טעות

../images/Emo41.gifטעות../images/Emo41.gif

קולו העמוק והמעודן גרם לי לחום פנימי מה קורה לך M...אמרי טעות וסיגרי. לא אין כאן ערן ,לאיזה מספר התקשרת?לא לא זה לא המספר. תודה שלום וסליחה, ענה מן העבר השני של הקו. כל טוב אמרתי בנימוס. לאחר יומיים... שלום לך. לא היה קשה בכלל להבין שזה "הוא"... החום הפנימי לחש לי שוב לתוך הנימים הקטנים בגופ. בעודי מקשיבה לשקט שעטפ את הקו מעברו השני נוגעת בנשימות שגרמו לרטט הלא מוסבר,הרהרתי~יתכן שהגופ שלנו מאותת לנו ...
מה קורה פה? מי זה ? לא מחפש את ערן אמר לי בנעימות שקטה את מי כן? אותך לא יתכן...משו מיוחד רצית ? מיוחד מאוד ענה. יכולה לעזור לך רק אם תרצה לרכוש בית למשל... לא את לא . את תעזרי לשנינו אם רק תאמרי אוקיי אדבר עמך בהמשך. אוקיי יום נפלא לך ביי.כחכחכח השתנקתי. לאחר שלושה ימים: זה אני . מה אתה אומר? מנסה להיות הכי אני הכי צחקוקית שאני יודעת כשאני פשוט גמורה ...בעצם. מזהה כבר לא כך? חיכיתי. ידעתי. נתתי לך לחכות ... מניוק. מי אתה? האיש במסכה אתה מלחיצ אותי... לא אני לא! מה אתה כן. אני לא אדבר עמך יותר מידי . יום א הבא במקום הנחמד ההוא... פני את הבוקר את איתי. חדר חשוך לחלוטין, אפשר קפה קוראסון משו לפני? לא! (אמאל'הההה M...ׂ)רעדתי לי מעברו השני של הקו. חייבת לגשת להכין לי קפה ... לא מאמינה שזה יוצא ממני... חכו טיפל'ה. טוב? ברררר כלכך מזמן ועדיין גורם לרעידות בכל הגופ....

מנסה להמשיך,,,

שישבת: אני לא בנאדם יכולה להרוג מישו הדם זורם בגופ בפראות(מרגישה בזה שוב עכשיו) מוכרחה להרגע , אמבט שמנים ומלחים יעשה לי טובה גדולה כניראה... ספר אחד,ירחון דבילי אחד,אגס,פסיפלורה מהגינה וייגר אחד ... יודית שלי טיפלה בי אמש,לק בורדו כהה בצפרניים( ידיים רגליים) מרגישה סקסית להפליא. יוצאת בדמיוני לאן שהאיש במסכה מתכונן להוביל אותי . לא מצליחה לא מבינה חוזרת בי מהחלטתי לשמוע בקולו (כלכך לא מתאים לי הלא) נשאבת עמוק לתוך הקצפ... לא נושמת... מתעלפת ...מעוצמת התחושות... יוצאת לחיים בתוך הבית מעיפה את המחשבות כמו היו זבוב טורדני. ג'ייייייייי מה עשיתי לעצמי... ראשון בבוקר. נושמת עמוק. גופייה אדומה מגפיים באדום עד הברך חצאית מעטפה שחורה ואופנתית (לא לא מיני) ג'אקט ארוך שחור. מינמלסטית באיפור (ממילא לא רואים כלום חושךךךךךךךךך יקדם את פניי) אודם אדום בלבד .רימל מאריך ריסים נקודה. לרוב אני דוהרת כשרגל ימין לוחצת היטב על הדוושה ... לא מאחרת כהרגלי הכל הכל הפוך אני מתהפכת בקירבי. מתקדמת לעבר השער הגדול... מישו מחכה לי שם ... בחושך ... חדר מספר (ממש לא זוכרת) הכל מתערפל לראשונה בחיי אני יודעת לאמר בוודאות יש מושג כזה ~פיק ברכיים. ייתכן ואני מתעלפת? חושך בעיניים עוד לפני כניסתי לחדר...

