השרשור השבועי

../images/Emo41.gif השרשור השבועי ../images/Emo41.gif

אחרי תלאות השבוע וסכנות אינספור הוא חוזר... השרשור השבועי! טם טם טם
מה הפרק הבאפיוורסי השבועי שלכם
מה השיר הבאפיוורסי השבועי שלכם
אם איזו דמות הכי הזדהיתם מהבאפיוורס
איזו דמות רציתם לחנוק באופן יוצא דופן השבוע
באיזו דמות הכי חשקתם במיטתכם השבוע
איזה אוכל הכי טעים אכלתם השבוע
(אפרת אמרה את זה)
הציטוט השבועי...
כמה כסף קיבלתם לחג
אורח חביב שאירחתם בחג..
אורח חביב שהייתם רוצים לארח בחג..
השאלה השבועית האהובה עליכם.. אפרת חופרת. אל תשאלו.

הדגים האלה ממש מכוערים XD

הפרק הבאפיוורסי - CWDP
השיר הבאפיוורסי - Full of Grace
דמות מזוהה - פיית'
לחנוק - סניידר :S
חשיקה מיטתית - ווילו אובקורס
אוכל - סטייק.
הציטוט השבועי - "I believe those chicken legs are mine"
כסף - כלום
חברים ממזכרת בתיה
שהייתי רוצה לארח - דרוסילה
שאלה שבועית - אוכל

המ תיקון

I believe these chicken feet are mine אסור לטעות בציטוטי ווילו
דופלגנגלנד שליטה

תשובות...

פרק שבועי : מיוזיקל שיר : GOODBYE TO YOU דמות שהזדהתי : ווילו דמות שרציתי לחנוק : וורן חשקתי במיטה : ספייק ! אוכל : אממ....סינית! ציטוט שבועי : "GET OUT" דון עם הצרחות שלה... כמה כסף קיבלתי : אממ...הרבה? אורח חביב שארחתי בחג: את עצמי! אורח חביב שהייתי רוצה לארח : ספייק

Arielcohen

New member
אני

מה הפרק הבאפיוורסי השבועי שלכם? "Chosen". שוב ראיתי מה השיר הבאפיוורסי השבועי שלכם? המנגינה ההיא של באפי וספייק... אם איזו דמות הכי הזדהיתם מהבאפיוורס - באפי איזו דמות רציתם לחנוק באופן יוצא דופן השבוע - וילו באיזו דמות הכי חשקתם במיטתכם השבוע - מממ אנדרו איזה אוכל הכי טעים אכלתם השבוע (אפרת אמרה את זה) - כלום הציטוט השבועי... אנג'ל בצ'וזן: "אף פעם לא אבבתי כמרים" כמה כסף קיבלתם לחג - לא ממש קיבלתח אורח חביב שאירחתם בחג - לא היה אורח חביב שהייתם רוצים לארח בחג - אנדרו, ובחדר שלי:)

אני אוהבת את השרשורים השבועיים!

הפרק השבועי שלי הוא IWRY, ראיתי אותו פעמיים השבוע, והוא מדהים.
השיר השבועי שלי הוא נראה לי Blue כי ראיתי אותו השבוע ב-CWDP
הדמות שהכי הזדהיתי אתה היא באפי ב-No place like home שאחות קטנה יכולה להיות ממש מעצבנת..
דמות שרציתי לחנוק היא שד המורא ההוא מ-IWRY שממנו התחיל הכל.
דמות שהכי חשקתי במיטתי(אוו, קטגוריה חדשה!) ספייק, כמה יוצא דופן, מ-FFL, הוא היה כזה שקסי..
האוכל הכי טעים שאכלתי השבוע היו מליוני שזיפים בזמן שראיתי המון המון פרקים יפים!
ציטוט שבועי.. אוו, קשה. יש לי! גלורי ב-No place like home. You have super powers. That is so cool. Can you fly?
כמה כסף קיבלתי לחג? הייתי אמורה לקבל כסף?! אמממממממאאאא!!!
אורח חביב שאירחתי בחג..חבר של חברה שלי. סתם היה כיף אתו.
אורח שהייתי רוצה לארח.. ווילו!! היא תבין, היא יהודיה.
השאלה השבועית? עוד קטגוריה חדשה אך מוזרה.. :) ישלי. סתם ציטוט שנתקע לי במוח. You and bug people, Xander. What's up with that?

