טופ 12 - תכנית ההופעות

LeAnnDylan

Well-known member
../images/Emo58.gif

היתרון היחיד של דידי בתחילת התוכנית זה שאני יכולה לחזור לישון ישר אחרי. אבל אני כבר ערה אז אני אשאר לקייטי ששרה את השיר שלי
ואלך לישון דידי הייתה
סקסימאט'רפא*ר#@%$!#@%@

Mikey Weiss

New member
../images/Emo58.gif 4-6

לייסי - Ruby Tuesday אני ממש לא אוהבת את הקול שלה. לא חשבתי שהוא נשמע טוב בשיר הזה בכלל, אבל אני אוהבת את השיר, ואת העגילים, והמשפחה שלה חמודה. כן, אני יודעת שזה לא קשור. אז מה. הביצוע לעומת זאת, הכאיב לי. אבל ראו שהיא מתחברת לשיר, אז נקודות על זה, והעיבוד היה מקסים. אנדרו - Gimme Shelter שונאת להיות צינית, שונאת, אבל די עם סחיטת הדמעות הרגשית הזו כבר, די. לא מסוגלת שיהיה איכפת לי כבר. יותר מדי עונות. ואמא שלו מפחידה. והוא עדיין מיותר. אפשר להדיח אותו כבר, אמריקה? קארה, תשתקי. וחוסר היכולת של אנדרו להרכיב משפט שלם מוציא אותי מדעתי. קייטי - Wild Horses קייטי עושה סוזן בויל! קטעים איתה. ומצטערת, דילן, לא עושה לי את זה. פשוט לא. היא חמודה לאללה, באמת, והיא יודעת לשיר, אבל זה לבהות בגרסא הנשית של ארצ'ולטה. אני לא יכולה להתמודד עם זה.

Mikey Weiss

New member
../images/Emo58.gif 7-9

אלוהים ישמור, עברנו רק חצי. טים - Under My Thumb תזכירו לי למה הוא פה ואלכס לא? איזו גרסא משונה. וזה לגמרי עבר לידי. זה לא היה נוראי ווקאלית ולא שלח אותי לקפוץ מחלון, אבל סתמי לחלוטין. שיבון - Paint It Black היא כזו משונה. אני מתה עליה. המשקפיים האלו! היא מטורפת על כל הראש. איזה עיבוד פסיכי, זה היה ממש מעניין. ואהבתי את מה שסיימון אמר, שזו הופעה של לאהוב או לשנוא. זה נכון לגמרי, ואני במחנה שאהב את זה. (וכן, דה ז'ה וו אדם למברט, אבל לא עד כדי כך אובר דה טופ). לי - Beast of Burden אני אוהבת את השיר, אני אוהבת את הקול שלו, אבל חסר לו את האקסטרה ט'ינג הזה לעשות לי וואו. זה בעיקר משהו שנחמד להקשיב לו ברקע בזמן שאני עובדת.

Sweet Misery

New member
../images/Emo210.gif../images/Emo58.gif

נראה לי שאם בתוכנית יגרילו דייט עם לי בין כל המצביעים לו, הוא יזכה. הוא כזה חמוד! בא לי לאמץ אותו ולעשות לו פררר פררר בזקנקן הג'ינג'י המזוויע שלו.

4hilla4

New member
../images/Emo31.gif../images/Emo31.gif

ממש ממש לא, הבנים הרבה הרבה יותר טובים מהבנות!

XoLilMissLolaoX

New member
../images/Emo47.gif../images/Emo23.gifYEAH!!!../images/Emo23.gif../images/Emo47.gif

איזה כיף לראות שאני לא בדעת יחיד כאן!

LeAnnDylan

Well-known member
טוב תרגיעו את החגיגות. שתיכן חיות בסרט

טופ 3 בנות FTW
זה נחמד שיש לכן דעה משלכן והכל, אבל זה לא קורה.

