התפקדות מאי

LeAnnDylan

Well-known member
../images/Emo41.gif התפקדות מאי../images/Emo41.gif

-פרטים כללים-
שם-
מיקום גיאוגרפי-
דרכים ליצירת קשר (מסנג'ר, ICQ, AOL, מייספייס, פייסבוק ושאר ירקות)-
-על הסדרה והפורום-
איך התחלתי לראות את הסדרה-
עד איזה פרק ראיתי-
פרק האהוב-
עונה אהובה-
דמות אהובה-
דמות שנואה-
סצנה אהובה-
ציטוט אהוב-
מה אתם אומרים על הסיכוי שדקלן וקייל יסיימו את העונה עירומים באותה מיטה (כן לא נמאס לי מהשאלה הזאת)-
איך הגעתי לפורום-
חבר הפורום הכי סקס (תחשבו טוב)-
דרגו את הפורום מ-1 עד 5 כש-5 זה הציון הגבוה ביותר-
-החודש הקודם-
דבר טוב שקרה-
דבר רע שקרה-
סרט החודש-
תוכנית החודש-
שיר החודש-
אלבום החודש-
זמר\ת החודש-
ספר החודש-
אירוע מיוחד שהייתם בו-
-החודש הנוכחי-
אירוע מיוחד שעתיד לקרות-
משהו שאתם לא מצפים לו (הכוונה היא לא לחזות את העתיד אלא משהו כמו בגרות בהיסטוריה וכו')-
אלבום\שיר שהולך לעבור חרישה-
ספר שאני מתכוון לקרוא-
מה עדיף, אפריל או מאי-
|סתם דברים שהחלטתי להוסיף עכשיו-
מה דעתכם על זה שנגמרה הסדרה-
מה דעתכם על היסטרת שפעת החזירים-
אתם חושבים שיש קשר בין שני הדברים-
אתם חושבים שצריך לסגור את הפורום-
אתם חושבים שעדי לאסביט? (כי אני די משוכנעת)-
-זה או זה-
עדי או אבי-
ארה"ב או אירופה-
דקלן או ג'סי-
חורף או קיץ-
שוקולד נוטלה או השחר-
קינדר בואנו רגיל או לבן-
ארטיק או גלידה-
שירי אירווזיון או שירי להקות מבאיות-
חדשות ערוץ 10 או חדשות ערוץ 2-
-בוחן פתע מהיר-
למה מאי נקרא מאי-
לאיזה חודשים עבריים הוא מקביל-
אירוע היסטורי שקרה במאי-
איזה מזלות אסטרולוגים חלים במאי-
למי מהפורום יש יומולדת במאי-
-לסיכום-
מסר לאומה-
ואחרון- תמונה (יכולה להיות שלכם, יכולה גם סתם)
חודש מקסים לכולם

