

כנראה שלא הפנמת את מה שמיטל כתבה אינספור פעמים ...

נטושקע

New member
או מוטי חברי הטוב

טוב-הייתצה תקופה שהוא היה נחמד ...לבנתיים הוא יורד פחות על אנהי...פעם ב..הבוא מצחיק... רע-וואאוו.... הוא חנפן..אבל מאוד חנפן...הוא משחק אותה צדיק תמים ליד חברי הפרוום פה שהוא משהו אחר לגמרי,שהוא זה שיוזם ריבים רק שלא מראה את זה.הוא יורד על אחרים בנזקים שלהם שהוא בדיוק כמוהם ויש לו את אותם נזקים שהוא מצא לרדת עליהם,הוא ילדותי מדיי לגילו,אפאעם אל ראיתי שהוא באמת בא למישהו ועזר לו בבעיה מסוימת.הוא משחק אותה בוגר כאלו הוא לא רוצה עלנות רק שהוא משחק אותה בוגר זה ברגעים שאין לו מה להגיד כי הצד השני לא עשה כלום,הוא יורד על אנהי בלי סוף,העיקר שעושים למאיטה הוא מתעצבן... זהו אני אמרתי את דעתי אמרתי בדרך יפה לדעתי לא בשביל לגרום ריבים באמת שלא ..

"חברך הטוב"../images/Emo6.gif../images/Emo23.gif../images/Emo121.gif

נראה לי שאמורים לכתוב פה דברים טובים

נטושקע

New member
אני כתבתי דברים טובים לשם שינוי

מהבוקר חשבתי מה לכתוב.. כן כי הייתה לי הרגשה שהוא יהיה היום... אני כתבתי את מה שאני חושבת שרע אצלו כי גם הוא רשם מה הוא חושב שרע אצלי רק שניבגוד אליי הוא שיחק אותה ושלח את זה במסרים רק שהוא עשה את זה היה לפני המשחק..אז למה שאני לא יכתוב מה אני חושבת שלא בסדר אצלו?

נטושקע

New member
גמאני אוהבת אותך

מאוד מאוד מאוד אוהבת אותך.. יהודלה יקירי שלי וחתיך שלי

osh360

New member
מוטיי:)../images/Emo182.gif

אממ הוא חמוד ונחמד ואני מחבבת אותו מאוד
ת'אמת שנפגעתי ממנו לפני כמה זמן כשביקשתי ממנו שיפסיק עם כל ההשמצות וכאלה על אנהי,אבל ככבר לא אכפת לי,נו

ואני כבר הרבה זמן מתאפק ולא יורד

עלייה
מעיין את בסדר,גם אני מחבב אותך מאוד,הלוואי שכל המעריצים של אנהי היו כמוך

ש נ ש ן 15

New member
../images/Emo28.gifאממ, לא קשור למי הוא מעריץ וזה

אני לא אוהבת את האופן שבו הוא מתנהג, לא משנה כמה כולכם תתמכו בו. =]

ש נ ש ן 15

New member
../images/Emo28.gifיואוווווווווווו

זאת אחת הבדיחות, אני פשוט נופלת פה על הרצפההההההההה

עונה ../images/Emo26.gif

מוטי דווקא נראה ילד נחמד..לפעמים הוא קצת מעצבן [שהוא יורד על אנהי ומכניס אותה לנושאים לא קשורים]אבל לדעתי הוא דווקא התבגר בזמן האחרון. בקיצור אחלה בנאדם
רק שיפסיק לשפוט אחרים ושיכבד דעות גם אם הן לא מוצאות חן בעיניו
חפרתי

אני../images/Emo23.gif../images/Emo121.gif

לא ממש רציתי להגיב בהתחלה כי שוב בימים האחרונים הרגשתי שמוטי קצת חוזר לדיבור שלו של פעם על אנהי רק בפחות הגזמה וזה עדיין היה לי לא נעים לקרוא כמה הודעות שלו.. אבל יש בו גם דברים טובים אז..חח אממ.. הוא נחמד לכולם, הוא מצחיק ואני די מחבבת אותו לרוב חחחחחחח רק שפשוט ביומיים האחרונים שמתי לב לקצת.. נו הבנתם.. וחוץ מזה באמת שהוא אחלה..

למעלה