השיר הנכסף- ריבולבר- שלב י"ב

I'm Only Sleeping

נכון, זה שיר שקל להתחבר אליו, במיוחד לעצלן כמוני, הוא מולחן ומעובד כמו שג'ון ידע, אבל אין מה לעשות. מבין האופציות האלו, הוא נראה לי כמועמד העיקרי לנשירה. (יאללה אלינור, עד הסוף!)

ToHarrison

New member
Eleanor Rigby

נימוק כמו פעם קודמת. ולפני. ולפני... אני פשוט לא אוהבת אותו. ושניים האחרים כ"כ הרבה יותר טובים.

גיל מ

New member
For No One

רציתי להעיף אותו ראשון, איך הוא הגיע לכאן ולא טקסמן אין לי מושג.. הוא פשוט שיר הכי פחות טוב באלבום...

The Walrus

New member
Eleanor Rigby

כי פשוט לא מגיע לו להיות פה. אני לא מתחבר לעיבוד שלו, הלחן נחמד ולא יותר, המילים מבאסות, פשוט לא בליגה של "Sleeping" ושל "For no one".

Another Girl

New member
I'm Only Sleeping

רק כי שני האחרים- קצת יותר. ולפול- באמת מגיע. יותר מזה- אין מה להסביר כי אין סיבה יותר טובה.

פולי3

New member
Eleanor Rigby

פאק, הוא הולך לנצח. למה? כי אני לא יכולה לשמוע אותו, כי הוא עושה לי רע.

I'm only sleeping

ושוב, זה רק בגלל ששני האחרים הם יצירות מופת מ-2 קצוות מוסיקליים: שיר אהבה נוגה - לאף אחת. שיר קודר ומצמרר - אלינור ריגבי. מה אני אעשה אחר כך? קשה, קשה.

John the Beatle

New member
התלבטות קשה...

שלושת השירים האלה מעולים ואחרי התלבטות סופר קשה, For No One

Dracos Love

New member
for no one../images/Emo108.gif|אבי||פול|

כמה מסריחים אפשר להיות... דווקא את איים אונלי סליפינג? זה אחד הכי הכי טובים. משחק מטופש.

i`m only sleeping

הבטחתי לעצמי שלא אשתתף, אבל אני רואה שיש די הרבה קולות לFOR NO ONE, ולכן הרגשתי מן מחוייבות, להציל את השיר המקסים הזה. אני מרגישה וחושבת על כל כך הרבה דברים, בזמן שהוא מתנגן לו ברקע...
נכון, גם I'M ONLY SLEEPING שיר מדהים, מעורר(!) , ומקפיץ, שמתאים לי כל כך
אבל אני חושבת שהמילים בFOR NO ONE מנצחות את זה. אולי זו רק תקופה, אבל זו הבחירה שלי. (וכמו שאתם שמים לב, אני לא החלטית ומרגישה לא נעים לעשות את זה. אבל חייבת).

Love Buzzer

New member
?!

I'm only sleeping מעורר?! בעיניי הוא המנון העייפים והעצלנים באשר הם. למעשה, הוא כל כך רגוע ושליו שאפשר ממש להרדם על המקלדת כשמקשיבים לו תוך כדי כתיבת הודעה....................
ואני מצביע נגדו. שינה על ספרי בני גורן היא בין הדברים הלא נוחים שיש.

למעלה