התסריטאי/ת של הפורום- זוכה 3

../images/Emo41.gifהתסריטאי/ת של הפורום- זוכה 3../images/Emo41.gif

הייייי......געגעתי!!!!!!!!!!!!!!!!!!
טוב אז לפני שאני מכריזה על הזוכה אני רוצה להזכיר שהיום בשעה 18:40 יש תוכנית- לקראת מסך הזהב בערוץ 2.. וגם בטח שידור מהשטיח האדוםםםםםםםם..אז תראו.. אההההההההההההההההההההההה
טוב ועכשיו לזוכה של משימה 3......
התמונה הייתה זאת
והזוכה היאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא.............. לירונושלמתתתתתתתתתתתת
(אקרישית לאב אפ7ת) והנה מה שהיא כתבה... השפתיים של גיא: יאקקקקק הסלוטפ הזה מסריח בטח רענן מצא אותו באיזה טיזינבי...אדיוט! אסי (חושבת): יואוווווו אני מתה לקרוע לו את החולצה איזה סקסי הוא מסכן שלי... רענן החראאאאא הזה הלוואי שימות! רענן: מה קרה השתתקתם?! טוב פרחה ובבון... אני הולך להוציא שחורים מאף וקצת מניקור ברגליים,אתם לא זזים!!! זה הסוף שלכם... גיא:חכגגחכאק'ו ממממ ממממממ אסי: תקשיב יא חרא אתה לא תגע בו! רענן: נראה נראה פרחה קטנה... אסי: אני אוהבת אותו בבקשה אל תגע בו תעשה לי משהו.. רענן(בדרך ללכת): אסי שחר אוהבת אותו... איזה טלנובלה! יפה מאודדדדדדדדדדדדדדדדדד...מזל טוב מושלמת שלי!!
בנוסף אני חייבת להציג את מה שירדן(סופי טופי) רשמה..קצר ומצחיק!
: רענן: גיא אני הורג אותך- תפסיק להיות כזה חמוד! גיא: נו רענן בחייאת, אל תשחק אותה. נראה מי יקח את מסך הזהב.. אסי: שתקו שניכם. אני לוקחת וזהו. חחחחחחחח אהבתייייייייייייייייייי
אז שוב............
מזל טוב ללירון!!!!!!!!!!
אההה ועוד משהו................ חשבתי להכריז כל משימה על זוכה, בלי להכריז בסוף בסוף על זוכה סופי! זתומרת- לא יוכרז בסוף- התסריטאי של הפורום.. אלא אחרי כל משימה הוא יוכרז....כמו עכשיו!!! חחח סתם סיבכתי..טוב לא חשובבבבבבב..... בה בייייייי לוב יו אולללל.......סהרונת!!!

../images/Emo41.gifאוי ../images/Emo93.gif שכחתי לציין../images/Emo12.gif../images/Emo41.gif

עוד אנשים שכתבו יפה!!!!!!!!!!!!!!
לינויוששש
צלילושלמתתת
יעל(חייכנית מקסימה)
גלושלמת
טלושיתלאב אפרתושית סליחהההההההההההההה.........................

SofyTofy

New member
חחחח ../images/Emo51.gif../images/Emo9.gif../images/Emo103.gif

יאיייייייי אני מקום שני

חבל שהיא לא פהה לראות שהיא זכתה

לא נורא..אני יודיע לה... דרך אגב דיברתי איתה היוםםם והיא ממש נהנתתתתתתתתתתתת!!!!!!!

יווווווו נכון היא לא פה!!!!!../images/Emo12.gif

שיט שיט שכחתייייייייייייייייייייי
אווווווווווף.........טוב היא תראה כשהיא תבוא.........

אנשים!!!!!!../images/Emo12.gif../images/Emo46.gif

אולי תגיבו?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!
אז מה עם לירון בטיול......היא תשמח לראות הרבה תגובות שהיא תחזור!
*מקפיצה סמויותתתתתתתתתתתתתתתת*

למעלה