הדגים האלה באמת מכוערים

מה הפרק הבאפיוורסי השבועי שלכם? In The Dark ספייק הוא פשוט מלך.
מה השיר הבאפיוורסי השבועי שלכם? BLUE מהפרק CWDP
אם איזו דמות הכי הזדהיתם מהבאפיוורס? אניה
איזו דמות רציתם לחנוק באופן יוצא דופן השבוע? דון,עם הצעקות שלה.
באיזו דמות הכי חשקתם במיטתכם השבוע? פיית'
איזה אוכל הכי טעים אכלתם השבוע? תותים מיובשים,זה כמו ממתק בריא.
הציטוט השבועי.. You see, I was once a badass vampire, but love and a pesky curse defanged me.and now I'm just a big fluffy puppy with bad teeth
כמה כסף קיבלתם לחג? כלום
אורח חביב שאירחתם לחג? אחיינית שלי
אורח חביב שהייתם רוצים לארח בחג? ספייק
השאלה השבועית האהובה עליכם? נו טוב עם אפרת (מי זאת?) חופרת,אז באיזו דמות הכי חשקתם במיטתכם השבוע?

...

מה הפרק הבאפיוורסי השבועי שלכם- Dirty girls פרק שולט מה השיר הבאפיוורסי השבועי שלכם- הדואט של טארה וג'יילס בOMWF רררר אם איזו דמות הכי הזדהיתם מהבאפיוורס-קורדי שהיא מגלה את ווילו וזאנדר ביחד...ופיית' בDirty girls איזו דמות רציתם לחנוק באופן יוצא דופן השבוע- דון...זה לא יוצא דופן...זה תמיד באיזו דמות הכי חשקתם במיטתכם השבוע-אנג'ל בעונות הראשונות
ואנדרו השקסי ופיית' רררר איזה אוכל הכי טעים אכלתם השבוע- המממ אורז אדום טעים של אמא הציטוט השבועי Oh...it's the lover! that's s cute (גלורי tough love) כמה כסף קיבלתם לחג? כסף...? לקבל כסף...? וואו...הרבה זמן לא שמעתי את המילים האלה אורח חביב שאירחתם בחג- אח שלי וחברה שלו אורח חביב שהייתם רוצים לארח בחג- ווילו
ואנדרו וספייק הרע ופיית'...אע וואט דה הל שיבואו כולם! אבל שווילו ואנדרו ישארו *מחשבותזדוניות*

NimaZ

New member
האהא!../images/Emo108.gif

מה הפרק הבאפיוורסי השבועי שלכם> מממ... בטח שיחות עם אנשים מתים.. מה השיר הבאפיוורסי השבועי שלכם> הייתי אומרת לכם שם, אבל אין לי ממש שמות.. בואו נגיד כל "רדיו סאנידייל".. אם איזו דמות הכי הזדהיתם מהבאפיוורס> ממ.. זאנדר? איזו דמות רציתם לחנוק באופן יוצא דופן השבוע> דוןדון! באיזו דמות הכי חשקתם במיטתכם השבוע> מממ... אנדרו
/ג'ונתן
איזה אוכל הכי טעים אכלתם השבוע (אפרת אמרה את זה)> לא משהו מיוחד [ההורים בחו"ל, אתם יודעים:S] הציטוט השבועי...> בטוח יש משהו, אבל אני לא זוכרת.. כמה כסף קיבלתם לחג>
אורח חביב שאירחתם בחג..> לא אירחתי, התארחתי
אורח חביב שהייתם רוצים לארח בחג..> נממ.. היה נחמד אם אנדרוה יה מגיע ומכין עוגיות או משהו
השאלה השבועית האהובה עליכם..> כולן היו פשוט מעולות, ולא נעים להפלות

falcore1

New member
אני!

