יש סיכוי שרק אלין ואלירז יהיו מועמדים ??

../images/Emo41.gif יש סיכוי שרק אלין ואלירז יהיו מועמדים ??

האם יש סיכוי מעשי שרשימת המועמדים היום תורכב רק משני מועמדים ?....אלין ואלירז ? הרע זה שאני מאוד רוצה לראות את אלין בגמר.. היא ראויה, מאוד ראויה !! הטוב זה שעם כל הצער היא כרגע הכי "מאיימת" על הניצחון שלי, הן מבחינת מועמדות, והן מבחינת "גניבת" מצביעים... מה דעתכם? אגב, הניחוש שלי הוא כזה, אבל אי אפשר לדעת... סער - אלין, אלירז איילה- אלין, אלירז ארז - אלין, גואל אלין - ארז, סער אלירז, איילה, סער פותנה - ארז ו... אין לי מושג גואל - ארז ו... גם אין לי מושג. השאיפה שלי היא לראות את אלירז ואלין זוכים שניהם יחד בפרס הראשון, אבל זה לא ממש מעשי, ולכן אם אני צריך לבחור... אני בוחר באלירז.

לכאורה יש פה בעיה...

מאחר ואלין ואלירז מתמודדים על אותה משבצת, להבדיל למשל מאיילה, הרי שיש מצב שקולות לאחד מהם יבואו האחד על חשבון השני. אני למשל על מנת להימנע ממצב שכזה, אני בוחר להצביע לשניהם יחד במידה שווה !!! ככה אני לא פוגע באף אחד מהם, ושניהם יקבלו במידה שווה את מה שהייתי מצביע לאחד מהם. אבל לא כולם יעשו כך, ולכן יש מצב שהרבה אנשים שאוהדים את שניהם יצביעו רק לאחד מהם, ובעצם יחלישו את השני, הלא כך?? אצל איילה למשל המצב הרבה יותר פשוט, סער לכאורה הוא זה שאמור להוות תחרות לאיילה, אבל הוא לא.. ולכן איילה די בודדה בעשירית המפה שלה..

למעלה