עונג צרופ

חושך. שקט. מהמיטה שבחדר,מביטות אלי פנים נעימות. יד מושיטה לי כוסית יין. מכניסה לפי פרוסת גבינה מעושנת... ידעתי מה אני עומד לראות ,להרגיש אמר לי. שותקת. משותקת. מוריד ממני את הג'קט הארוך זורק אותו על הריצפה (מניוק) יש לי קפיצות קטנות ...בירך הימנית... משותקת~אבל מבינה שאני עומדת להתענג מאוד באיזה מזל בורכתי שכך...?הממממ חתיך, נעים... מתמוססת לאיטי.לנעימות שהוא משרה בחדר. מפשיט אותי לאט לאט מחליקה לתוך הסדינים,נותנת לו להוביל אותנו לכל מקום ולשומקום. מלקק אותי בכל פינה בגופ גורם לי לצרוח פעם ראשונה פעם שנייה וכשמסיימים את בקבוק היין פעם שלשית
כן כן בקבוק יין... עמוק נוגע, קר, עונג רצופ וצרופ אני!

vaselius

New member
עונג צרוף ../images/Emo25.gif בהחלט הבאת לנו

הבאת לנו היום
מיי גוד איזה סיפור ...... המיסתורין הסיכון הציפיה והמימוש חתולה-

סי!!!!!!../images/Emo99.gif

אני כותבת תמיד לאורך את יצירותיי זו הראשונה לרוחב . ולא זו לא פנטזייה ג'יייייי עדיין ברעידות...

נימשון

New member
אני לא מבינה משהו...

זו לא פנטזיה כי זה כבר מומש או מה
מגרה ביותר אבל אני אישית לא מסוגלת לכזה דבר...
בוקר אור יפה שלי עדיין מחכה שתחזירי את החוב שלך

לא נימי../images/Emo3.gifממש לא פנטזייה

ובוודאי שלא כל אחד מסוגל. נדירות לשמה. חד פעמי כמובן. מטריפ כל פעם מחדש להעביר את זה בראש... *ולגבי ההבטחה* אין לי מושג למה ...לא מצליחה להעביר קבצים.אחרת הייתי מצרפת כבר לפה. צריכה תמיכה טכנית ניראה לי .

נימשון

New member
יכולה לתת תמיכה אני דווקא יכולה ../images/Emo3.gif

אבל לא מהסוג שאת צריכה
טוב ברור לך שזה לא תירוץ אני בטוחה שאת תמצאי את הדרך המתאימה לפתרון הבעיה. את חייבת לי ואת תשלמי

לא אחמוק לאבלי נמש

שלחתי הודעה בתמיכה טכנית. גמותי זה מעצבן שאינני יכולה להעביר תמונות\קבצים... אופפפפ

Eהשפיות

New member
חתולה - חוויה מעניינת ביותר...

מתי זה קרה העיניין הזה? והאם זה היה סטוץ חד פעמי, או משהו מתמשך?

Eהשפיות

New member
צודקת - סליחה

הבנת הנקרא אצלי זה תחום בעייתי. תגידי - שכבתם בסוף? (סתאאאם) מתי זה קרה העיניין הזה - או שמא זה חסוי?

אהבתי, ממש אהבתי

אני בדרך כלל לא מגיב הרבה כאן במיוחד לא לסיפורי פנטזיות (שאני נמנה על כותביהן) אבל הפעם בגלל שזה סיפור אמיתי ואותנטי ממש אהבתי אותו! יהיה לזה המשך? הפתעה? כיוון אחר? יש למה לצפות, לא?

Eהשפיות

New member
עכשיו אני מבין שאת עונה לי על שאלה

ששאלתי אותך לפני כמה ימים - מה עשה השדון הזה... ועכשיו הסיפור שלך מקסים עוד יותר
ואגב - מה 3 שנים?

למעלה