והזוכים בחידון

idanias

New member
../images/Emo41.gifוהזוכים בחידון../images/Emo41.gif

אז ככה!! רובכםםםםםם צדקתם!!! כאילו לכל אחד היה משהו אז אני שפטתי לפי מי ששלח ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי שבת
(
) מי ששלח לך הראשון זה היה יריב! אך הוא לא שלח את כל התשובות הוא שלח בחלקים וגם לא את כל התשובות! השנייה תום.. שטעתה בכמה תשובות
אבל ענתה גם טוב
השלישית הייתה אור! שענתה על החידון בהצלחה רבה
חוץ מזה שהיא נתנה קצת קטעים בגומרות הולכות
הרביעית הייתה סיוון
כנל לקטעים של גומרות הולכות..חחח
והחמישית ליזוש
שטעתה ברוב התשובות... חח סתם... גם צדקה! אבל טעתה בכמה דברים.. קיצר כפי שאמרתי רובכם צדקתם! קיצררררררררר!!!!!!! הזוכים הםםםם:::: סיוון!!!!!!!!!!!!!!! ו........... אור!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! עכשיו להסברים
יריב היה ראשון אבל לא שלח את כל התשובות אז לצערי זה היה פסול
תום הייתה שנייה אבל שגאה בתשובות אז סורי.. עכשיו... אור שלחה שלישית ישר עלתה לגמר(
) לי וסיוון היה לי קשה מאודדד להחליט!! שתיהן היו מעולות... אך בסופו של דבר ראיתי מי צדק בחידון בדקתי תשובה תשובה... וזאת הייתה סיוון.. כי היא גם פירטה בהכל!! אבל....מכיוון שקיבלתי אישור מגבוה
אני יכול 3 אנשים!!! אז ליז גם באה
סיוון אור ליז-המנצחות
מזל טוב לזוכיםםם
אני כבר אצור איתכם קשר ואסביר לכם מתי נפגשים עם מיה ומביאים לה את המתנה
כל השאר לא נורא חבר'ה...
יהיו עוד מלא תחרויות... והכי חשובב!! בעזרת השםםם מפגשים עם כל הפורום(ומיה כמובן!!!) כי בפגישה אנחנו נבקש ממיה שפורום זה יהיה פורום רישמי
זהו

ייייייייאאאאאאאאאאאאאאאא

הצלחתיייייייייייייייי ישששששששששששששששששששששששששששששששש
תודההההההההההההה
ומזל טוב סיוון ולי

LEEkm

New member
סיוון ואור ../images/Emo23.gif../images/Emo151.gif

איזה כיף
טוב, מודה, אני לא מצליחה לשמוח כל-כך כרגע, אבל לא חשוב, אני לא אדכא את האווירה הטובה... שלא תטעו, אני מאושרת שאני אראה את מיה, אבל אני בטח לא קופצת כמו אור וסיוון כי במילא הייתי רואה אותה ב-100%. אבל ברור שאני מאושרת
תודה עידן

למעלה