חברים בפורום כותבים לקרן

anianat

New member
../images/Emo201.gifקרן לתשומת ליבך...../images/Emo201.gif

טם טם טם טם טם טם טם טם טם טם טם טם טם טם טם טם בין השקיעה לסוף היום שנינו כמעט על סף תהום לה..לה..לה..לה..לה..לה..לה..להה לה..לה..להההה. כשהימים נה..ני..נה..ני..נה..ני יושבים לה...לה..לה..מדברים נה..נה..לה..לי..לה..לי..לה..לה..לה..לה לה..לה..לה..לי מפחד דימיוני, אני, אבנה חומה של אבנים... לה..לה..לה..לי..לה..לה..לה..לי זמנים משוגעים.. טם טם טם טם טם טם טם טם טם טם טם טם טם טם טם טם באמת אי אפשר ככה
. זה כמו כמעט לגמור...

../images/Emo41.gifחברים בפורום כותבים לקרן../images/Emo68.gif

כל מה שאתם רוצים שקרן תקרא אתם מוזמנים לשרשר לפה

שגעוגי

New member
../images/Emo99.gif../images/Emo24.gifקרן יקירתי,../images/Emo6.gif

אני מחכה בקוצר רוח לאלבום הבכורה
, המון בהצלחה בעבודה עליו. את היוצרת הטובה ביותר שאני מכיר, בהצלחה!

קרן.תעשי לי ילד)*&^$##%$$^)(

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח סתם,ממ..אין לי מה לומר חחחחחחחחחחח הצטרפתי שבוע שעבר לפורום בעקבות התמכרות קשה ב-י-ו-ת-ר לשיר "איתי". אני פשוט יכולה לשמוע אותו כל יום כל היום,והוא פשוט לא נמאס. בכל מקרה, אנשים כאן עשו לי את החשק הכי ענק בעולם להיות בהופעה שלך, ויהיה רק באוגוסט:| תקדימי חחחחחחחחחחח בשבילי |מוציא לשון| טוב אז...די לחפור. מזל שיש לנו אותך,באמת..את בנאדם מוכשר ברמות, ודוגרי מוסיפה למוזיקה העברית להשתבח. מקווה שיצא לי ללכת להופעה שלך (בעזרת ה'!!!!!!!!!!!!!!!) ולעשות ת'כיף של החיים שלי.והחיים שלי זה מוזיקה:] הלוואי שנפגוש אותך מתישהו..שמעתי שאת אחלה בנאדם, שירה,14,רמת גן ..חחחחחחחחח ד"א,בהצלחה עם הגיטרה..אני כבר לומדת שנתיים כמעט,זה אחלה כלי.....

סליחה על החפירה:|

אני בנאדם פטפטן לא פחות ממך. חחחחחחחחחחחחחחחחחחח נראה לי נשבור שיאים כאן:]

Rachel47

New member
../images/Emo211.gif../images/Emo80.gifרמת גן../images/Emo35.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo15.gif

Rachel47

New member
../images/Emo211.gif../images/Emo80.gifחחח וזה מרחק ../images/Emo15.gif

הליכה מת"א
(משו
)

Rachel47

New member
../images/Emo211.gif../images/Emo80.gifקרן רציתי להגיד ש../images/Emo15.gif

התמונה הזאת לא משו
חחחח סתםםםם
קרן אני...מאוההבבבבבבבבבבת
(חבול|) ההופעה ביום שבת הייתה מדהימה אני לא מפסיקה לדבר עליה ממש התרגשתי (ובכיתי
..תשאלי את טליהיא
) השירים שלך מדהימים ויפים
את בחורה מצחיקהההה בטירוף (אני אוהבת...לא יכולה להסתדר עם אנשים בלי חוש הומור..ולך בלי עין הרע יש עודפים
) ופטפטנית
(עם זה אני מזדהה אפילו
) בקיצור המון בהצלחה עם הדיסק והעבודה עליו (שיצא כבר
) ו..יאללה..בא לי עוד הופעה
רייצ'ל

MAIKY22

New member
טלוש!

אני מתחנף אלייך,לכן ה`טלוש`! אני כותב שירים כבר הרבה זמן. האם לדעתך כדאי להציג כאן בפורום אחד מהשירים? כדי לראות תגובות של הקוראים ואף יותר מזה האם קרן באמת תקרא את כל ההודעות ו/או תגיב עליהן?

חחחח... היא קוראת...

בקשר לתגובות אני מניחה שהיא לא תגיב להודעות פה.. אבל בשבוע הבא נפתח פה שרשור שירים, כי ראיתי שיש פה הרבה שרוצים לפרסם משיריהם ומה יותר טוב מפורום שעוסק ביוצרת מוכשרת... כך שהיא תקרא את השירים... אם היא תמצא זמן להגיב מה טוב ואם לא זה גם בסדר. יש פה הרבה אנשים אחרים שיוכלו להגיב.

MAIKY22

New member
אוקי!

תודה על הסבלנות שלך ועל התגובה! נראה לי שאהפוך להיות כאן קבוע משום היחס המקסים מצידך! שוב תודה! =)

MAIKY22

New member
אני מצטרף לבקשה!

ושוב,כולכם מקסימים כאן,באמת! (בניגוד לפורום אחר שלא אציין את שמו!)

בשבוע הבא מבטיחה שרשור כזה

יש השבוע יותר מדי דברים בגלל התחרות לכן חבל שזה יעלם בין הדברים פה. בתחילת שבוע הבא.. שני או שלישי אני אפתח את השרשור

Rachel47

New member
../images/Emo211.gif../images/Emo80.gifאבל אבל אבל../images/Emo7.gif../images/Emo15.gif

אני נחשבת צעירה וווועעעעע

anianat

New member
../images/Emo35.gifאת בוכה וווועעע עם ע' ../images/Emo12.gif מוזרה

למעלה