טופ 12 - תכנית ההופעות

Bleed for Me

New member
באמת?? מתי??

גילינו כבר מה הסיפור שלה? אבל אני פה כל הזמן..איך פספסתי?! מוזר..

R o c k s e n

New member
אבל השם משפחה אומר שכן, וגם רואים נרות חנוכה

בסרטון המקדים שלה לפני ההופעה בטופ 12, שהראו תמונות ילדות שלה. איך הגעתם לזה שהיא לא יהודייה?

jess r

New member
אבא יהודי, אמא לא

(לפחות זה מה שדילן טוענת ודילן מומחית לענייני דידי אז תאמינו לה)

Mikey Weiss

New member
היא באמת חצי חצי, ואמא לא.

אבל שוב, מה זה משנה. כל אחד והרקע שלו. החיים זה דבר מסובך.

lorenzo35

New member
צמיד מקולקציית H&M 2005-2006 אירופה

ראיתי בדיוק כאלה בתקופה ההיא . אגב זה שהיא נושאת צלב לא אומר שהיא גם מאמינה בזה .

LeAnnDylan

Well-known member
היא תמונה שולטת../images/Emo6.gif ../images/Emo58.gif

טוב מסכימה לגביי השערות בידיים אבל חן תיקנה אותן
אז עכשיו התמונה שלה הכי שווה אבר! חוץ מזה שזה כזה מיאו וזה נראה כאילו היא בהתקף בולימיה ובאה לאכול את המיקרופון
אני מתה על התמונה הזאת
לגבי הצמידים הגרוזינים
אני אוהבת אותם וגם אוהבת את העובדה שיש לה צלב, אולי זה ישתיק את כל השדרניות של גלגלצ וכל הגיא פיניסים למינהם שמנסים בכוח לגרום לה להיות יהודיה. למרות שאם לומר את האמת החנוכיה בתמונות בפאקג' שלה כן מסגירה שיש לה קשר ליהדות, אבל אותה יהדות קובעת שהאמא היא המכריעה, ואמא שלה נוצריה. בקשר לשאר. כשקארה אומרת דה גאייז זה נשמע שונה מכשאנשים אחרים אומרים את זה וכשאומרים על קבוצה של שלושה אנשים+ היי גאייז או יו גאייז זה בסדר, כשהיא מתייחסת לרנדי ו"בלונדינית" בתור דה גאייז זה נשמע מוזר יותר ודי משעשע. והכי חשוב- אין כמו דיונים ארוכים ומלאי תובנות עם עצמי. כדאי לך לנסות פעם. שמעתי שזה בונה אישיות.

