חמישי ה- 18/3 בערוצי yes stars

liranru

New member
../images/Emo41.gif חמישי ה- 18/3 בערוצי yes stars ../images/Emo41.gif

מופע שנות ה- 70' - פרקים 3-4 | החל מ- 19:05 ב- yes stars Comedy כולם אוהבים את ריימונד 6 - פרקים 23-24 | החל מ- 19:55 ב- yes stars Comedy מגרש ביתי 7 - פרק 8 | 20:50 ב- yes stars Next HD אקסטרים מייקאובר 5 - פרק פתיחת העונה | 21:25 ב- yes stars Drama HD יורדים בגדול 7 - הגמר הגדול (פרק סיום העונה) | 22:10 ב- yes stars Drama HD חוק וסדר: כוונה פלילית 7 - פרק 14 | 22:00 ב- yes stars Action HD המפענחת 5 - פרק 6 | 22:45 ב- yes stars Action HD צפיה מהנה !!!

liranru

New member
../images/Emo45.gif המפענחת היה מצוין

מאוד מצחיק ומהנה. גם חוק וסדר היה טוב. הגמר של יורדים בגדול היה לעוס בערך כמו פרק של הישרדות הישראלית.

liranru

New member
../images/Emo18.gif הודעה זו מכילה את שם המנצח ../images/Emo18.gif

למי שלא ראה את פרק הגמר של יורדים בגדול 7 התשובה למטה הזוכה היא: הלן

דיייייייייי!../images/Emo58.gif

כל הכבוד לה! כל כך לא רציתי שהבן והאבא שלו ינצחו, הם היו כ"כ מעצבנים ומניאקים כלפי אחרים

riktal

New member
חוק וסדר היה גדול

פרק ממש טוב - אהבתי (חוץ מהג'ינג'ית שפשוט מעצבנת אותי-לא יודעת למה, אבל בא לי להרביץ לה כל הזמן). אני מאוד אוהבת שהם רושמים בהתחלה שזה לא מבוסס על מקרה אמיתי - מה שאומר שזה מאוד מבוסס על מקרה אמיתי! דרך אגב - למרות מה שקראתי בעבר, ערכתי בדיקה ובעונה החדשה (התשיעית), למרות שנכתב שכולם עוזבים, לפחות לפי הפרומואים הם כולם עדיין משחקים, כולל החמודה שהחליפה את הג'ינג'ית המעצבנת בתחילת העונה.

את הפרק של מגרש לא הבנתי...

איך הגיעה זלדה
ומה קרה לאשתו של קליי
איך היא מתה ככה פתאום, ואז הוא דיבר איתה והיא היתה ליידו
פרק הזוי לחלוטין
. דן פשוט עשה את הפרק, גם אמא שלי אמרה. אני רק מחכה שיחזירו את הפרקים של 2 העונות הראשונות של SNL, לפני 4 שנים בחופשת הפסח הייתי כל יום רואה את צ'בי צ'ייס מבצע נפילה
ואת דן אקרויד ובלושי וגילדה... ואת עונה 1 של בנות גילמור, כל עונה שטריסטן נמצא, או את דוסון קריק עם צ'רלי אהה ו..... זהו.

riktal

New member
אז ככה (בקשר למגרש ביתי)

אשתו של קליי (זה השם שלו! לא הצלחתי לזכור איך קוראים לו) מתה בפתאומיות. הם היו נשואים באושר והיא שכנעה אותו להיכנס לעולם של סוכן שחקים ולהעיז לעשות דברים והם היו מאוד אוהבים, אבל יום אחד היא פשוט צנחה לידו במטבח ומתה מקריש דם בראש - בעיה ידועה ומוכרת (אמא של החבר שלי מתה מזה לפני כמה שנים וגם סבתא שלי מתה מזה). הוא עדיין מדבר איתה ועדיין בקשר איתה כי היא מתה לו בפתאומיות והוא לא ממש עיכל עדיין את המוות שלה, אז היא כאילו שם לידו והוא מדבר אליה ומבקש ממנה עצות לחיים. לדן יש את הקטעים שלו - מסכימה. הוא פחות מעצבן ממקודם, אבל הכי אהוב עלי עדיין זה ג'יימי. אין על הילד הזה! הוא עושה את הסדרה. פרק בלעדיו זה לא פרק.

TaMiRMo

New member
ממש לא מסכים לגבי דן

כל העלילה איתו ממש מוגזמת, החלומות ההזויים, ההתחברות המשונה עם ריצצ'ל עוד לפני שהוא היה שווה משו בכלל, התכנית המטופשת עם כל הקלישאות שיש בעולם וכל זה רק כדי שוב בטח להכניס אותו לחיים של הקאסט הרגיל כצדיק שכיפר על מה שהוא עשה... לדעתי פשוט לא היה להם מה לעשות אותו אז הם המציאו עלילה טיפשית. מצטער, אבל זה מה שאני חושב.

riktal

New member
מה רצית שהם יעשו איתו?

הוא הרג את אח שלו וישב ארבע שנים בכלא (דרך אגב-עונש כזה קל מתאים יותר לישראל ופחות לארצות הברית-הוא לא היה מקבל שם רק ארבע שנים על רצח!) - אז עכשיו צריך לעשות איתו משהו. הוא לא דמות שהולכת, אז מחפשים סיפורים בשבילו. הסיפור עם השנאה של הבנים שלו כבר נמאס אז הם מחפשים דרכים אחרות להשאיר אותו בתמונה וזאת אחת מהם (למרות שהיא דיי הזויה....).

TaMiRMo

New member
למה שלא יעשו שהוא מקים איזה ארגון צדקה?

שהוא מנסה ליישר את דרכו? שהוא מנסה להשתלב בחזרה בחברה ולא הולך לו בגלל שכולם מגלים שהוא רצח והוא צריך להוכיח את עצמו. למה לא לעשות שמישו מצלם במהלך הדרך שלו לחזור למוטב סרט דוקומנטרי עליו ואז מראים אותו לנייתן שלא סולח לו בעצמו אבל בעקבות הסרט מסכים שהוא יתראה עם ג'יימי שוב? יש הרבה דברים שאפשר היה לעשות, מה שהם עשו היה לדעתי הזוי ומרגיז.

riktal

New member
הם עשו את זה...בערך

כל העונה הקודמת הוא ניסה לחזור לחברה ונידחה שוב ושוב. אל תשכח שהוא רצח ועוד את אחיו אז אי אפשר פשוט לתת לו לחזור לחיים הרגילים והכל בסדר. הקטע עם התוכנית המוזרה שלו היא כאילו הדרך שלו לחזור לחברה. הדבר הכי הזוי בעיני בסיפור איתו זאת רייצ'ל, אבל בארצות הברית זה מאוד יכול להיות שאדם כזה יעשה תוכנית טלויזיה ויצליח למרות שהוא רוצח ולמרות שהוא מצהיר על כך כל הזמן. אלה האמריקאים.

TaMiRMo

New member
כן באמת הקטע עם רייצ'ל לא עשוי טוב

אולי אפילו בלעדיה כל העלילה שלו הייתה יותר נורמלית.

TDM4

New member
פרק טוב ומשעשע היה במגרש ביתי

היה מצחיק קצת עם זלדה..

TaMiRMo

New member
זלדה זו ההיא מהסרט המטופש, "קחי אותי לגיהנום"

שחקנית טובה

למעלה