טופ 12 - תכנית ההופעות

Mikey Weiss

New member
../images/Emo41.gif טופ 12 - תכנית ההופעות ../images/Emo41.gif

ספוילרים וכו', כרגיל.

Mikey Weiss

New member
../images/Emo58.gif השירים להערב:

הנושא, כזכור או שלא כזכור, הוא הרולינג סטונס: מייקל - Miss You דידי - Play With Fire קייסי - All Over Now לייסי - Ruby Tuesday אנדרו - Gimme Shelter קייטי - Wild Horses טים - Under My Thumb שיבון - Paint it Black לי - Beast of Burden פייג' - Honky Tonk Woman ארון - Αngie קריסטל - You Don't Always Get What You Want פרס בחירת השיר שלי לערב זה הולך לשיבון, כי Paint it Black היה אמור להיות רשום ברשימת השירים שקיוויתי שישירו בעונה זו (זה ברשימה כל עונה) ושכחתי.

ר ו ח ל י

New member
יו ../images/Emo58.gif

התייאשתי כבר אחרי שראיתי ביוטיוב 4 הופעות. כזה משעמם כבר לא יכול להיות!!! אני יכולה לציין לטובה בצורה מדהימה את שיבון ודידי, הן היו הנקודות אור היחידות. הופעות באמת נהדרות ולא סתמיות.

Mikey Weiss

New member
ולמי שמתכנן לראות את השידור בחי, שימו לב

שהפרש השעות השתנה והוא עכשיו על תשע שעות, עד שיזוזו בישראל לשעון קיץ גם. כלומר - הפרק מתחיל עוד 40 דקות.

Sweet Misery

New member
../images/Emo210.gif אני יודעת שזה לא חוקי וכו',

אבל אם מישהו מבין מה אני מנסה לבקש, תוכלו לחלוק בבקשה?

Sweet Misery

New member
../images/Emo210.gif המחשב שלי לא יעמוד בזה,

גם ככה השידור נתקע לי פעם בדקה.

W0NDERW0MAN

New member
../images/Emo92.gifלמישהו יש קישור לצפייה ישירה? ../images/Emo92.gif

אם מישהו יכול לתת קישור (במסרים, כי הבנתי שאי אפשר ע"ג הפורום(?)), אני יותר מאשמח (
) . תודה מראש...!

Mikey Weiss

New member
ההופעות ../images/Emo58.gif 1-3

מייק - Miss You טוב, לא סבלתי. זה נחשב? בשבוע שעבר הוא שר שיר כל כך יקר ללבי אז נפלתי, אבל בסך הכל הוא לא הטעם שלי ואני לא כל כך נהנית לראות אותו שר, למרות שהיתה בזה האנרגיה הנכונה והביצוע הקולי היה טוב. דידי - Play With Fire זו ההופעה שלה שהכי אהבתי. היא צריכה להירגע ולנשום קצת, כי במהלך ההופעה היו לה כמה רגעים שהיא הלכה לאיבוד, אבל הרגישו שהיא התכוונה לכל מילה וזה היה מהפנט כמעט להסתכל על זה. קייסי - All Over Now הוא חמודי. באמת. אבל מאד ממוצע. זה לא היה רע. זה לא היה מפיל. זה היה סולידי וכיפי ולא משהו שהוא צריך להתבייש בו, אבל לא משהו שייקח אותו הרבה מעבר למקום בסיבוב ההופעות של איידול. הוא מנגן יותר טוב מכשהוא שר.

lorenzo35

New member
דברה ג'יימס את פשוט יפיפייה טקסנית [אימא של..

קייסי גיימס ? נראה טוב ? לא !! מהיום אימרו דברה ג'יימס ...אימו !! איזו תאווה לעיניים , זהו החלטתי אני היום תומך בקייסי [ שדרך אגב זמר בינוני לא יותר ] והכל בגלל שאולי יתנו זום על האישה היפה ביותר במערב אימא דברה ג'יימס. קייסי גיימס אותי קנית .

Sweet Misery

New member
../images/Emo210.gif../images/Emo58.gif

רק אני דמיינתי במהלך ההופעה של לייסי שפתאום מגיעות ציפורים לבמה שמלבישות אותה ומשחקות לה בשיער?

Mikey Weiss

New member
מאוחר בלילה עכשיו.

אני רוצה את העגילים האלו. זה לא ספוילר, נכון?

למעלה