jess r

New member
../images/Emo58.gif No more drama

נפתח בווידוי - אני לא כל כך מכירה את הרולינג סטונס. כאילו, ברור שאני מכירה אותם, אבל אני לא מכירה מכירה אותם. למעשה סביר להניח שלא אוכל לחשוב על 5 שירים שלהם אם תשאלו אותי, אז לא כל כך היה לי עם מה להשוות חוץ משיר אחד שמתוך סקרנות על מה השופטים מברברים בדקתי את המקור. ולהופעות: מייקל - לא. חוץ מאישתו שממש שווה. דידי - זה מדהים איך היא בנאדם אחד כשהיא מדברת ואז היא בנאדם אחר לגמרי כשהיא מופיעה. פתאום היא נראת בוגרת כזאת. בקיצור זה היה די מדהים. קייסי - לא! פשוט לא. הוא מסרב להשתפר בעניין ההופעה והוא לעולם לא יהיה פרפורמר מוצלח. השיר בכל לא התאים לו, אם זו לא בלדה סוחטת רגשות זה לא הולך איתו. אגב, כשקארה אמרה שזה שיר מהראשונים של הסטונס התפתתי לגגל את זה ולבדוק אם זה שוב מקרה אירוסמית' אבל לא היה לי כוח
אני מקווה שהיא לא טעתה הפעם כי אני ממש מחבבת אותה העונה
לייסי - שיר נהדר, עיבוד נהדר (לא שאני יודעת איך נשמע המקור אבל זה נשמע ממש טוב ככה), וסיימון צודק - היא מנתחת הכל יותר מידי. אנדרו - איזה קטע~ אין כתוביות בזמן שהאבא הלא לבן שלו מדבר! לא כולם יכולים, אנדרו, והגלורי נוט שלך היה... מושפל, ליד זה של שיבון. תהיה בשקט ונסה את מזלך ב"נולד לרקוד" פעם הבאה. קארה היתה עצבנית
כנסי בו קארה, סיימון טמבל לאחרונה. קייטי - אוי אלוהים... הדבר הכי מוצלח בכל העסק הזה היה התמונה האדירה של קייטי בתור תינוקת כשהיא בתוך סיר. הכי חמוד בעולם, כאילו! וקייטי, "בנות גילמור" כבר שמו את קונטיקט על המפה. לכי חפשי משהו מקורי יותר לעשות (כמו אהמ לא לשיר אהמ שירים חרושים אהמ). טים - נה נה נה לא שומעת זה היה מגניב רצח והעיבוד היה מצויין לא אכפת לי מה אתם אומרים לה לה לה. אפילו בדקתי את המקור ואני לא מבינה מה הם רוצים, העיבוד עם הרגאיי מתבקש, זה היה שם גם במקור, וזה היה מגניב. סיימון: "יש לכם במה ענקית, אתם לא מנצלים אותה" - מה אתה רוצה, שהם ירוצו מצד לצד של הבמה בזמן שהם שרים? או שאולי הם צריכים להסתובב במעגלים על הבמה כמו בהופעה הקבוצתית המחרידה מהשבוע השני? זה היה מגניב, נכון סיימון? שיבון - טוב זה מתחיל קצת להימאס עלי. האמת שהתרשמתי הרבה אבל הרבה יותר מהקול שלה ברגעים שאחרי הגלורי נוט, הוא נשמע נהדר. חסר לי קצת הרוק-וויב ממנה, דווקא יש לה את זה, והיא היתה פעם בלהקת רוק, אז למה לא להוציא את זה? ובשבוע רולינג סטונס עוד יותר. לי - עוד הופעה מצויינת, אני חייבת להסכים עם קארה בעניין, הוא הראה שיפור עצום בקול שלו. הוא נשמע ממש ממש טוב השבוע, פעם ראשונה שהוא לא זייף, או כמעט לא זייף. שיר מקסים. רק קצת יותר להשתחרר על הבמה והכל יהיה מושלם. ודווקא אני לא רואה אותו עושה שירי רוק כבדים כמו שרנדי מנסה לדחוף אותו לעשות, אני רואה אותו הרבה יותר אינדי-רוק מקסימום קילרס\ קינגס אוף ליאון סטייל ופחות הינדר\ להקות רוק לילדות בנות 12 סטייל. Glee! Glee! פייג' - מי זאת? מה היא עשתה לפייג' ולמה היא נשמעת טוב פתאום? בכל מקרה זה היה טו ליטל טו לייט. גירסת קריוקי לשיר בינוני. די משעמם ולא המריא לשום מקום. ארון - לא יכולה עם כמות הארצ'לטיות שזלגה מההופעה הזאת. המדרגות, הג'קט המכוער... לא. למה הוא לא יושב פעם אחת על כיסא? זה יעש לו טוב. קריסטל - ~מתעלפת~
איזה דרמה?! כוסאמאשלך!!! מה היא צריכה דרמה? נראה לי שהיתה לה מספיק דרמה בחיים ותודה שהיא חוסכת אותה מאיתנו עם פיטפוטים חסרי תועלת ומעדיפה לשפוך אותה לתוך השירים שהיא מבצעת בצורה כל כך מדהימה. אני לגמרי מרגישה כאילו היא פשוט מופיעה שם ולא אכפת לה מהתחרות, במובן הכי טוב וטהור שיש. ובערך מיליון
על המגניבות עם העגיל של לילי
קריסטל לשילטון
טופ 3: טים
לי קריסטל!!! בוטום 3: מייקל, אנדרו, קייסי ופייג'. הביתה: אני אתן לאנדרו עוד הזדמנות אחת בלבד, קייסי לא מזיק אם עוצמים את העיניים ומייקל בסדר כזה, אז פייג' - את החוליה החלשה. השבט אמר את דברו. יש לך 30 שניות לעזוב את אמריקן איידול. ממ ביי.