adii1201

New member
הו |יאיי|

*גונבת לך לדספרט
*
-פרטים כללים-
שם-עדי
גיל20 ביולי
תאריך לידה-9/7/89
מיקום גיאוגרפי-בין ערימת הספרים של קידום
דרכים ליצירת קשר (מסנג'ר, ICQ, AOL, מייספייס, פייסבוק ושאר ירקות)- מסנג'ר: [email protected]
-על הסדרה והפורום-
איך התחלתי לראות את הסדרה-היה פרומו וקייל שווה
עד איזה פרק ראיתי-עד הסוף
פרק האהוב-שיו אני לא זוכרת
עונה אהובה-1
דמות אהובה-קייל
|
דמות שנואה-אמנדע
היא עיצבנה אותי כ"כ בעונה 3
סצנה אהובה-אני אוהבת את הסצנה של אנדי וג'וש כשהיא מביאה לו את החולצה של cancer girl
ציטוט אהוב-אני לא באמת זוכרת אני אלך על "אשכוליות!!!!!!!"
מה אתם אומרים על הסיכוי שדקלן וקייל יסיימו את העונה עירומים באותה מיטה (כן לא נמאס לי מהשאלה הזאת)-באמת לא נמאס לך
הסדרה נגמרה אז נמ..
איך הגעתי לפורום-הילה
חבר הפורום הכי סקס (תחשבו טוב)-דילן זו לא את
דרגו את הפורום מ-1 עד 5 כש-5 זה הציון הגבוה ביותר-3
-החודש הקודם-
דבר טוב שקרה-אמממממ משהו מיוחד
לא זכור לי משהו ממש טוב שקרה... היה פסח, נחשב
?
דבר רע שקרה-התחלתי פסיכומטרי
סרט החודש-פיבי בארץ הפלאות
תוכנית החודש-דספרט
שיר החודש-חרשתי על רוקסט אז בטח משו שלהם
אלבום החודש-אני מניחה שזה היה קלי קלארקסון עם אול איי אבר וונטד
זמר\ת החודש-קלי קלארקסון
ספר החודש-Plain truth של ג'ודי פיקו.. אני איטית בטירוף עם הספר הזה
אירוע מיוחד שהייתם בו-יום העצמאות
-החודש הנוכחי-
אירוע מיוחד שעתיד לקרות-וואלה אין אירועים מיוחדים מדיי במאי...
משהו שאתם לא מצפים לו (הכוונה היא לא לחזות את העתיד אלא משהו כמו בגרות בהיסטוריה וכו')- 17/5/09 פרק אחרון לעונה של דספרט
אלבום\שיר שהולך לעבור חרישה-Amazed של לונסטאר
ספר שאני מתכוון לקרוא-לסיים בע"ה את פליין טרות' ואח"כ אני מקווה להשיג את המעגל העשירי של ג'ודי פיקו
מה עדיף, אפריל או מאי-אפריל, יותר קרוב לחורף
|סתם דברים שהחלטתי להוסיף עכשיו-
מה דעתכם על זה שנגמרה הסדרה-
מה דעתכם על היסטרת שפעת החזירים-צריכה להיות לי דעה בנושא
?
אתם חושבים שיש קשר בין שני הדברים-זה שהסדרה נגמרה וזה שיש שפעת החזירים?
אממ אולי....
אתם חושבים שצריך לסגור את הפורום-לא
אתם חושבים שעדי לאסביט? (כי אני די משוכנעת)-לא
איך אני הגעתי ללהיכנס לשאלון שלך?!
-זה או זה-
עדי או אבי-ברור שאני
ארה"ב או אירופה-ברור שארה"ב
דקלן או ג'סי-ברור שדקלן
חורף או קיץ-ברור שחורף!!!!!
שוקולד נוטלה או השחר-ברור שנוטלה|ריר|
קינדר בואנו רגיל או לבן-וואלה הרגיל.. הלבן לא משו
ארטיק או גלידה-שוקובו
שירי אירווזיון או שירי להקות מבאיות-שירי להקות מה?!?!?! בכל מקרה לא שירי אירוויזיון
חדשות ערוץ 10 או חדשות ערוץ 2-לא זה ולא זה
אבל אם כבר אז איפה שדני דויטש נמצא, לפחות שיהיה מעניין
-בוחן פתע מהיר-
למה מאי נקרא מאי-מאיפה לי
לאיזה חודשים עבריים הוא מקביל-אייר וסיוון
אירוע היסטורי שקרה במאי-יש חג הפועלים
ז"א היה ב-1.5
איזה מזלות אסטרולוגים חלים במאי-שור ותאומים
למי מהפורום יש יומולדת במאי-אני מתביישת להגיד אני לא יודעת ואני עצלנית בשביל לבדוק בשרשור
-לסיכום-
מסר לאומה-פסיכומטרי זה פשוט עינוי
ואחרון- תמונה (יכולה להיות שלכם, יכולה גם סתם)
חודש מקסים לכולם
תודה גם לך

