חידון רוק מספר 48

ThePiper

New member
../images/Emo41.gifחידון רוק מספר 48../images/Emo41.gif

שמתם לב השבוע לשינוי בליינאפ, הסיבה מאוחר יותר, אך הנה החידון השבועי לעיונכם (ופתירתכם): 1.מדוע עזב ג'ן קלארק את הבירדס ואיזה להיט שלהם נכתב קצת לפני עזיבתו (באופן אירוני במיוחד)? 2. על פי מילות השיר 'So You Wanna Be a Rock and Roll Star' מה יעשו לך הבנות? 3. מדוע ג'ים מקגווין שיה את שמו לרוג'ר מקגווין? 4. מי היה מתופף הבירדס המקורי לפני ג'ן פארסונס? 5.מדוע הועף ג´ימי הנדריקס מן התיכון שבו למד? 6. איזו להקה נאלצה לבטל מופע בסינגפור בשנת 72 כשגורמים רשמיים לא נתנו להם לרדת ממטוסם בשל שיערם הארוך? 7. איזה להיט של נערי החוף הוקלט ע"י בריאן ווילסון כשנגני אולפן מלווים אותו במקום להקתו? 8. מהו האלבום הראשון אי פעם שהגיע למקום ראשון ב34 מדינות שונות? 9. בזמן הופעה כלשהי בשנת 72 הוחלף גיטריסט הליווי של צ´אק ברי מאחורי הקלעים בגיטריסט אחר, הגיטריסט החדש ניגן כ"כ חזק עד שברי נאלץ לעצור שיר באמצע ולקרוא לגיטריסט הראשון. מה שברי לא ידע הוא שהגיטריסט שהוא זה עתה הוריד מן הבמה הוא גיטריסט מפורסם מאוד. מיהו הגיטריסט? 10. שאלת שתי נקודות לקינוח: מהם שלושת האלבומים של לד זפלין שרק שיר אחד מהם לא בוצע בהופעה חיה? מהם האלבומים ומהם השירים? (להזכירכם 1 ו-4 בוצעו במלואם) בהצלחה!

ThePiper

New member
שים לב לשאלה...

מדוע הוא עזב?... מהו הלהיט שנכתב? (צדקת)

Grimble Grumble

New member
ושוב יש לי הרגשה של דז'ה וו

שאלה 6 מאד מאד מוכרת לי... ונראה לי שגם לליידי

LadyG

New member
כשאתה צודק...אתה צודק../images/Emo13.gif

למראית הדז'ה וו....

ThePiper

New member
LOL ../images/Emo6.gif

תחשבו תחשבו... גרימבל, אם מתחשק לך תפתור, אחד מפותרי החידונים החשובים לא יהיה כאן היום.

Tomer 123

New member
לדעתי

זה wouldn't it be nice כי בקליפ של גוד ויבריישנס רואים את חברי הלהקה מנגנים, ואפשר לומר שזה פלייבק, אבל אני כמעט בטוח שהלהקה מנגנת שם. חוץ מזה, ב wouldn't יש המון כלים שהלהקה לא ניגנה בברור (כלי נשיפה, אקורדיון...)

Tomer 123

New member
התכוונתי ל 7

לא ציינתי את זה, אבל אני מניח שזה היה ברור...

אני שמעתי על good vibrations

שהם היו מאוכזבים וממורמרים על זה שהם לא ניגנו שם, אז... חוץ מזה, בקליפ רואים איזה יצור מנגן על הכלי הזה, ואני לא חושב שזה אחד מהם.

למעלה