LeAnnDylan

Well-known member
../images/Emo58.gif

אוי, פויה עליך! עם האהבה שלך ללייסי יכולתי להתמודד אבל טים X_X ועוד לשים אותו בטופ?! מה חשת לעצמך
גמני התלהבתי כשהראו את דיאנה בקהל
רק שאני לא צעקתי Glee אלא heroes
אגב גם וונסה מגוסיפ הייתה שם ומסתבר שגם ההיא מהלוחשת לרוחות אבל את זה אני יודעת כבר רק משליפים של דידי

LeAnnDylan

Well-known member
לא. הבלונדה זו סרינה

היא באמת שווה. וונסה זו השחרחורת, הBFF של דן. למרות שאם את לא רואה זה בטח לא יגיד לך כלום אז וואטאבר. ויש לי את הגרסת סטודיו. והיא מזעזעת באותה מידה.

Sweet Misery

New member
../images/Emo210.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

"אין כתוביות בזמן שהאבא הלא לבן שלו מדבר".

Yonyon50

New member
טופ 12!

אני בסוף רואה את הביצועים ביוטיוב, אבל עדיין מישהו יכול להגיד לי איך רואים בלייב? נתחיל - מייקל לינץ' - אוקיי... בתכל'ס הייתה הופעה טובה, למרות שלא היה רגע של "וואו" והכל היה שם ברמה שווה, שאני לא כל כך אוהב את זה... בשבוע שעבר הייתה לו הופעה מעולה... אבל הפעם לא מוצלחת מאוד, אבל די טובה (ומה הקטע שלו עם כל התזוזות האלה?) בקיצור, ציון - 8 דידי בן-עמי - הייתה הופעה די שקטה, אבל מעולה... התנועות היו מתאימות, ושלא לדבר על הקול המדהים שלה... הבעיה היחידה הייתה שההופעה הייתה שקטה... חוץ מזה, הופעה מדהימה. ציון - 9 קייסי ג'יימס - נדמה לי שאמרו את זה פה כבר, אבל הוא סוג של גרסה גברית של היילי וון... ולא מבחינת ההופעה, מבחינת החיוכים... פשוט שניהם כמו בובת קפיץ... אבל מבחינת ההופעה, זה כבר משהו אחר לגמרי... ההופעה הייתה טובה, למרות שזה היה די סתמי ולא הלך לשום מקום... אבל עדיין היה טוב. אז... ציון - 8 לייסי בראון - זה מטריף אותי... מה יש לכולכם נגדה? זה היה ביצוע יפה, ואולי אני אפילו אגזים ואגיד שזה היה יפה פלוס, ואם לא יפה, אז לפחות טוב מספיק כדי לא להיות בבוטום 3... אה, וסוויט מיזרי, גם לי היה נדמה שבאו ציפורים לבמה
... ציון - 8 אנדרו גרסיה - ממש כמו לייסי, מה יש לכם נגדו? כנ"ל לייסי, זה היה ביצוע טוב יחסית, ואני אגזים יותר משהגזמתי עם לייסי, ואגיד שזה היה אפילו יפה פלוס פלוס... ציון - 8 קייטי סטיבנס -
וואו!!!! אם הייתי יכול, הייתי קם עכשיו ומחבק אותה. איזה ביצוע מדהים! פה, בניגוד למייקל וכל השאר, היה רגע של וואו... והרגע הזה היה כל השיר!!! וואו... אני הימרתי על קייטי בבוטום 3, ובכלל, אני לא אוהב אותה כל כך... אבל הביצוע הזה גרם לי לשנות את דעתי... פשוט מדהים!!! ציון - 9.5 טים אורבן - אני עדיין לא מבין איך אמריקה מצביעה לו... הביצוע היה משעמם, סתמי, והעיבוד היה נוראי... פשוט ביצוע מגעיל... ציון - 3 שיבון מאגנוס -
איזה ביצוע מדהים!!!!!!!! מושלם!!!!!! אפילו יותר משל קייטי!!!!! אני כל פעם מופתע ממנה מחדש. אין עליה!!!! שיבון המלכה!!!!! אני דורש שיוסיפו סמיילי של כפיים, וגם שיהיה ציון אפשרי של 10.5, כי זה הציון שהייתי נותן לה. ציון - 10 לי דיוייז - באמת שציפיתי ממנו ליותר... הוא הגיע אצלי לפיינל 5, אבל הביצוע הזה היה ממש אכזבה בשבילי. בשבוע שעבר הוא נתן ביצוע שלפחות מבחינתי, היה מעולה, אבל הפעם הביצוע היה משעמם ולא הגיע לשום מקום, וכל פעם שחשבתי שעומד לקרות איזה "ואוו" אז הוא חזר לאותו מצב שקט... ציון - 7 פייג' מיילס - אני לא מתחבר אליה, ולא אל סגנון השירה שלה. זה היה ביצוע ווקאלי יפה ובכללי ביצוע יפה, אבל אני פשוט לא מתחבר אליה... בגלל הביצוע רציתי לתת לה ציון 8, אבל בגלל שאני לא אוהב אותה אני נותן לה ציון 7, אם לא 6.5. אהרון קלי - היה ביצוע מעולה, הקול שלו היה מדהים... הייתי נותן לו 9.5, אם זה לא היה קצת משעמם... אז... ציון - 9 קריסטל באוורסוקס - ביצוע מעולה. אין לי יותר מה להגיד. ציון - 9 הטופ 3 שלי: קייטי, שיבון, וקריסטל/דידי הבוטום 3 שלי: טים, לי ופייג'