mordillogirl

New member
../images/Emo71.gifמתפקדת באיחור קל

-פרטים כללים- (אגב, כזכור מאדגיש לא עובד אם ספארי ואין לי כוח להדגיש את כל זה בעצמי אז..) שם- ענת גיל- 14 נראלי תאריך לידה- 10.8.94 מיקום גיאוגרפי- שם דרכים ליצירת קשר (מסנג'ר, ICQ, AOL, מייספייס, פייסבוק ושאר ירקות)- במסר וזה -על הסדרה והפורום- איך התחלתי לראות את הסדרה- פרומואים בהוט עד איזה פרק ראיתי- ה.. אחרון שהוט שידרו
פרק האהוב- לא יודעת עונה אהובה- 1? דמות אהובה- ג'וש דמות שנואה- אמנדה סצנה אהובה- אני זוכרת? ציטוט אהוב- ברצינות כאילו?
מה אתם אומרים על הסיכוי שדקלן וקייל יסיימו את העונה עירומים באותה מיטה (כן לא נמאס לי מהשאלה הזאת)- אבל לא מערבבים ביזנס ופלז'ר איך הגעתי לפורום- ע"ע סצנה אהובה חבר הפורום הכי סקס (תחשבו טוב)- אלה שעוד פה
דרגו את הפורום מ-1 עד 5 כש-5 זה הציון הגבוה ביותר- בימים רגילים 4. עכשיו אתם נפטרתם לדעתי.. -החודש הקודם- דבר טוב שקרה- פףף.. ת"א בפסח דבר רע שקרה- בעיות עם המגמות אולי סרט החודש- ממש אני זוכרת תוכנית החודש- צ'אק שיר החודש- קרייזי של סימפל פלאן אלבום החודש- still not getting any של סימפל זמר\ת החודש- אבריל ספר החודש- קראתי?
אירוע מיוחד שהייתם בו- שאלה טובה מאוד. לא יודעת -החודש הנוכחי- אירוע מיוחד שעתיד לקרות- ל"ג בעומר משהו שאתם לא מצפים לו (הכוונה היא לא לחזות את העתיד אלא משהו כמו בגרות בהיסטוריה וכו')- הרבה מבחנים, בעיקר במתמטיקה (3 במחצית אחת
) אלבום\שיר שהולך לעבור חרישה- כריס, אדם ואליסון ספר שאני מתכוון לקרוא- לא נראלי שיש. אבל לא הספר השני של דמדומים. לא! מחרימה! מה עדיף, אפריל או מאי- אפריל |סתם דברים שהחלטתי להוסיף עכשיו- מה דעתכם על זה שנגמרה הסדרה- שהרשת הזאת (מזה איי.בי.סי?) זבלים מה דעתכם על היסטרת שפעת החזירים- שזה היה די מפחיד אבל עכשיו זה נשכח כזה אתם חושבים שיש קשר בין שני הדברים- אם איי.בי.סי (?) חארות, למה שאלוהים יעניש אותנו? אתם חושבים שצריך לסגור את הפורום- לא. ששש.. אל תתני רעיונות אתם חושבים שעדי לאסביט? (כי אני די משוכנעת)- לא נראלי -זה או זה- עדי או אבי- תראי.. אבי לא נמצא פה מספיק בשביל לחסום אותי אז אני אלך על עדי ארה"ב או אירופה- ארה"ב. אירופה סתם אנטישמים דקלן או ג'סי- דקלן חורף או קיץ- חורף שוקולד נוטלה או השחר- נוטלה קינדר בואנו רגיל או לבן- לא ניסיתי את הלבן אז רגיל ארטיק או גלידה- ארטיק שירי אירווזיון או שירי להקות מבאיות- מ.. מה? חדשות ערוץ 10 או חדשות ערוץ 2- 2 -בוחן פתע מהיר- למה מאי נקרא מאי- בגלל כל הילדים בשם מאי שנולדו בוD: *נו בסדר, אז זה הפוך
* לאיזה חודשים עבריים הוא מקביל- אייר וסיון? אירוע היסטורי שקרה במאי- מבחינתי? החתולה שלי נפטרה שנה שעברה איזה מזלות אסטרולוגים חלים במאי- ה.. זה נו.. שמה עם ה.. זה V_V למי מהפורום יש יומולדת במאי- שכחתי?
-לסיכום- מסר לאומה- כריס לגמר! ואחרון- תמונה (יכולה להיות שלכם, יכולה גם סתם) לא.. חודש מקסים לכולם חודש מרגשD:

LeAnnDylan

Well-known member
אליסון../images/Emo7.gif

אמריקאים מטומטמים :^%$$@##^@ גלגחכיעגדלך

ככה...

