חמישי- כמעט סופשבוע

עמליה75

New member
מי נשארה ערה עד חצות כדי להזמין נופש?!

ולמי לא נשארו חדרים בכל מלון שחיפשה כבר בשעה 00:04?! מעצבנים

אמאבולי

New member
באמת מעצבנים../images/Emo88.gif

אנחנו לא מהנופשים באוגוסט בד"כ, ואם כן אז קמפינג של לילה אחד, ועוד משהו קצר עם המשפחה המורחבת. מקווה בעז"ה להצליח לנצל בחנוכה את כל הלילות שלנו
אני בטוחה שיהיו ביטולים, תמשיכי לעקוב!
מה בתוכניות להיום?!

עמליה75

New member
לא התייאשתי עדיין

אבל מה שהולך שם השנה, זה קטסטרופה! חייבת נופש באוגוסט, כי אחרת הוא לא ייקח חופש ככה סתם, וחוץ מזה, הילדים בחופש, וככה זה מעביר עוד שבוע. ומה להיום? חייבת לבשל לשבת, הזמנתי אורחים לסעודה שלישית. אבל אני עדיין כאן...

גואה4

New member
מה זה זה?

בשני התפקידים האחרונים לא הזמננו נופש דרך המוקד או האתר, הקצינת ת"ש הגישה לנו חריג - יש עדיפות מאוד גבוהה לתפקיד מג"ד ואין שום סיבה שלא תצאו מתי שהוא יכול (וזה הרי בימים מאוד ספציפים) אני במקומך הייתי מנסה ככה.

עמליה75

New member
בד"כ הייתי מצליחה בדרכים המקובלות

אבל עכשיו באמת נפעיל את הגורמים הרלוונטיים. רק מה, שבקשה חריגה, מקבלים עליה תשובה רק בסמוך למועד הנופש, ולא בא לי להיות במתח...

אהבת M

New member
גמנחנו וגם (אם יורשה לי) ילדותנו

קבלנו אישור על חריג עכשיו, כשהיעד הוא יולי... [ועוד אצלנו הייתי בשוק שבכלל הוגשה בקשה חריגה. גימל טען שלא הגיש ושאמרו לו שמותר רק 3 שבועות לפני וכו'..והנה - הפלא ופלא. וון יו ליסט אקספקט איט - הצבא כ"כ יעיל]

אמאבולי

New member
בשביל אורחים לסעוד"ש צריך לבשל?

אני לא עושה יותר מפיצה/פשטידה/ירק מבושל (אחד מביניהם!) והשאר שאריות סלטים ותוספות משתי הארוחות הקודמות. אני הזמנתי על עצמי אורחים לכל השבת.... וכאלה שאוהבים לאכול... אז כבר מאתמול אני במטבח. אוטוטו מסיימת בישולים ועוברת לארגון וסידור הבית, ניקיון, כביסות, גיהוצים, קצת עבודה. ככל שיותיר הזמן. רוצה להשאיר מחר יום פנוי להתפנק עם האישלי אחרי שבועיים מתישים

עמליה75

New member
מכינה, כי זה אורחים נדירים

זה האחים שלי, שבד"כ שבאים, זה להורים שגרים ליד, אז אין הזדמנות אף פעם לארח באמת, אלא רק לארוחות. וכבר הרבה זמן שלא היו. אז מכינה פשטידה, לזניה, תפו"א מוקרמים וסלטים. ועוגות. וחוץ מזה, שעדיין אני עובדת בימי שישי, אז רוצה להספיק כמה שיותר היום.

אמאבולי

New member
פעמיים הגבתי ופעמיים נעלם../images/Emo4.gif

רציתי להגיד קודם כל שאיזה כיף לאחים שלך, השקעת בהם השקעה רצינית ונשמע טעים לאללה, בטוחה שנהניתם! ולגבי העבודה בימי שישי- איך את מוכנה לזה כשזה היום היחיד (וגם זה לא כל שבוע..) שיש לך את הבעל לעצמך?

שולה78

New member
בעסה

אולי תנסי היום מידי פעם לכל אלו שאצלם זה בסגנון: " מה הזמנת? מתי? לא, לא ... אי אפשר יש לי @%#!$^$^! בקריה!"

ITA26

New member
וכדי לתקוע את המסמר האחרון...

בדיוק ברגעים אלה התבשרתי שהחריג שהגשנו (לעניין י. כרמל) נענה בשלילה כי הבעל כבר למעלה משנה לא קרבי... כאילו מה??!! הוא ג'ובניק שבא כל יום הבייתה ויכול להחליט מתי הוא יוצא לנופש? ומה הם חושבים שיהיה בעתיד הקרוב? הרי הוא חוזר לשטח מחר (בתקווה שמחרתיים אבל נו לצרכי הויכוח) כאילו אתם לא רואים שאנחנו ב"ליבה" ה@#$*%%^ הזו??!! הרי כשהיינו בשטח אי אפשר היה, גם עכשיו אנחנו מוגבלים בטירוף כי אנחנו תלויים באלפי לו"זים שהם לא שלנו והם משתנים כל יומיים. פשוט מרגיז ברמות... ומה שנשאר זה דן קיסריה...לא רוצה דן קיסריה, לא רוצה משהו בערך, רוצה פינוקים או במילים אחרות רוצה יערות הכרמל... אופפפ

אהבת M

New member
../images/Emo46.gifמרגיז כ"כ.

מקווה שעוד תצליחו ליערות - את יושבת על המחשב? מרעננת כל כמה דקות? נשבעת לך שיש מצב שעוד תצליחי ובלי חריג...

ITA26

New member
העניין עקרוני

קודם כל לא מדובר על אוגוסט אלא על השבוע הבא...(היינו אמורים לנסוע השבוע אבל שינו את הלו"זים במפתיע (או שלא במפתיע)) חוץ מזה הבעיה היא שהם לא מסכימים נקודה, לא עניין של עיתוי בהכרח פשוט לא מסכימים כי אנחנו למעלה משנה (!) לא קרביים ומכאן העצבים

למעלה