מה הפרק הבאפיוורסי השבועי שלכם hells bells
מה השיר הבאפיוורסי השבועי שלכם goodbye to you
אם איזו דמות הכי הזדהיתם מהבאפיוורס טארה
איזו דמות רציתם לחנוק באופן יוצא דופן השבוע אף אחד
באיזו דמות הכי חשקתם במיטתכם השבוע אוז! (ומישהו אתמול אמר לי - עשרת אלפים דולר והוא שלך... מה עונים על דבר כזה?
איזה אוכל הכי טעים אכלתם השבוע (אפרת אמרה את זה) סופלאץ' של סבתא
הציטוט השבועי... זה היה מטריד ביותר, ולא באופן התקין של הדברים, ואתה חושב שזה יקרה שוב?
כמה כסף קיבלתם לחג המון!
אורח חביב שאירחתם בחג.. אין
אורח חביב שהייתם רוצים לארח בחג.. אוז
השאלה השבועית האהובה עליכם.. מאיפה אני משיגה עשרת אלפים דולר?

../images/Emo26.gif

מה הפרק הבאפיוורסי השבועי שלכם? אע.. לויודע.. HIM מה השיר הבאפיוורסי השבועי שלכם? אין.. אם איזו דמות הכי הזדהיתם מהבאפיוורס? גם אין איזו דמות רציתם לחנוק באופן יוצא דופן השבוע? כיילב באיזו דמות הכי חשקתם במיטתכם השבוע? דון או פיית' אבל זה תמיד איזה אוכל הכי טעים אכלתם השבוע? אה... עוגה הציטוט השבועי...אממ אין משו מיוחד you'd kill for a chocolate bar כמה כסף קיבלתם לחג? קיבלתי מאה שקל בלי קשר לחג אורח חביב שאירחתם בחג.. אין אורח חביב שהייתם רוצים לארח בחג.. זאנדר.. או ווילו.. השאלה השבועית האהובה עליכם..? "באיזו דמות הכי חשקתם במיטתכם השבוע?"

charmer

New member
תורי..

מה הפרק הבאפיוורסי השבועי שלכם - Him. כי ממש התגעגעתי לפרקים כאלה.
השיר הבאפיוורסי השבועי שלכם - Pavlov's Bell של איימי מאן. אני פשוט מתה על הסצינה ששומעים אותו.
אם איזו דמות הכי הזדהיתם מהבאפיוורס - עם ווילו ב-CWDP. כשהיא התחילה לבכות.. אההההה
איזו דמות רציתם לחנוק באופן יוצא דופן השבוע - כמובן שאת הפירסט כשהוא התעלל בווילו ב-CWDP.
באיזו דמות הכי חשקתם במיטתכם השבוע - אוז. בגלל סיבות שאני לא יכולה לציין בפומבי.. וגם, פשוט, כי הוא סקסי.
איזה אוכל הכי טעים אכלתם השבוע - מין כופתאות קמח שדודה שלי עושה. משהו מגניב לחלוטין. במיוחד בשבילי.
הציטוט השבועי... - She still sings to you. אפילו שידעתי שזה שקר, קיוויתי איפשהו שזה באמת נכון.
כמה כסף קיבלתם לחג - לא קיבלתי. עדיין לא ברור לי למה. אבל יש לי יומולדת עוד שבועיים, אז אני מקווה לפיצוי הולם.
אורח חביב שאירחתם בחג.. - סבא היה כאן. מעבר לזה לא התארחו אצלנו אנשים. אנחנו מתנחלים אצל אחרים.
אורח חביב שהייתם רוצים לארח בחג.. הייתי אומרת אנדרו אבל הוא היה חופר לי בשכל ולא נותן לי לישון. אז פיית'. הייתה חסרה לי מגניבות החופש.
השאלה השבועית האהובה עליכם - כמובן ש"באיזו דמות הכי חשקתם במיטתכם השבוע"..

