התסריטאית של הפורום-משימה 8

../images/Emo41.gifהתסריטאית של הפורום-משימה 8../images/Emo41.gif

יוווווווווווווו כמה זמן לא פתחתי את המשחק!!!!
בגלל שלא היה לי זמןןןןןןןן אבל עכשיו יש לי המוןןן
טוף אז אני גאה לפתוח את משימה 8!!!!
הנה התמונהההההה
מצטערת שהיא לא משהו אבל יאן לי כל כך מה לתת כבר..
אני צריכה עוד תמונות של משימות פליז תוסיפו לייי
מי שלא רואה הדמויות הן-נוגה גיא יובל והאחים כהן ואתם יודעים מה לעשותתתתת אז....... ב-ה-צ-ל-ח-הההההההההההההההההה וחג שמח לכולם!!!!!!!!
אוהבת מאוד.....סהר!!

שליי

האחים כהן:אז סגרנו על הפאות? נוגה:האמת אני לא יודעת זה דיי קשה הארכנו את השיער כבר 5 שנים בשביל הכסף הזה.. יובל:כן..יהיה קשה להיפרד מהשיער שלנו.. גיא:לא נורא..כמה נקבל? האחים כהן:10 ש"ח.. נוגה:רואים?זה משתלם! יובל:אממ....טוב תגידו לנו מידות מחר זה מוכן.... אח כהן אחד:אני רוצה את של נוגה אח כהן שני:אני אקח את של יובל.. האחים כהן:ולבלולו ניקח את של גיא.. גיא יובל ונוגה:סגרנו? האחים כהן:כן.. גיא:רגע מה המידות?! אח כהן אחד:המידה שלי..אממ 46 אח כהן שני:המידה שלי בפאות זה 57 האחים כהן:ולבלולו 76 גיא:אוקי מחר זה יהיה מוכן! האחים כהן:טוב.. נוגה:רק טיפ לפני שאתם שמים את הפאה,שפכו קפה על הראש זה נותן לראש צבע כדי שלא ידעו שזה פאה..ובמקרה שלי שימו ביצה,כי יש לי שיער צהוב.. האחים כהן:נעשה זאת ותודה!

גלושש

New member
../images/Emo14.gifחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחח חחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחח

שלי../images/Emo26.gif

גיא: אוקיי האחים כהן תקשיבו זה מאוד חשוב!! שמואל: מקישיבים גיאוש נוגה: שמואל..הס שמואל: למה?! בסך הכל קראתי לו גיאוש.. נוגה: אבל הוא החבר שלי!!! רק אני קוראת לו ככה!! שמואל: סליחה?!?! אז מה זה הייה אתמול?!
כולם בשוק
דומייה במשרד
נוגה מיתממת: אתמול מה?! שמאול: אתמול שהיינו ביחד!! את לא אצמרת לי שאת אוהבת אותו!! יובל: סליחה!?!?!? גיא: מה?!?!!?!?!? נוגה!?!??! יובל: שמואל!?!?!??! אח 2 חח אין לי מושג את שמו: יובל?! יובל: שמואל!! איך יכולת?!?! בגדת בי
אח 2: סליחה יובל!??! אתה אבל חבר שלי
גיא: נוגה|~!!!??!!??!?
לא ייצא משו

גלושש

New member
../images/Emo14.gifעונה נה נה../images/Emo14.gif

נגה לוחשת לגיא: גיא גיא: אה? נגה: זה הם גיא: הם מה נגה: זאת לא מיכאלה זה הם
גיא: את חושבת? נגה: אני בטוחה גיא: לעעע אני לא חושב יובל: זה הם זה הם גיא: אבל למה להם
נגה: גיא נו באמת אתה כזה נאיבי גיא: אז רגע זאת לא מיכאלה? נגה: לא
זה הם
זה הם לקחו את החוטיני המנומר שלי
יובל: אתם החוליה החלשה שלום
חחח אני תמיד עושה קקשר בין ה"סצינות" שובו של החוטיני המנומר
יצא מכוער

הנה שלי סהרוש../images/Emo99.gif

נוגה:"גיא יש לי פיפי" גיא:"לא עכשיו נוגה,אנחנו באמצע פגישה מאוד חשובה" נוגה:"אני לא יכולה להתאפק" האחים כהן ביחד:"קרה משהו,נוגהל'ה?" נוגה:"שום כלום,שטויות שלי" האחים כהן:"טוב" גיא:"כפי שאמרנו כדאי לכם לקנות את התוכנה" יובל:"פססס...נוגה....מה קרה?" נוגה:"יש לי פיפי וגיא לא מרשה לי לעשות" יובל:"בואי איתי" נוגה:"גיא הלכנו" גיא:"טוב לכו" -------הולכים-------- גיא:"קיבינימט" האחים כהן:"גיא הלכנו לשירותים" גיא:"גם אתם?!?!?!?!?!?!?!" האחים כהן:"נחרבן יחד עם יובל ונוגה,הם לא יהיו לבד" ------הולכים---------- גיא הולך גם הוא לשירותים,להקיא

שלי:../images/Emo3.gif

נוגה: גיא אני מתה לפיפי מה אני יעשה עכשיו? גיא: נוגה תשתיני על יובל מתאים לו שתן על החולצה לפחות זה יגניב את האחים כהן יובל: מה אתם מדברים שם? נוגה: יובל שקט הם ישמעו... אח כהן 1 : אתה יודע מגרד לי באף השני: גם לי נורא הייתי מת שנוגה תגרד לי נוגה (עושה עינים לאחים כהן): תגידו בא לכם לראות מופע אירוטי של הדיגיפנים? האחים כהן: האמת אנחנו מאד רוצים
אבל מה עם העסקה????
גיא: אני מעדיף שנוגה לא תתפשט פונה לנוגה: נוגה לא צריכים לראות את השדיים הנפולים שלך פאדיחות! נוגה(
): תעיף ת'תחת למיכאלה שלך אני ממך נמאס ליייייייי יא גורילה! יובל(חושב לעצמו): יופי ככה נוגה ואני נתחרמן ביחד... ****נוגה יוצאת בריצה ויובל אחריה**** האחים כהן לגיא: תגיד בא לך לחשוף את הגוף השקסי שלך? גיא: בא לכם עלי? אני מת להראות לכם א החוטיני הורוד שגנבתי מרענן! האחים כהן:
יצא גס אני מצטערת...

