זנדר הפקות גאים להציג:השמעונריון

bendreaming

New member
התמונה נראית מצויינת

מה סוג המקרן והרמקולים? אני חושב לקנות גם ואני צריך להתחיל כנראה מחקר קטן בנושא...

צוחה

New member
הלוואי עלי ../images/Emo99.gif !!

אפשר אבל גם איזה כמה תמונות של כל חלל החדר ? שיהיה אפשר לספוג את כל האווירה של השמעונריון....

RBA

New member
יפה מאד

למה אמרת שאתה מקרין על הקיר? זה נראה כמו מסך... יש שם רמקליםפ מוכרים
אהבתי מאד גם את הבובות וגם לי יש בובה חדשה שאפרסם בקרוב.(ולא זו לא מהסוג שמתנפחות)

miromiro

New member
אווחחח יחי החים הטובים! שמעון-

ש' בשווא, מ' בסגול והשאר כרגיל. כל הכבוד! אחלה שמעונריון. הבעיה הכי גדולה ואולי גם היחידה, בכל הסיפור הזה של הקולנוע הזה שסידרת לך, היא. שאתה גר נורא רחוק..... תתחדש. אגב, המארז של HULK נראה מצוין, יש פרטים? מברוק.

zender

New member
זה המארז הנורבגי

שצץ מדיי פעם בכל מני אתרים מארז מגניב ובדרך כלל גם דיי זול,כאן תוכל לקרוא ביקורת מחמיאה ושהמרחק לא ירתיע אותך,איך אומרים...אם משה לא יבוא להר אז נזמין לו מונית ספיישל

arieldr

New member
תתחדש, יצא לך חדר לתפארת,../images/Emo13.gif

התמונה מעולה וגדולה, הסאונד קיבל גודל ופתיחות (שונה לגמרי "מהעיצוב" הקודם). בקיצור ממש שיחקת אותה...אז שוב תתחדש ותודה על האירוח.
עכשיו תתחיל לעשות מפגשי פורום אצלך בבית?

zender

New member
תודה כפרה../images/Emo140.gif

שמחתי שהצלחתם להגיע ואני מצפה ומקווה לראותכם שוב פעם הבאה אני לא יבלבל לך את המוח עם סרטים צרפתיים

trilliane

Well-known member
מנהל
סחתיין, מברוק וכל מה שכבר החמיאו

מתי אני באה לבקר?

zender

New member
VIDOCQ

וזה אחלה סרט אריאל,תן לו צ'אנס אני יודע שיש לך הרבה זמן לשרוף ברכבת אז אתה יכול לקרוא את הביקורת של רון על הסרט

zender

New member
אני גר ב...

במקום הזה ששלושים קווקזים רודפים אחריך ומפוצצים אותך במכות כי בסה"כ לקחת טרמפ ידידה מהבסיס

למעלה