XoLilMissLolaoX

New member
נחייה ונראה....../images/Emo13.gif

ומותר לנו לחשוב מה שאנחנו רוצות!!! גם אם זה סרט אין ספק שזה סרט טוב!! לדעתי הבנות כבר לא נותנות הופעות טובות דידי לא נשמעת טוב שיבון עם הצרחות שלה חשבו אצלי שקרה משו פייג' השתפרה אבל עדיין לא משו(אני חושבת שתסכימי איתי) קייטי היחידה שאני אוהבת מהבנות את קייטלין העיפו ואני אישית לא הצלחתי להתחבר לקריסטל... לעומת זאת הבנים...יש את קייסי שהוא בין הכי טובים (הקול שלו טיפה מזכיר לי את דיויד קוק) יש את לי הקול היותר מחוספס בחבורה שר מדהים רק צריך להראות כאילו הוא לא נרדם ויהיה מושלם!!! יש את טים שאין לי מושג מה לכולם יש נגדו הוא משתפר משבוע לשבוע ופעם אחת לא הצליח לא אז מה?? יש לו קול מקסים וצלול. ביג מייק סבבה ואנדרו ממש השתפר השבוע והוא ימשיך להשתפר והיה גם את אלכס העונה ואת טיילר שהם שניהם מדהימים וחבל שהעיפו אותם.... זו דעתי !

XoLilMissLolaoX

New member
אההה ושכחתי את לייסי

שגם אותה לא אהבתי יש לה קול מוזר כזה....אבל העיפו אותה!

LeAnnDylan

Well-known member
סרט בורקס אולי...

בכל אופן רק צחקתי. שני האייקונים בתחתית ההודעה היו אמורים לרמז על כך. אבל לצורך הענין אם כבר נכנסנו לדיון מעמיק שכזה אתן את פיסת דעתי הצנועה. לגביי הבנות אני מניחה שעל טעם וריח. אבל לגבי הבנים שציינת קודם כל בין קייסי וקוק יש הבדל של שמים וארץ. ההבדל הוא שקוק יודע לשיר וקייסי. אממ. לא. כאילו סרייסלי, אני מבינה יש לו טון נחמד, רוב הזמן הוא לא מזייף והוא נראה טוב ומנגן מעולה על הגיטרה אבל הוא לא פרפורמר בשום צורה. בלי הגיטרה שלו הוא כלום והיכולות הווקאליות שלו לא מדגדגות את אלה של קוק. אני באמת לא מבינה את ההשוואה הזאת. לטעון שאת נהנית מעציצים זה נחמד אבל את לא יכולה להשוות עציץ לעץ אלון. בקשר לטים. הוא מזייף ללא היכר וזאת עובדה לא דעה. אם את נהנית מהזיופים שלו בכיף. כל אחד הסטיה שלו
ביג מייק טוב אבל מפחיד אותי. אנדרו התחיל בתור פייבוריט שלי ככה שאני מניחה שאני די אובייקטיבית כשאני אומרת שהוא סאק! ו...וול, האחרים שעפו.. אין לבכות על חלב שנשפך...

XoLilMissLolaoX

New member
אוקייי...אבל אני לא אוהבת סרטי בורקס

תראי לא שמתי לב לשני האייקונים למטה וכמו ששמת
אני נוטה להתעצבן מהר...חחחח דבר שני ההשוואה בין קוק לקייסי אני יודעת שההבדל הוא עצום באמת שקוק בתחומו מדהים ואין עליו!!! אני מתה על קוקי אחד האיידולים האהובים עלי... הגוון קול של קייסי הזכיר לי אותו זה הכל...ולדעתי הוא שר יפה אני לא אמרתי כלום על פרפורמר!! לא יודעת אני אוהבת את טים לא שמעתי שהוא זייף הרבה בפעם האחרונה(ולא בגלל שסונוורתי שמעתי את זה מספיק פעמים) וחוץ מיזה שכולם שם מזייפים. אנדרו היה גם פייבוריט שלי בהתחלה הוא איכזב אותי אבל הוא כן השתפר מהדברים הקודמים שהוא עשה... חחחח אני חושבת שביג מייק מפחיד כמעט את כולם מי כמוני תגיד כי אני יחסית ממש נמוכה אבל יכול להיות שהתרגלתי...חחח העונה לא משו בכלל וזה לא רק בגלל זה המתמודדים עונה 8 ו7 הכי טובות

למעלה