טעות

דנטל

New member
המשוואה הזו גם הלכה אצלי טוב

והתרסקה כשהגיע אלי בחור עם קול שהמיס אותי בטלפון. פתחתי את הדלת ולפני עמד הגבר הכי יפה שראיתי בחיים שלי (במציאות... הגבר הכי יפה שראיתי בחיים שלי לא במציאות הוא ג'וני דפ). כל פעם שהיינו מזדיינים, הרגשתי שאני מזדיינת עם גבר שמחזיק על הפנים ז'ורנל מרוב שהוא יפה. זרקתי את התיאוריה לפח. אגב, לצעירון שלי בן ה- 21 יש קול שמזכיר את ההוא וגם עליו לא חסר פרצוף יפה. בקיצור, התיאוריה - עבר זמנה.

התאוריה לדעתי בסדר

יש תמיד היוצא מן הכלל. תחשבי כמה לעומת כמה היו עם קול אלוהי ונראו בעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע וכמה היה להם קול אלוהי ונראו אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא חוצמזה גם התאוריות הכלכליות לא משהו ולמרות זאת כולם נצמדים אליהם אז לנו אסור? שאני אתנגד לקול אלוהי מראה פצצתי וגם שכל ? אני????????? Never

ביג שחר

New member
המשפט הנכון לגבי נשים בתחום:

"אם יש לה קול פעמונים.... ודא שהיא לא נראית כמו כנסיה"
תהני...

בסיפור כזה אפשר

לחזור לעבר הווה ולעתיד . מפגשים אחרים קוראים לסטוצים לא?
הוכחה יפה!

חיבוקון

New member
חתולונתתת ../images/Emo24.gif

כל הכבוד על ההעזה. אני לא הייתי הולך על משהו נועז כזה, לא בגלל שאני לא אוהב נועזות, בכלל לא! אלה בגלל שיכול להיות שלא אוהב (בלשון המעטה) את הנועזת בצד השני :)) בכלל, אנחנו הגברים נרעדים יותר כשאנחנו יודעים מה מצפה לנו תחת הסדינים, לא? הרי ידוע שגברים הרבה יותר ויזואליים מנשים. איזה כיף שאחרי 3 שנים עדיין זה מרעיד אותך, דרך אגב היום היית יכולה לקבל 25 אגורות על החזר הבקבוק, לא חבל?

לא חבל על שום דבר

בטח לא על בקבוק יין שאת המשובח ממנו קודם כל שתינו. והתאוריה על הויז'ואל שלכם הגברים אינה תקפה לגבי(אולי אני גבר?
)
לי חשוב מאוד מראה. בוודאי במיקרה הנ"ל כך סוכם מראש אפ'חד לא היה ב'מת מוכרח ... היה מיוחד.
וכך ישאר בגדר, מיקרה חד פעמי. (מי מסוגל לזה שוב...?!)

חתולון*

New member
קראתי את שלשת הפרקים

וגם את התגובות, וגם את התגובות לתגובות... נשמע לי מוכר, משהו חחחחחח ערב נעים ומקפיץ...

למעלה