YoungFlattop

New member
../images/Emo58.gif

קודם כל, מה נסגר עם הכניסה הזאת של השופטים?! זה כל כך מעצבן! מייק - נחמד. לא כל כך אהבתי את החלקים שבהם הוא עלה לטונים הגבוהים מאוד, הוא לא זייף אבל לא התאים לי כל כך לשיר הזה.. הריקוד שלו היה מוזר והעמידת-ישו בהתחלה הייתה ממש ממש מוזרה
דידי - במשך כל ההופעה לא יכולתי להוריד ממנה את העיניים
הופעה מעולה, היא נשמעה ממש טוב, רק התו האחרון היה נוראי, אבל זה נסלח
. שמעתי את השיר הזה בצהריים ובאמת חשבתי שזה מתאים לה (כן, לא התאפקתי והצצתי לראות איזה שירים הם בחרו) ושמחה שהיא בחרה את זה:) חחחח "Siobhan Has Been My Roommate So It’s Sticking On Me"
קייסי - אני מאוהבת בגיטרה שלו
. הופעה טובה, אהבתי
אלן משעשעת אותי מאוד היום
לייסי - מה זו הייתה הישיבה הזו באמצע? הופעה נחמדה בסך הכל. למה כל פעם שרנדי נעמד הוא מחזיק את הבטן שלו?
אנדרו - סתמי. במשך כל ההופעה שלו הוא נראה עצבני וזה לא עוזר כל כך. אבל אהבתי שהוא נפטר מהגיטרה ולא ניסה להפוך את השיר לאקוסטי. אשתו מגניבה
קייטי - לא אהבתי את העיבוד בכלל.. אני יודעת שזה העיבוד שסוזן בויל שרה אבל גם את ביצוע שלה של השיר לא אהבתי כל כך. אבל מבחינה ווקאלית זו ללא ספק אחת ההופעות הטובות שלה
טים - אני אוהבת את המשפחה שלו
העיבוד של השיר מוזר אבל מבחינה ווקאלית הוא היה לא רע. שיבון - קודם כל אני חייבת לשבח אותה על בחירת השיר כי זה אחד השירים האהובים עליי. אהבתי מאוד את החלק הראשון של ההופעה, החלק השני היה מוזר ואת הסוף די שנאתי:/ הקולות רקע בסוף והתו האחרון היו מוזרים ולא התאימו לשיר לדעתי. לי - איזה ילד חמוד הוא היה
שיר יפה כל כך
אהבתי את ההופעה שלו, הוא שינה קצת את השיר כדי שיתאים לו אבל לא שינה יותר מדי וזה היה יפה. כמובן היו לו כמה זיופים במהלך השיר אבל אהבתי מאוד את ההופעה שלו
פייג' - היא מזייפת לא מעט:/ יחסית אליה זה היה בסדר אבל למה היא פה ולא לילי?!=/ ארון – נחמד.. האמת לגמרי לא חשבתי שהשיר הזה יתאים לו ובאמת התחיל קצת מוזר אבל הופעה טובה
קריסטל – איזה חמוד אבא שלה
. היא מעולה כרגיל, למרות שקצת בא לי לראות אותה יוצאת מהקומפורט זון שלה ושרה בלי הגיטרה. היא מעולה ומגיע לה מיליון
על הנוצה של לילי
איזה שטויות סיימון מדבר.. מה דרמה?? היא לא צריכה דרמה, היא מעולה כמו שהיא. לסיכום, טופ 3: דידי, קריסטל ולי בוטום 3: טים, פייג' ואנדרו. שפייג' תעוף! אלן הייתה משעשעת מאוד היום
השופטים צריכים להפסיק לחוש מעצמם (מה זו הכניסה הזאת? זה היה מעצבן בעונה ה-8 וזה מעצבן גם עכשיו) בסך הכל פרק לא רע בלי טריינרקס(כמובן חוץ מהעובדה שלילי לא שם
) ואפילו די נהנתי