שרשור

מה הפרק הבאפיוורסי השבועי שלכם - Tabula Rasa, איזה פרק כיפי באמצע כל הבלאגן מה השיר הבאפיוורסי השבועי שלכם - blue מconversation אם איזו דמות הכי הזדהיתם מהבאפיוורס - באפי בEmpty Places איזו דמות רציתם לחנוק באופן יוצא דופן השבוע באיזו דמות הכי חשקתם במיטתכם השבוע - ווילו, אבל זה לא חדש איזה אוכל הכי טעים אכלתם השבוע (אפרת אמרה את זה) - המון תפוח בדבש, המון! הציטוט השבועי... - i think you're confusing me because you're evil כמה כסף קיבלתם לחג - פחות ממה שביזבזתי אורח חביב שאירחתם בחג.. - סבא שלי בא ושיפץ לנו את הגינה אורח חביב שהייתם רוצים לארח בחג.. ווילו/ זנדר השאלה השבועית האהובה עליכם.. אורח חביב שאירחנו בחג

BleedingDeath

New member
אני אני אני ../images/Emo9.gif

מה הפרק הבאפיוורסי השבועי שלכם
האממ dopplegangland אם ככה כותבים את זה
מה השיר הבאפיוורסי השבועי שלכם
It doesn't matter של מה שמה
אם איזו דמות הכי הזדהיתם מהבאפיוורס
באפי, כשמערבבים את אמא מהבית ואת בצפר שהוא מ..בצפר my world desolve [אם ככה כותבים
]
איזו דמות רציתם לחנוק באופן יוצא דופן השבוע
את כל הפוטנציאליות ובמיוחד את דון
איך היא מעזה לגרש ככה את באפי מהבית שלה!!! דון היא בסך הכל כדור אנרגיה מסכן
באיזו דמות הכי חשקתם במיטתכם השבוע
כמו כל שבוע
אנג'ל
איזה אוכל הכי טעים אכלתם השבוע (אפרת אמרה את זה)
פסטה עם ירקות מוקפצים של אמא
יאמי ^^
הציטוט השבועי...
"Cordelia, your mouth is open, and sounds are coming out, this is never good" כי זה כתוב לי השבוע ביומן XD
כמה כסף קיבלתם לחג
לראש השנה נכון?
האמ קיבלתי 200 ש"ח
אורח חביב שאירחתם בחג..
לא אירחתי, אורחתי
אורח חביב שהייתם רוצים לארח בחג..
אנג'ל
השאלה השבועית האהובה עליכם..
ציטוט שבועי

אני../images/Emo13.gif

מה הפרק הבאפיוורסי השבועי שלכם: becoming part 2
מה השיר הבאפיוורסי השבועי שלכם: wish we never met אם איזו דמות הכי הזדהיתם מהבאפיוורס: ספייק.. הכעס שלו שזרקו את באפי מהבית... (נזכרתי השבוע בפרק הזה
) איזו דמות רציתם לחנוק באופן יוצא דופן השבוע: דון!!! זה לא הבית שלך! את חייה שם רק שנתיים וגם זה לא ממש נחשב כי נשארת שם רק כי את מפתח לשעבר
באיזו דמות הכי חשקתם במיטתכם השבוע: ספייק... הרשע כמובן... ראארררר! איזה אוכל הכי טעים אכלתם השבוע (אפרת אמרה את זה): סלט
זאת סטייה שלי... הציטוט השבועי...:Xander: No onw is judging you. It's understandable. Spike is strong and mysterious and sort of compact but well-muscled... Buffy: I am not having sex with Spike. But I'm starting to think you are. אני מתה על הציטוט הזה... אני מתה על הפרק הזה! כמה כסף קיבלתם לחג: 200 שקל מאמא שלי... נחמד מצידה
אורח חביב שאירחתם בחג..: אממ... לא אירחנו אף אחד עד עכשיו... אם נארח מישהו חביב אני אודיע לכם
אורח חביב שהייתם רוצים לארח בחג..: כל אחד שקסי מבאפי עם נשמה וערפד
השאלה השבועית האהובה עליכם..:הציטוט השבועי

למעלה