יצא בליץ' 99

Commander X

New member
../images/Emo41.gifיצא בליץ' 99 ../images/Emo58.gif

אם מישהו בכלל צופה בזה עדיין XDD - לא, לא, סתם צוחק זה שולט!!!! אבל ברצינות זה כבר פעם שנייה ברצף שאני פותח את ההודעה וזה דבר רע ~_~, בייחוד בגלל שאני כזה לא פעיל בפורום...

Mugen bla

New member
לא ראיתי בליץ' האנימה כל כך הרבה

זמן :p אני חושב מאז פרק 70 ...

Goggle Girl

New member
פרק חביב ../images/Emo58.gif

אבל מתחיל להימאס לי מפרקי התרוצצויות. אוריהימה צ'אן נשארה מאחור 3> תכלס היא לא בדיוק בנויה לקרבות אז היא העדיפה להישאר מאחור מאשר לעכב את כולם. ואיצ'יגו קיבל את זה. הם מבינים אחד את השנייה כל כך טוב 3> קלוד XD איצ'יגו: כשהוא מתחיל לדבר הוא ממש לא סותם, הא? האינטראקציה בינו לבין רירין כל כך מתוקה 3> נובה: אני מרגיש אותם. צ'אדו: איפה? נובה: נעלם... אני מרגיש אותם. צ'אדו: איפה? נובה: נעלם... אני מרגיש אותם. צ'אדו: איפה? נובה: נעלם. ושוב צ'אדו ונובה גונבים את ההצגה. רק מתחיל להימאס לי גם מהגניחות הסכמה של צ'אדו כל פעם שאין משהו יותר טוב לתת למישהו להגיד. רנג'י המסכן צריך לסבול את קלוד XD נו טוב, אם מתישהו יהיה רנרוקי הוא יצטרך ללמוד להסתדר עם ארנבים אז עדיף להתחיל כבר מעכשיו
יא, מאבאשי משחק אותה. וסוי פונג ומאיורי רואים אקשן. תכלס נחמד כי אלה לא רק דמויות שלא קיבלו יותר מדי תשומת לב, גם לא ממש יקבלו ממה שהבנתי. קיוראקו 3> ולפני הספוילר - השיניגאמיז קאפ! XD פלוגה 11 = אהבה. גם כי פשוט ככה וגם כי הם שיפרי איצ'יהימה בתוך הסדרה. 3> הם, היטסוגאיה הורד מתפקידו בתור קפטן...
למנגה
האם זה ההסבר ללמה שלחו אותו אחר כך לעולם האמיתי בתוך הקבוצה שתחקור מה הולך עם אייזן?

Goggle Girl

New member
אוקיי, הבהרה ../images/Emo58.gif למנגה

לא שאלתי את השאלה בהקשר של "האם זה קרה במנגה?!" שאלתי בהקשר של "יו אז זה מסביר דברים!" קריא - זה מסביר למה שולחים פאקינג קפטן בייחוד אחרי ששלחו גם את הסגנית קפטן שלו וככה נשארה בעצם פלוגה חסרת פיקוד. כי _לא_ שלחו גם את הקפטן וגם את הסגנית - שלחו רק את הסגנית וכאילו מישהו אחר ממונה בינתיים על הפלוגה.

Hinamori

New member
לא../images/Emo58.gifלמנגה../images/Emo181.gif

1. |מנסה לעכל| רגע... שניה... אנשי הפילרים העיפו את היטסו?!?!!?!?!1 למה?!?!!1 מה הקשר לחייםםםםםםםםםםםםםםםםם ;___; איך הם יסדרו את זההה @#%#^ 2. אם היו מעיפים אותו מהתפקיד הזה לא היו נותנים לו לעשות את זה כי נתנו רק לשיניגאמים עם דירוג גבוה ללכת [ולרוקיה. י.י;]

Goggle Girl

New member
../images/Emo58.gif למנגה ולפילרים

זה שהעיפו אותו מהפיקוד לא אומר שלא מכירים עדיין בכוח שלו ובזכאות שלו. הוא עדיין מדורג נורא גבוה, יאמאמוטו פשוט הוריד אותו זמנית לפחות מהיותו קפטן כי הוא פישל קצת (הרבה)
אז א - יש מצב שעוד יתקנו את זה ב - גם אם רישמית הוא לא בדרגה בכירה עדיין יודעים שהוא מתאים ללכת עם המשלחת לעולם החיים וזה, ואולי ישנו את זה להיות ההזדמנות שלו לכפר על הפישול שלו, אני יודעת '.'

Hinamori

New member
כן טוב../images/Emo58.gif../images/Emo181.gif

במנגה זה לא היה ככה בכלמקרה. אם הם לא מתקנים את זה אני ארצח אותם, אפילו שב' הגיוני בגלל שרוקיה שם. [אמא שלהם פישלה. היטסו לא מפשל. ==;]

Goggle Girl

New member
../images/Emo58.gif לפילרים

הוא היה אחראי על לכידת הבאונטים והוא פישל כי הם הגיעו לסיירייטיי. בתור עונש יאמאמוטו הוריד אותו מרמת הפיקוד כי הוא ראה שהוא לא יכול לעמוד באחריות שהוא הפיל עליו.

MrsGreen

New member
לא ../images/Emo58.gif למנגה XP

האם זה אומר שהוא יעשה איזה מעשה הירואי כלשהו ובכך יחזור לתפקידו? XD

Hinamori

New member
איך זה סותר את מה שאמרתי?../images/Emo181.gif

איך זה קשור למה שאמרתי בכלל? ם.ם [ואיך זה ספוילר למנגה? ס.ס;]

Mrs Osuwari

New member
לא ייתכן ../images/Emo58.gif למנגה

כשהינאמורי התעוררה והיא ראתה את היטסו במסך ההוא עם יאמאמוטו אז היא אמרה "היטסוגאיה קון" ואז הוא אמר לה "זה לא היטסוגאיה קון זה היטסוגאיה טאי צ'ו" נאמ נאמ... >>

Goggle Girl

New member
אה נו ידעתי גם את זה D:

אבל כולכם נתפסים לקטנות. יפה שזה היה במנגה. זו האנימה. גם בלי הפילרים היו שינויים קטנים פה ושם. בייחוד עם הפילרים ברור שיהיו שינויים שישליכו גם על העתיד.

למעלה