חבר'ה- הודעה חשובה

fresh mishmesh

New member
../images/Emo41.gifחבר'ה- הודעה חשובה../images/Emo41.gif

התכנסנו כאן היום, כדי להחזיק אצבעות (אבל ממש ממש חזק
) ליקירנו, הנציגים הישראלים לאירוויזיון- קבלו אותם במחיאות כפיים: דוד ד'אור, והלהקה שעושה מאחורה תנועות מהפולקלור המזרחי
(ככה היה כתוב בעיתון
) |כבוד| |דודד'אור| |weloveyoudavid| ועכשיו השאלה הנשאלת- איזה מקום לוקחים השנה
אחרון, או אחד לפני האחרון
וסקר אירוויזוני- איזה שיר הכי אהבתם/הכי הצחיק אתכם/הכי בייש אתכם? ועוד שאלה- זוכרים את שמייח?! איזה שיר מוזר....

SaMaRa 18

New member
הוו הוווו BE HAPPY !!../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

השיר והבושה... שיר שהכי הצחיק אותי..היה השיר של אוסטריה של שנה שעברה שהיה מוזר כל כך..וזה היה נראה כאילו זאת בדיחה..(וזכור לי שבסוף הוא הגיע דיי גבוה) השיר הכי אהוב... "הללויה....לעולם...הללויה...ישירו כולםםםםם" וזיהו.. בהצלחה לדוד!! |דוד|

וחח../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

יש לי איזה משהו עם להוסיף מממ בכול תחילת משפט...נדבקתי בזה באייסי

Stillwater

New member
כבר אמרתי לך ש...

הוא גר (או יותר נכון ההורים שלו) חמש דקות הליכה מהבית שלי? ושאבא שלי מכיר את אבא שלו? ושאמרתי לו פעם שאני רוצה להיות חברה שלו אבל הוא אמר שאין לו זמן?

Stillwater

New member
אמרתי לכם...

תעשו מפגש פורום ברה"ע ואני אעשה לכם סיור מודרך בחינם לבית של רז

קשתונה

New member
אל תזלזלי בשמייח!

אחת הבחורות היתה מהגולן... לא סתם היתה השורה "כל היום אני יושבת בקיבוץ..." היא מאחד הקיבוצים פה... והיא ידועה כאהבלה:)

SaMaRa 18

New member
חחחחחחחחחחחחחחח......

ראיתם את הבובות של אבבא??? איזה חמודים!!

Ez sLeeP

New member
זה *כאילו* שודר בערוץ 1?

חשבתי שזה סתם קדם שמתקיים ולא משודר בכל מקום. ופספסתי. אוף.

Stillwater

New member
..."ועכשיו. יש לי חבר חדש מדמשק...

שאני עצובה, הוא שולח לי ורד אדום. זאת לא חוכמה לאהוב רק כשיש לך חשק. ואני רוצה לעשות איתו את זה כל היווווווםםםם. הווווווווו,הוווווווו ש-מ-ח!" שיר ענק!!! מבין השירים הישראלים ששלחנו לארווזיון, הכי אני אוהבת את אבניבי! וזכינו איתו כמובן! השיר הכי מפדח...אולי..אמממ...אורנה ומשה דץ, עם כאן נולדתי? הכי הצחיק אותי- זה תמיד הגרמנים! הגרמנים תמיד נורא מצחיקים כל הזמן! לפני כמה שנים הם שלחו איזה להקה שניראת כמו זבובים כאלה, והם שרו שיר מצחיק כזה. לא יודעת את המילים.

למעלה