ישראל יקירי-מזל טוב

א ב ד ו ן

New member
../images/Emo41.gifישראל יקירי-מזל טוב../images/Emo70.gif../images/Emo213.gif../images/Emo41.gif

מזל טוב
מה כבר אפשר להגיד שלא אמרתי,הה? אני רוצה לאחל לך שיהיה לך יום הולדת מדהים
למרות כל מה שאתה עובר ועברת - אני כל כך מקווה שבסוף הכל יסתדר ואתה תהיה מאושר,כי כבר דיברנו על זה ואמרתי לך שאם למישהו מגיע כל האושר שיש בעולם זה אך ורק לך.
אני לא שכחתי את כל השיחות והזמן שהיה לנו פעם,ולמרות שהתרחקנו לא שכחתי אותך לרגע.אתה תמיד תהיה ב-
שלי,ותמיד אתה תהיה חלק ממנו.. אתה אחד האנשים הכי מדהימים שזכיתי לפגוש בחיים שלי.
לך שהיית ואתה עדיין חלק מהחיים שלי. תראה מזה,רציתי לכתוב לך ברכה קיטשית כזו ליום הולדת ותראה כמה שפכתי:) אז...
מזל טוב יקירי ויום הולדת שמח
אוהבת אותך ומאחלת לך את כל מה שאני מאחלת לעצמי, ואפילו יותר
שלך, תמיד
שי

שייק'ה מאמי

תודה תודה תודה מקרב לב ואני שמח שחזרת ל"שדר" גם אני כמובן לא שכחתי אותך למרות שלא היית הפ אבל דברים כאלו זוכרים עמוק בלב שהיית פה בשבילי והבנתי זנחת את פה.. בגלל הצבא וזה באמת בלתי אפשרי אני מודה לך מקרב לב ומאחל לך גם בהצלחה וכל טוב ממני ישראל

sabag12

New member
../images/Emo54.gifהיא מזמן לא בצבא ../images/Emo3.gif.

והיא שכחה גם ממני

א ב ד ו ן

New member
על מה אתה מדבר?!?!

נראה לך שאני שכחתי אותך? בחיים לא!!! אני מתה עליך מאמי!! אתה שכחת אותי...

מזלטוב!../images/Emo213.gif../images/Emo212.gif../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif../images/Emo39.gif

אני בטוחה שיום אחד תצליח לקחת אליך את כל האושר שבעולם. זה מגיע לך!

yahav1324

New member
מזל טוב ישראל ! ../images/Emo13.gif

אני אומנם לא מכיר אותך אישית אבל קראתי הרבה דברים שכתבת,אני מאוד אוהב את הסגנון אבל הכי חשוב שתרגיש טוב ועד 120 !

טול2

New member
יום הולדת שמח,

שתהיה שנה יותר טובה. המון חיבוקים. שתדע רק אושר.

yellow cheese

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo24.gifישראל../images/Emo23.gif../images/Emo24.gif

היום יומולדת היום יומולדת היום יומולדת ל
ישראל
ישראל יקירי, יש בך כל כך הרבה להעביר לכולם, יש בך כל כך הרבה חוכמה שחסרה בעולם. יש בך כל כך הרבה אהבה, יש בך כל כך הרבה כעס ועם זאת המון שלווה.. שמור על כל הנפלא שבך, שמור על החיוך ותמיד תהיה עצמך. המון מזל טוב שתזכה להיות נאהב ולאהוב שהכוכבים יאירו בשבילך ושהשמחה תמיד תלווה אותך.. אוהבת המון, שירלי

../images/Emo65.gif

ישראל יקר, מאחלת לך המון מזל טוב אושר, אפילו עושר ובלב שלם- כל שתבקש לו יהי. אתה אחד האנשים המדהימים ש"הכרתי" אתה מרתק אותי ומרשים אותי כל פעם מחדש. מקווה שיהיה לך טוב, יום אחד. . .

למעלה