התסריטאית של הפורום-משימה 8

לא לא הבנת סיס....../images/Emo10.gif

לאגם הצפרדע אין כל קשר עם אגם רודברג!!! אני קוראת לה אגם סתם בלי סיבה לא לרדת עליה! פשוט שמה אגם אגמוש
לא מעליבה אף אחד...

אההההההה סיססססססס ../images/Emo23.gif

נבהלתי
אגמייי רודבררררררררג מלכההההההה

גיגי123

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח../images/Emo98.gif

אגם צפרדע חחחחחחחחחח חחחחחחח חחחחחחחח חחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחח חחחחחחחחחח חחחחחחחחח חחחחחחחח חחחחחחח חחחחחח חחחחח חחחח חחח חח ח

אמממ אני לא התכוונתי לרדת או להצחיק

זה סתם נווו קוראים לצפרדע אגם בלי קשר לאגם רודברג אולי אין הרבה אגם אבל זה שם ויש עוד אחת שקוראים לה ככה

מאיו?למה אני כלכך אוהבת אותך?

זה פשוט בלתי נשלט
איזה בובע את מאיוווווו אני כלכךכלכךכלכך אבל כלכךךךךך אוהבת אותך
וזאת אגמיי
אל תרדו עלייה
היא אישה בובעעעעע
אהאהאה מאיו אי לאב יוווווווווו

../images/Emo9.gif איי רותםםםםםם../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

אני לא מאלה שירדו ואני מבקשת מאלה שכן שלא ירדו עליה כי יש פה אנשים שמאוהבים
כמו שאנחנו אוהבים אותה
היא אוהבת את אגם

מממ לא ברמות כאלה סיסטר ../images/Emo99.gif

כמו שאת אוהבת את אפרת אני אוהבת את סקעת
אבל את אגם אני אוהבת כי היא בובע שלל אישה אבל..לא מטורפת עלייה ברמות כמו סקעתוןןן
יום אחד החיוך הזה יהרוג אותי

אני לא התכוונתי לרדת עליההההה../images/Emo10.gif

בשום פנים ואופן... אני לא מתה עליה אבל גם לא יורדת עליה... מי שחשב שזו ירידה שיחשוב אני שלמה עם זה שלא ירדתי עליה.

../images/Emo99.gifסיס חלילה וחס [תקע ושקע אני

אוהבת אותכם
שנעלה לארובה חלילה וחס!] פשוט הם אומרות שזה מצחיק
וזה לא יפה כי אגמי ממש חמודה
ואני יודעת שאת לא ירדת עלייה זה בסדר בובע

../images/Emo99.gifרותמייייייייי../images/Emo99.gif

אני אוהבת אותך יותר
את לא מבינה רותמיי
אם את תבואי למפגש
זה יהיה בשבילי הגשמת חלום
לראות את אשתו של סקעת בלייב
יאוו שישמעו על זה...וואי איך יקנאו בי!!!!
אני אוהבת אותך הרבה יותר מהרגע שראיתי אותך פה כותבת הבנתי שאת הילדה הכי מושלמת שיש
ואני אהבתי אותך מהרגע הראשון
מה שנקרא בימיינו "אהבה ממבט ראשון
" חח לא באמת אבל ואז גיליתי כמה שאת מיוחדת
ובאמת באמת
אני אוהבת אותך הכי הכי בעולם
וכמובן כמובן שהרבה יותר מסקעת
כמה שהוא יתווכח
הוא יכול לקפוץ לי
אני יותר וזהו זה!!!!
לאב יו רותמושש
ואם רותמיי אוהבת אגם אז מאיו לא תרד אגם לעולם.

אאאאאאאאאאאאאאאא

אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אמאלהההההההה מאיו את הילדההההההה הכייי מדהימהההההה ומיוחדתתתתתתתת רק דקה *נושמת ובאה*

למעלה