naama59

New member
../images/Emo58.gif

בהתחלה זה נראה לי מהטופ 12 החלשים ביותר שידעה התוכנית, וזה לא ממש השתנה, אבל בכל זאת יש כמה שיש להם פוטנציאל ואני מקווה שנוכל להתחיל להנות לגמריי מהתוכנית בסביבות הטופ 7. אה ומה נסגר עם הצילום הפרק? היו כמה קטעים שהמצלמות רעדו
בטח רק אני שמתי לב
. קטנוניות וזה. מייקל- ויתרתי. ניסיתי לתת צ'אנס אחרי ההופעה שלו שבוע שעבר אבל זה היה קריוקי ומיותר ודי ויתרתי אחרי חצי דקה. הוא יצטרך עוד להוכיח את עצמו כי הופעה כזו הייתה טעות אחרי שהפופולאריות שלו די עלתה שבוע שעבר. דידי- ממש בן אדם אחר על הבמה ממה שהיא באמת. לא ממש יכולה לשמוע אותה מדברת (כמו אישתו של קריס
) אבל כשהיא על הבמה היא הייתה בן אדם אחר, ובכלל יש לי תחושה שראינו צד טיפה אחר שלה, או שאולי זו רק אני.. אבל זו הייתה הופעה ממש טובה! עם ההופעה הזו היא שמה את עצמה בין המובילים של העונה כרגע. קייסי- לא התחברתי אליו בשבועות האחרונים ולפוזה המלוקקת שלו בתור חביב הבנות (וקארה) ואת הפוזה של הרוקסטאר צעצוע. שבוע שעבר הייתה לו הופעה נחמדה וגם השבוע זה היה נחמד אבל לא השאיר עליי יותר מידי רושם, אם כי הוא מתחיל קצת להתחבב אליי. אבל אני חושבת שהוא כן היה יכול לבחור משהו קצת יותר מוצלח כי ההופעה הייתה די סולידית.. לייסי - גם מההופעה שלה התייאשתי די מהר. אף פעם לא התלהבתי ממנה ובואו נגיד שגם הפעם לא ממש הייתה לי סיבה. די סתמי. אנדרו- וכמו שמייקי אמרה פה, לא כיף להיות ציניים אבל.. סיפור סוחט דמעות. אוף עם אמריקה. לפחות הוא לא עלה עם הגיטרה הפעם ונתן את אותו ביצוע כמו בכל שבוע, אז לפחות צריך לתת לו קרדיט על הניסיון לגוון. אבל ההופעה הזו לא ממש המריאה לשום מקום. די מיצה את עצמו לדעתי. אבל אני חושבת שההפקה תנסה לדחוף אותו קדימה (מי אמר גוקי?) ומעניין איך זה ייגמר כי הוא נראה כמו חביב הקהל. קייטי- היא מותק. הביצוע עצמו לא היה משהו ממש מיוחד, די עבר ליד האוזן, היה נחמד. אני הולכת להישמע כמו הפאנל המממורמר עכשיו אבל כן מעניין אותי לשמוע עושה משהו קצת יותר עדכני ומגניב. (ולא,לא ג'סטין ביבר
