טעות

חתולה- הסיפור מהפנט../images/Emo70.gif את צריכה

את הבינוי שלי !!! לי- הוא לא מתאים כל כך....

אופיר35

New member
ואני בכלל רציתי ללכת לנמנם

אחרי בקבוק יין בצהריים אבל עכשיו אני ער... מאוד מאוד ער.... אחלה כתיבה ותיאור, יופי של חוויה

מירב 23

New member
וואו ../images/Emo45.gif מדהים!

סיפור מרתק, אני חושבת שהחסרתי פעימת
, יש רופא בקהל??

vaselius

New member
../images/Emo101.gif הכל בסדר??

קראת לי? מה קרה? אהההה תסמונת החתולה הידועה.. ממש מגפה ואף אחד פה לא מעונין בחיסון

מירב 23

New member
דוקטור , טוב שאתה פה...

יש לי הסבר מדעי מדוייק למה אף אחד לא רוצה חיסון, ההסבר מתבסס על מחקר שנערך לא מזמן והושקעו בו מירב המשאבים: החתולה היא אינה מגפה, היא סימפטום, אוחחחח איזה סימטום...

vaselius

New member
וזה עוד דוגמא

לחתולה כ state of mind מי ירפא את הדוקטור אבל??????????????

vaselius

New member
../images/Emo108.gifוזה בעצם לא סימםטום

וגם לא מחלה אלא פשוט a state of mind A Wonderful state of mind מיאוווווווו

תולההההההההההההה,תקרבי האני,

מה קרה
הפתעת אותי. העלאת בי זכרונות מאפריקה. אבל אצלי המסקנה הייתה שלו הייתי נפגשת עמו קודם לכן, לעולם אבל לעולם לא הייתי נוגעת בו עם ציפורן. חיים מעניינים אנחנו בונים לנו,אההה
למען האמת הזכרונות האלה גורמים לי למחשבות אובדניות.

צ'ונייייייי כביסוני

מחשבות אובדניות?
מה זה?
חוויה חד פעמית . חד פ ע מ י ת . חשבתי שאקח את זה איתי לקבר ,את יודעת מאותם סודות שיש לנו רק עם עצמנו,
אבל אני לא יכולה לסתום ,לא יכולה לסתוםםםםםםםםםםם.....

טעמן

New member
מסתרי העונג

קול ברמה נשמע עד כמה כמוס ונחבא העונג עד כמה הוא מופיע במיסטורין, וכעומק המיסטורין כך עומק התענוג הצפון בחובו.

אוי חתולה.... את מחזירה אותי לעבר..

פעם לפני המחשבים והאינטרנט היו כל כך הרבה טלפונים וטעויות... אפילו חבר ל- 3 שנים יצא לי מזה. טעויות.... היום יש טעויות אבל אין לי סבלנות אליהם...

דנטל

New member
לא יצא לי כלום מטעויות

הם היו אומרים לי שיש לי קול סקסי. הייתי עונה שכבר אמרו לי את זה, אבל יותר מזה לא הייתי זורמת. לא נפגשת עם אנשים מהטלפון. ואפשר אפילו לראות כאן איך המציאות משמשת אותי יפה כשאני כותבת משהו, אבל תקראו קודם את ראש השרשור, כי הוא אחלה.

טוב אז הנה קטע שלי......./images/Emo9.gif

לפני כך וכך שנים....-)... התקשר אליי בחור, בטעות כמובן, וביקש אדם אחר.. לא זוכרת מה שמו. לאחר שהבטחתי לו כי המס' שלי אינו המס' אותו ביקש.. ניתקתי. כאן המקום לציין שאני מאוד רשמית בטלפון (לפחות בהתחלה)...
לאחר דקות ספורות התקשר הבחור שוב, והתחיל לדבר איתי ואמר כי לא שמע קול סקסי כזה כבר המון זמן... הודיתי לו על המחמאה... המשכנו לדבר מעט וניתקתי שוב מחוסר עניין לציבור. למחרת התקשר הבחור שוב ואמר שאני חייבת לדבר איתו כמה דקות... בכל אופן דיברנו. היה לו דרך אגב, קול נמוך מאוד, סקסי בטירוף, עם ר' מתגלגלת (אותי זה מחרמן), היה אינטיליגנט...והשיחה גלשה... לא יכלתי להתאפק ולאחר כמה ימים סיכמנו להיפגש. בתיאורו הוא 1.9מ', עיניים ירוקות, שיער שחור, קצין בסיירת צנחנים... בקיצור כל מה שאמא רצתה.
הגעתי לפגישה במיטב מחלצותיי, שיערי מסורק ופזור על גבי ועכוזי (אז הוא הגיע כמעט לברכיי... השיער), בגד גוף, ג'ינס נמוך, נעלי עקב וחיכיתי... הגיע בחור, 1.9מ', עיניים ירוקות, שיערשחור, קצין בצנחנים. רק שכל לציין: כרס משתפכת (והוא רק בן 25), זקן של הרצל, רגלי גפרור, שיער שגולש החוצה מסביב לצווארון (כן כן גם מהגב..
)... בקיצור.. בעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע מאז ההשוואה הולכת ככה: קול סקסי מאוד = גבר מכוער מאוד. קול נעים = גבר מדליק. קול מעצבן = חתיך אבל הקול...
. סתם רציתי לספר

למעלה