- פרטים כללים - שם- שיקמה גיל 20 תאריך לידה- בתשרי:) -על הסדרה והפורום- איך התחלתי לראות את הסדרה- ראיתי באתר הורדות וחשבתי לעצמי "למה לא? נראה נחמד..." עד איזה פרק ראיתי- האחרון עונה אהובה- 3 דמות אהובה- ג'וש, לורי דמות שנואה- אמנדה. יש לה תמיד פרצוף כזה של "אוי לא, שרק לא ימרח לי הליפסטיק!"
מה אתם אומרים על הסיכוי שדקלן וקייל יסיימו את העונה עירומים באותה מיטה (כן לא נמאס לי מהשאלה הזאת)- פעם ראשונה שאני רואה את השאלה. רעיון הזוי אך אפשרי. חחח סתם. איך הגעתי לפורום- גוגל -החודש הקודם- סרט החודש- נער החידות ממומביי תוכנית החודש- SCRUBS וכמובן קייל XY ספר החודש- אדם בן כלב. אגב מומלץ למי שעושה פסיכומטרי... |סתם דברים שהחלטתי להוסיף עכשיו- מה דעתכם על זה שנגמרה הסדרה- אוף!! אוף!! אוף!!
מה דעתכם על היסטרת שפעת החזירים- כשאהיה חזיר אולי אגבש דעה בנושא אתם חושבים שיש קשר בין שני הדברים- ברור אתם חושבים שצריך לסגור את הפורום- לא. הרגע הצטרפתי... -זה או זה- ארה"ב או אירופה- ארה"ב דקלן או ג'סי- דקלן חורף או קיץ- כשחורף אז קיץ וכשקיץ אז חורף. העונה של עכשיו זה סבבה שוקולד נוטלה או השחר- השחר. בעיקר בפסח קינדר בואנו רגיל או לבן- מממ... מה זה הלבן? נגיד שהרגיל... ארטיק או גלידה- גלידה ללא ספק שירי אירווזיון או שירי להקות מבאיות- תלוי במצברוח.. חדשות ערוץ 10 או חדשות ערוץ 2- לא רואה. אבל אם כבר אז 2 -בוחן פתע מהיר- למה מאי נקרא מאי- על שם הזאתי מהמומינים לא? לאיזה חודשים עבריים הוא מקביל- אייר-סיוון אירוע היסטורי שקרה במאי- סיימתי את הבגרות מזמן , לא זוכרת... איזה מזלות אסטרולוגים חלים במאי- תאומים אני חושבת ===========================================
פרק האהוב- הפרק שבו קייל משתכר, זה קרע אותי מצחוק. סצנה אהובה- סצינות קייל וג'סי
ציטוט אהוב- "אתם חושבים שהוא הולך לקלף את הבננה?" ג'וש על קייל בהקשר מאוד מסוים

הופ הופ טרללה-

שם- אביאל גיל-18 תאריך לידה-ספטמבר משהו מיקום גיאוגרפי- ת"א -על הסדרה והפורום- איך התחלתי לראות את הסדרה-דרך חבר
עד איזה פרק ראיתי- הכל!! מה אתם אומרים על הסיכוי שדקלן וקייל יסיימו את העונה עירומים באותה מיטה (כן לא נמאס לי מהשאלה הזאת)- מה אתם אומרים על הסיכוי שאני וקייל נסיים ת'עונה ערומים באותה מיטה?? איך הגעתי לפורום-
חבר הפורום הכי סקס (תחשבו טוב)-עדי.
דרגו את הפורום מ-1 עד 5 כש-5 זה הציון הגבוה ביותר-17. מה עדיף, אפריל או מאי- אפריל. -זה או זה- עדי או אבי-
!!!!!!!!!!!! ארה"ב או אירופה-ארה"ב. דקלן או ג'סי-ג'סי חורף או קיץ-קיץ שוקולד נוטלה או השחר-נוטלה קינדר בואנו רגיל או לבן-רגיל ארטיק או גלידה-גלידה שירי אירווזיון או שירי להקות מבאיות-אירוויזיוןןןןןןן חדשות ערוץ 10 או חדשות ערוץ 2-10

LeAnnDylan

Well-known member
עונה לעצמי?