). ועכשיו הגיע זמן לאמ-אמא של הקטנוניות: - מה זה המסך המפוצל המוזר הזה באמצע? - וכמו שנה שעברה עם פילינג גוד של אדם, עם התאורה הזו שמים לב לדברים מוזרים כמו יריקות.
היה צפוי שסיימון ייעלה את הקטע של סוזן בויל.. ורואים שהיה לו קצת קשה לפרגן (או שזו רק אני). אבל בכללי אני מקווה שהיא תצא עם משהו קצבי ומגניב מתישהו. טים- טוב הוא ממש חמוד, אבל זה לא יימשך ככה. העיבוד היה יכול להיות מגניב, אבל זה לא ממש עבד ולא נראה לי שזה היה המקום לעשות את זה בערב רולינג סטונס. אבל סחטיין על האומץ, אני מניחה. שיבון- זה היה קצת.. מלחיץ. בחלקים מסויימים מאוד זה נשמע אפילו קצת אוונסנס-י. שאר ההופעה היה נחמד. הצרחת אדם-למברט התחילה סביר ואז נשברה באמצע ואז זה נשמע רע. נקווה שהגירסת אולפן טובה לפחות. לי - הוא נראה טוב! הסטייליסטים עשו עבודה טובה איתו
. רק להיפטר מהזקן. הופעה מהנה. לא הכי טובה של הערב, אבל דווקא נהנתי מרוב ההופעה. והגעתי למסקנה שהוא סוג של שילוב מוזר בין קוק לקריס. קוק מבחינת הקול והסגנון (בערך, קוק יותר טוב ממנו) ואת קריס הוא מזכיר ממש קצת במראה חיצוני ובעיקר בצורה שהוא מנגן. (הזכיר לי את How Sweet It Is של קריס). בעיקרון הוא סוג של התקווה של הבנים, כי הנציגות של הבנים העונה היא די חלשה. פייג'- האמת שיחסית לעצמה היא נשמעה בסדר. (ובמיוחד לאחת עם דלקת גרון). לא חושבת שזה ייעזור ממש, וזו גם לא ממש הייתה מההופעות הטובות של הערב, אבל היה סביר. ארון - זה שיר שאני די מחבבת וקיוויתי שלא יעשו לו משהו נורא. ההופעה הזאת צעקה ארצ'י. הוא בהחלט גירסה פחות מוצלחת של הארצ'י. זה היה חלק, אבל גם לא ממש מלהיב. הוא חמודי. הוא עדיין זז קצת מוזר על הבמה. אבל בתור אחד שלא סומן ולא ציפיתי ממנו ליותר מידי אני חושבת שזה היה נחמד. קריסטל- ידעתי שלא תאכזב
ממש אוהבת את הסגנון שלה ואת הטון שלה, ואני מקווה שהיא תמשיך להפציץ כי היא בין הבודדים שצריכים להציל את העונה הזו.

למעלה