ושוב פינת שלושת הגדולים

../images/Emo41.gif ושוב פינת שלושת הגדולים

והפעם - 3 סיבות להישאר יחד. אז נכון שלרבים מאיתנו יש הרבה יותר (וככה הכי טוב), אבל מהן שלושת הסיבות הראשונות והעיקריות שבזכותן אתם יחד? ילדים? סיבות כלכליות? אהבה? הרגל? החמות? המין? וכו'...

Miss Shmelo

New member
../images/Emo24.gifיש לי אינסוף סיבות להישאר..

עם חבר שלי יחד, אבל ביקשתם רק 3
סיבה ראשונה: אין בחור בעולם שמבין,מכיר ואוהב אותי כמו שרק הוא יודע, ולהיפך, אין בחורה בעולם שמבינה, מכירה ואוהבת אותו כמו שרק אני יודעת. סיבה שניה: א. אין אבא מתאים יותר לילדים שלי ושלו, בעתיד. ב. יהיה לי הכי כיף בעולם להזדקן איתו
סיבה שלישית: אז למה להישאר איתו? מאותה הסיבה שלא אוותר על חיי, הוא החיים שלי!
הוא מי שתמיד חלמתי שיהיה לצידי, כי הוא אוהב אותי בצורה המיוחדת שלו, כי הוא חכם, כי הוא יפה, כי הסקס משגע
כי אני אוהבת אותו הכי בעולם
או או..נראה לי קצת גלשתי מ 3 סיבות... צ'טערת
גברת שמלו

ענתי 10

New member
החמות!!!! ../images/Emo45.gif

סתאאאאאאם
פשוט נורא הצחיקה אותי אפשרות כזאת
בלי לחשוב הרבה... 1) כי אני אוהבת אותו 2) כי הוא אבא של הילדים שלי 3) כי הוא אוהב אותי 4) כי הוא נאמן 5) כי הוא הגיוני ושקול 6) כי הוא בעלי!!!
אוהבת אותו הכי בעולם!

בילבול

New member
ממממממ.. שאלה "כבדה"

ואין לי ספק שהיא לא נגמרת ב 3 דברים ובכל זאת.. וגם ההגדרה של "סיבות להישאר יחד " קצת קשה לי , נשמע כמו מקח וממכר. אני מתייחסת לזה יותר כאל הסיבות בגללן אני איתו, טוב ?
כי הבטחנו. כי הבטחנו להיות יחד , למרות ובגלל , כשקל וכשקשה , כשכייף ומעניין וכשמשעמם ..כי הבטחתי לו לאהוב , ולכבד , ולהוקיר , ולהיות החברה הכי טובה שלו בעולם הזה
כי הוא החבר הכי טוב שלי. כי אני מרגישה את האהבה שלו אלי כל רגע , וכל פעם מחדש. כי הוא לא שופט אותי אפילו על המחשבות והרגשות שאני מגדירה אותן כהכי מחרידות בעולם.
כי מאז שאני איתו - אני בנאדם רגוע יותר , שקול יותר , שלו יותר , מאושר יותר ואוהב יותר - את כל מה שמסביבי ואותו בטח.. ו 3 הגדולים בא בדיוק במקום כשאני רוצה לרתוח אותו כבר מאתמול בלילה והנה..נזכרתי למה כדאי להשאיר אותו עוד קצת זמן בסביבה

אצלי בטוח החמות

זכיתי בחמות מקסימה. 1. העובדה שלא משנה איך אני נראית (ואני באמת לא מציאה) בעיניו אני הכי יפה. 2. העובדה שהוא מנחית אותי על הקרקע כשאני מתחילה לרחף גבוה מדי 3. העובדה שהוא אבא מדהים לילדים ובעל ובן זוג שעושה המון גם במעט השעות שיש לו 4. זה שאחרי 17 שנה הוא עדיין מביא פרחים מדי פעם טוב ביקשת שלוש אז אני מפסיקה פה

איזו שאלה גדולה !!!!!!!!

3 הסיבות שבגללן אני נשארת: 1. הסיבה העיקרית - אמא שלו. 2. כסף. 3. סקס עד עכשיו צחקנו כי מ-1 ו-2 אין לי כלום. רק מ-3. אני נשארת איתו משלוש סיבות שהן אחת לא יכולה בלעדיו, הוא חבר טוב, שותף, אבא נהדר, משלים את החלק החסר שבי, ממלא לי את החיים, וגם מעצבן, מקטר, גומר לי את הממתקים.