פרטים כללים- שם- גחלצעדש ובקיצור דילן גיל כזה שמפסיקים לספור בו תאריך לידה- מבטיחה שזה אחרי הספירה מיקום גיאוגרפי- 367852/679863 חפשו באטלס דרכים ליצירת קשר (מסנג'ר, ICQ, AOL, מייספייס, פייסבוק ושאר ירקות)- שתי קופסאות קוטג' וחוט -על הסדרה והפורום- איך התחלתי לראות את הסדרה- ראיתי פרומו ביס עד איזה פרק ראיתי- עד הסוף פרק האהוב- 207 עונה אהובה- החלק הראשון של השניה דמות אהובה- אמילי
דמות שנואה- כל מי שהוא לא אמילי אבל ג'סי בעיקר וגם ההוא עם המבטא הבריטי המזויף סצנה אהובה- כל אחת עם אמילי אבל הסצנה עם המשקפיים במיוחד. גם הסצנה שג'וש מלמד את קייל לרקוד ציטוט אהוב- omg you're just a kid מה אתם אומרים על הסיכוי שדקלן וקייל יסיימו את העונה עירומים באותה מיטה (כן לא נמאס לי מהשאלה הזאת)- שווה ערך לזה שעדי תסיים את היום במיטה של איזה לאסביט שזה אומר- 100%
איך הגעתי לפורום- לאט לאט ובזהירות? חבר הפורום הכי סקס (תחשבו טוב)- אני דרגו את הפורום מ-1 עד 5 כש-5 זה הציון הגבוה ביותר- 1.3 וזה ביום טוב -החודש הקודם- דבר טוב שקרה- ראיתי את ג'וני
דבר רע שקרה- חזל"ש סרט החודש- מלאכים ושדים תוכנית החודש- באופן מפתיע בוורלי יהלס. הייתי אצל בת דודה שלי שיש לה הוט ולא היה לי מה לראות אז נפלתי על העונות הראשונות בVOD שיר החודש- כל דבר של קייט ווגיל
במיוחד אנג'ל ומנהטן פרום דה סקיי. והוט סטאף של אליסון
אלבום החודש- אה פיין מס של קייט זמר\ת החודש- אליסון פאקינג איראיטה#$@#&^W%#$ ספר החודש- קניתי את האדום של הרלן, לא קראתי עדין אבל מי אמר שלקנות ספר לא יכול אוטמטית להפוך אותו לספר החודש הא?! אירוע מיוחד שהייתם בו- שיחה שהלוואי ולא הייתי חלק ממנה -החודש הנוכחי- אירוע מיוחד שעתיד לקרות- פשיטת רגל? משהו שאתם לא מצפים לו (הכוונה היא לא לחזות את העתיד אלא משהו כמו בגרות בהיסטוריה וכו')- פשיטת רגל
אלבום\שיר שהולך לעבור חרישה- סביר להניח שכל דבר של אליסון וקייט ספר שאני מתכוון לקרוא- אולי את זה שקניתי? למרות שלאחרונה הפכתי את זה לתחביב לקנות ספרים בלי שום כוונות לקרוא אותם מה עדיף, אפריל או מאי- בטח לא מאי אז נזרום עם אפריל. החודש עוד לא התחיל וכבר הוא הגרוע ביותר בחיי |סתם דברים שהחלטתי להוסיף עכשיו- מה דעתכם על זה שנגמרה הסדרה- הוווו לייף גוז און מה דעתכם על היסטרת שפעת החזירים- זה ילמד אתכם לאכול כשר אתם חושבים שיש קשר בין שני הדברים- ברור, הם לא אוכלים כשר ובגלל זה ביטלו את הסדרה אתם חושבים שצריך לסגור את הפורום- כן!@#$ אחרי שעדי מאיימת עליי בחיי לפתוח התפקדות חופרת ואין כאן מי שיענה עליה אני חושבת שהגיע הזמן לשחרר אתם חושבים שעדי לאסביט? (כי אני די משוכנעת)- בוודאי -זה או זה- עדי או אבי- אף אחד. היא לאסביט והוא עומו. |עומופוביט| ארה"ב או אירופה- נאשוויל |ריר| דקלן או ג'סי- אייו חורף או קיץ- חורף
שוקולד נוטלה או השחר- איכס שחר. שוקולד של אביונים קינדר בואנו רגיל או לבן- לבן
ארטיק או גלידה- גלידה וניל צרפתי של אלדו|טריפלריר| שירי אירווזיון או שירי להקות צבאיות- אירווזיון אם זה עד שנת 93 ולהקות צבאיות אם זה להקת הנחל
חדשות ערוץ 10 או חדשות ערוץ 2- רק יונית לוי
-בוחן פתע מהיר- למה מאי נקרא מאי- כי נגמרו השמות האחרים לאיזה חודשים עבריים הוא מקביל- לא לכאלה שאני זוכרת אירוע היסטורי שקרה במאי- אבא שלי נולד איזה מזלות אסטרולוגים חלים במאי- שור ועוד משהו למי מהפורום יש יומולדת במאי- אני חושבת ששאלה טובה יותר היא מי יש בפורום -לסיכום- מסר לאומה- סייב דה רוקר סייב דה סיזן. קורקר סייבד ואחרון- תמונה (יכולה להיות שלכם, יכולה גם סתם) ג'וני שלי
חודש מקסים לכולם
הודגש באמצעות מדגישומטיק

למעלה