חברים מפגש הפורום עוד שלושה ימים 1/10

נועית10

New member
../images/Emo26.gifמפגש פורום 1/10/07 בבת ים../images/Emo36.gif

חברים יקרים שלום
בתאריך 1/10/07 יום שני , חול המועד סוכות, בשעה 20:00 בבת ים יערך מפגש לחברי פורום למען הקהילה ונתינה מהלב וניפגש כולנו לערב שכולנו הנאה, אוכל, תרומה לקהילה ומפגש חברים. בתוכנית:
דברי פתיחה וקבלת פנים.
הרצאה בנושא: קבלה נורמולוגיה ואיך הם מתחברים לחגי ישראל.
ארוחת ערב. כל משתתף יתרום לטובת המפגש:
דמי השתתפות סמליים בסך 10 ₪ יועברו לרווחת הילדים בבית החם של מאיר, (מי שמעוניין לתרום יותר זה אפשרי).
1 בקבוק שתייה.
מאכל חלבי כגון:עוגה, פשטידה, גבינות או כל דבר אחר לטובת הארוחה שנקיים במהלך הערב.
הסבר הגעה: רחוב בר אילן דניאל 67 בבת ים למגיעים מכיוון צפון יש לנסוע באיילון דרום לכיוון בת ים חולון על הנתיב השמאלי. לעבור את מחלף וולפסון ישר. לקחת ימינה במחלף יוספטל לבת ים. ברמזור 5 לפנות ימינה לרחוב בר אילן דניאל. לחנות במס' 67 ובצד ימין של בניין מס' 67 ישנה סימטה עם שלט ענק של בית כנסת, צמוד לבית הכנסת נמצא הבית של מאיר.
מצורף קובץ עם כתבה שפורסמה במגזין "על השולחן" אודות הבית החם של מאיר השמן בבית ים. חברים שיש להם
משחקים/
ספרים שמעוניינים לתרום לטובת הילדים מוזמנים להביא למפגש.
שרשרו מי מגיע ומי זקוק
לטרמפים ומהיכן.
נשמח לראותכם עם המון מצב רוח

smile2life

New member
sorry can't come

just will come back top israel from hong kong - need to get my israeli houres back and get ovet the jet leg..... so dont wait for me - if i could come i'll call you i think i have your number in my home computer outlook

../images/Emo140.gif כבוד הוא לי

נועית גמאני אבוא כבוד הוא לי להשתתף אע"פ שלא מכירה אף חבר אשרייך אישה.... תבורכי... מרי

נועית10

New member
../images/Emo39.gifמרי נשמח לראותך

ותמיד יש פעם ראשונה ואפשר להכיר. שמחה שתגיעי.

glitter8

New member
אשמח להגיע../images/Emo13.gif

כנראה שבסוף הנסיעה לחו"ל תידחה, אז לשמחתי אוכל להגיע אבל צריכה טרמפ מהצפון...

אל תכעסו עליי אבל

מעדיפה שלא להשתמש בתירוץ של לא יכולה להגיע, אלא להיות כנה. זה עניין עקרוני עבורי שלא להקשיב להרצאות בנושאים הללו, לכן מעדיפה שלא להגיע. מקווה שתקבלו את זה בהבנה.

תודה על ההזמנה

לא אוכל להגיע כי זה רחוק ממני ולמחרת בבוקר יש יום פעילות אבל המון תודה על ההזמנה, ומקווה שתהיה עוד הזדמנות

lee E

New member
../images/Emo124.gif נועית!

את חושבת שאם אכתוב כאן את הטלפון שלי , ימחקו/יחסמו אותי מהפורום שלך?

סוזי10

New member
איזה פחד הטילו על אנשים?

"מדינת משטרה" נמאס מהם כבר והם לא מגיבים בכלל, ברור שגם שם בהנהלה שם למעלה יש פרוטקציות.

נועית10

New member
../images/Emo41.gifחברים מפגש הפורום עוד שלושה ימים 1/10 ../images/Emo41.gif

נשמח לראותכם עימנו במפגש. פרטים בהודעה מתחת. מי שזקוק לטרמפ מוזמן לכתוב כאן בקישור ונשמח לסייע.

למעלה