ShirShir

New member
איזה בעל מקסים!!!!!../images/Emo26.gif

עוזר לך בדיאטה ו"גומר לך את הממתקים" ממש נשמה!!

Tully Is Here

New member
בגלל הגרין קארד ../images/Emo6.gif

סתם......יש מליון סיבות אבל בעיקר - בגלל מי שהוא בגלל מי שאני איתו ומה שהוא נותן לי להיות ובגלל מה שאנחנו ביחד שזה כולל בתוכו את כל מה שציינו המאושרות מעלי (ולשמחתי זה כולל את החמות)

s h i r k u s h

New member
3 סיבות להישאר ביחד...

אפשר יותר מ- 3
כי אני חושבת שאני אוהבת אותו וזה הדדי לדעתי (עדיין לא אמרנו אחד לשני באופן רשמי, אבל כותבים תמיד במכתבים וכו' "אוהב/ת").
כי הוא גורם לי להיות מאושרת, מעודד אותי כשעצוב ורע לי, ושם בשבילי כשצריכה אותו.
כי הוא גרם לי להשתנות: להיפתח יותר לדברים, להיות מאושרת וקלילה יותר וזה שינוי שאני אוהבת.

habubnik

New member
3 סיבות...אם לבחור 3 אז...

1. כי הוא האדם הראשון בחיי שמעולם לא איכזב אותי בצורה מרה, מזכיר לי תמיד שהוא אוהב אותי ומסתכל עלי כמו שכל בחורה חולמת שיסתכלו עליה. 2. כי אני מרגישה הכי בטוחה איתו בעולם, אני סומכת עליו לחלוטין והוא מספר לי ה-כ-ל (אתמול הוא אמר לי שאני החברה הכי טובה שלו). 3. כי הוא מקבל אותי כמו שאני, עם כל הפאקים, בלי תלונות (טוב, רוב הזמן) ותומך בי כל פעם שאני זקוקה לתמיכה שלו, ממש אקמול.

Miss פטל

New member
3 סיבות להישאר יחד

בזכות מי שהוא- בזכות היחס שלו כלפי, האהבה שלו, הנאמנות והתמיכה התמידית.
בזכות מי שאני כשאני איתו- אני מרגישה בטוחה איתו, הוא תמיד מרגיע ומנחם אותי, תמיד לצידי כשאני זקוקה לו, הוא גם החבר הכי טוב שלי.
כי אנחנו מאוד מתאימים- יש לנו אותן השקפות עולם, אותן דעות על דברים משמעותיים ויש לנו אותן שאיפות בחיים.

רוית ב

New member
הממממממממ../images/Emo4.gif

שיהיה לי עם מי לריב עם מי לשמוח ואת מי לאהוב

היה מעניין וגם מרגש לקרוא את כל

התשובות. והכי טוב-שהן רק 3 מתוך הרבה. ומה אצלי? 1. אהבה. 2. אפשר לסמוך עליו בשיגרה ולהישען עליו ברגעים הקשים. 3. המשפחה שלי לא תהיה משפחה בלי אבא האהוב והנערץ.

רק שלוש, טוב אני אשתדל...

כי הוא מקסים מדהים מתוק והוא נוש שלי. כי הוא מאפס אותי ומניח לי את שתי הרגליים על הקרקע כי הוא סובל את שיגעונותי בכבוד. כי אני אוהבת אותו ולא יכולה בלעדיו, וכי זה עדדי. כי המשפחות שלנו מסתדרות מצויין אחותו ואמא שלו מקסימות, דבר נדיר למציאה. כי קנינו היום בית
ביחד, ויש לנו חתולה וכלבה....וידיינו עו נטויה

בשעה טובה../images/Emo82.gif

לשרון רות שיהיה לכם מזל טוב,והרבה אושר בקן החדש שתהנו ממנו.הכי חשוב שתמלאו אותו בצחוק ילדים...

מטפל

New member
רק שלוש?

אז אני אבחר את הכי רדודות.... 1. היופי המהמם הבתולי האקזוטי והמפיל של האישה שלי.........(מושא הקינאה של הרבה) 2. טוב הלב האינסופי/ הנכונות להעניק ללא כל תמורה ,בצורה הטהורה ביותר. 3. האהבה האמיתית והאותנטית והכנה שלה אליי, והחיבור הגופני השמיימי שלא נס ליחו..... בשרשור הבא את שלוש הסיבות היותר רציניות ועמוקות

למעלה