לירונושש יצא לך מקסים!

יש לנו אותו רעיון עם הפיפי...ורדי יש לי משהו להגיד לך: שלך יצא מהמם אף על פי שהוא אותו רעיון כמו שלי אני מקנאה בך...הוא גס ויפה!!!
לירונושליטה תזכה
לירונושליטה תזכה
לירונושליטה תזכה
לירונושליטה תזכה
לירונושליטה תזכה
לירונושליטה תזכה
לירונושליטה תזכה
לירונושליטה תזכה
לירונושליטה תזכה
לירונושליטה תזכה
לירונושליטה תזכה
לירונושליטה תזכה
לירונושליטה תזכה
לירונושליטה תזכה
לירונושליטה תזכה
לירונושליטה תזכה
לירונושליטה תזכה

כן יש פה טלפטיה עצומה....

נשבעת לך לא התעקתי ממך ויצא לנו כמעט אותה התחלה!!! ועלק אני יזכה כולם פה מוכשרים וקורעים פחדדדדדדדדד אין לי סיכוי למרות שזכיתי פעמיים רק כי סהר מרחמת עלי והיא נשמהההההההה
תודה על העידוד מתוקהההההההה

אני מאמינה לך לירונוש

סהר לא ריחמה עלייך,היא יודעת כמה את מוכשרת! תאמיני לי! גם לי אין סיכוי לזכות...אני מוקפת במוכשרת כמוך ומוכשרים כמו רותם,מאיה,שירן,אלין.........אני אם אזכה אז זה יהיה מקום אחרון!

כמו רותם ../images/Emo12.gif NOT

גלצוק חחחחח כפרע מתה עליךךךךך =] לא רואים אותך לא שומעים ממךך

רותמושלמת../images/Emo99.gif

את מתכוונת אליי? אם כן גם אני מתה עלייך....גם ממך לא שומעים
שולחת לך
ו-
-
-
-
וד"א יש לי סוד אלייך.... רדי טיפה ישתלם לך תאמיני לי סקעת סיפר לי שהוא אוהב אותך ושאת מושלמת
הוא חולם על השלמות שלך כל לילה
את אצלו ב-
והוא
בך נואשות! רותמושליטה
רותמושליטה
רותמושליטה
רותמושליטה
רותמושליטה
רותמושליטה
רותמושליטה
רותמושליטה
רותמושליטה
רותמושליטה

אההההההההההההההההההההההה

אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

../images/Emo124.gif../images/Emo62.gifשליייייייייי../images/Emo9.gif

גיא: יייייייששששששש נגה:אוף גיא:אמת או חובה? נגה: אמת... יובל: פחדנית, פחדנית פחדנית... נגה: טוב נו חובה.... גיא: או.קיי חובה עליך לנשק בפה את יובל נגה: איכס גיא למה בפההה??.. יובל: נגה נו על תהייה תינוקית
נגה: טוב נו... *נשיקה* כולם: ווווווווווווווואאאאאאאווווווווווווווווו
נגה: עכשיו אני מסובבת יובל לאחים כהן... יובל: אמת או חובה?...... האחים כהן: אמת... יובל: טוב תמיד רציני לשאולך אותכם..וזה אמת אז אתם לא יכולים לשקר... נכון שאתם מתים לשיהיה לכם שיער?? האחים כהן: כןןןןן
כולם: תקנו פאה

גיגי123

New member
אני עם גלושששששששש../images/Emo98.gif

לירונושששש יצא לךךך ממש ממש יפההההההההה יא מוכשרתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת

אפעם לא ניסיתי ../images/Emo12.gif פעם ראשונה:

טא טא טא טאדם
יצא לי מכוער אני גרועה בזה
נגה: אז על כמה סגרנו? גיא: 9 מיליון לא? האחים כהן: על החוטיני של סבתא תורה? נו זאת הסבתא של ארתור..? 9 מיליון? אנחנו לא אמורים להגיד את זה..אבל אתם לא חושבים שזה קצת מידי? בכל זאת..סבתא תורה יובל: למען האמת תמיד חשבתי שסבתא תורה מאוד קדושה לוותר ככה על דבר שנגע בתחת שלה... בעד 9 מיליון סהכ..זה לא..זה לא..זה לא חכם כלכך
נגה: אולי אתה צודק יובל אז כמה אתם שמים? האחים כהן: אולי עסקה בעסקה!? אנחנו מקבלים את החוטיני של סבתא ואתם את הביקני של חבר?..הכלב של ארתור נו? גיא: אני חושב שזה הוגן
.. לנגה יהיה במה להשתעשע
..זה משתלם לכולנו נגה: אכן *סוגרים עסקה*
סתם היה לי בא לי ארתורררר..סורי אני לא טובה בכאלה דברים

למעלה