יש אפשרות להוספת Shadow ל...

Just ice

New member
../images/Emo41.gifיש אפשרות להוספת Shadow ל...

יש לי תא (גדול) בטבלה, שהגדרתי לו צבע רקע. האם אפשר בנוסף לרקע, שזה יראה גם עם צל (Shadow), או שאני חייב להשתמש בתמונה ?

dove2

New member
צל באמצעות style

משהו כמו <td style="border-top: solid white; border-left:solid white; border-bottom:solid black; border-right: solid black; border-width: 1px;" > </td>

sattla

New member
אז יקבל ../images/Emo3.gif

<TABLE cellspacing="0" cellpadding="0"> <TR> <TD style="border-top: solid white; border-left:solid white; border-bottom:solid black; border-right: solid black; border-width: 2px;"> <TABLE cellspacing="0" cellpadding="0"> <TR> <td style="border: 1px solid #0a86ef;"> bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb<BR> bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb<BR> bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb<BR> bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb<BR> bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb<BR> bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb<BR> bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb<BR> bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb<BR> bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb<BR> bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb<BR> </td> </TR> </TABLE> </TD> </TR> </TABLE>​
לי? משעמם? לא נכון

freak2100

New member
ורק כמה הבהרות...

השתמשתי בשקיפות, זה לא טבלאות אלא box model (עיצוב עם CSS בלי טבלאות), הטקסט בכוונה לא בתוך התיבה אלא גולש ממנה והסקריפט שם רק דואג לזה שהטקסט יגלוש ממנה בכל רזולוציה (על אף שאני כמעט בטוח שאם הייתי מנסה הייתי מצליח גם בלי סקריפט, אבל לא היה לי כח להתחיל לעשות ניסיונות)

freak2100

New member
כן? ../images/Emo3.gif

דווקא חשבתי שהopacity לא נתמך על ידי כלום חוץ מאיזה דפדפן נידח כלשהו, אבל מצאתי בגוגל קוד שמשתמש בזה אז הוספתי שיהיה ליתר ביטחון...

../images/Emo3.gif

נכון להיום פיירפוקס הוא היחיד שתומך ביכולת הזו בדרך התקנית, IE כידוע משתמשים בו בפילטרים, אשמח לשמוע על דרך לאופרה או דפדפני KHTML.

motyka

New member
מאד מסובך לשנות

מה קורה כשרוצים לכתוב קצת יותר? (או למקם במקום שונה בדף?) עבודה בשכבות מחייבת ידיעת מיקום מוחלט.

למעלה