השיר הנכסף- ריבולבר- שלב י"ב

../images/Emo41.gifהשיר הנכסף- ריבולבר- שלב י"ב../images/Emo41.gif

רגע לפני שעולים למטוס לפראג, ממשיכים את התחרות. בשלב הקודם, לאחר מאבק מאוד מאוד צמוד, החלטתם לנפות מהתחרות את השיר Here, There, And Everywhere. (
) הניפוי הזה משאיר אותנו עם שלישייה אחרונה בהחלט, ומקרב אותנו אל הגמר הגדול. מי משלושת הבאים ילך? כנראה שבשבוע הבא אדע... קדימה לבחור! (ולנמק!!!) Eleanor Rigby I'm Only Sleeping For No One

I'm Only Sleeping

טוב, אז פשוט אין סיכוי שתראו אותי מסלקת מכאן את "פור נואו וואן" או את "אלינור רגבי". לפחות לא עד השלב, שבאמת אצטרך לבחור ביניהם.
I'm Only Sleeping הוא שיר נהדר. לחלוטין. יש בו משהו מאוד מיוחד, שמחבר אותך אליו אוטומטית, בלי יותר מדי קשקושים מסביב. רק מה? רצה הגורל והשיר הזה ניצב בין שתי יצירות גדולות, שלא רק ריבולבר, אלא הביטלס בכלל- לא היו נראים אותו הדבר בלעדיהן. כל גדולתו של פול כיוצר, טמונה בשני השירים האלו. אם זו הקדרות הקלאסית שבאלינור רגבי, או המלודיה הנוגה שבפור נואו וואן. באלבום הזה, ללא ספק, אחת הבלדות של פול צריכה לזכות, ולכן נאלצתי לבחור בשיר שבכותרת.

פיגונת

New member
בטחח שI'm only sleeping!

הוא אחלה שיר אבל הוא לא משתווה לדעתי לאלינור ריגבי או לפור נואו וואן!

Eleanor Rigby

נו, שיצא! אמרתי כבר למה. שיר טוב, אבל אני אוהבת אותו פחות מהרבה שירים אחרים שכבר יצאו מהתחרות.

dr evil1

New member
I'm Only Sleeping

את כאן עכשיו ובכל מקום החלטתם כבר להעיף, את ננסה,שוב, להעיף את השיר שעדיין הוא הפחות טוב מהשנים האחרים. סורי...

BlackBird Gil

New member
for no one

יש פה בהחלט שלישיה מרשימה שמסבירה למה האלבום הזה כל כך אהוב אך for no one שהוא שיר נוגע ויפה, פשוט פחות מדבר אלי בתקופה הזו של החיים ואין מה לעשות, הבחירה שלי נעשית לפי ההרגשה ברגע הנתון וכרגע אני יכול להתחבר הרבה יותר בקלות לשני השירים האחרים שהם מדהימים תמיד בכל תקופה מאשר לשיר for no one.

hadas 5

New member
Eleanor Rigby

פשוט השניים המעולים שנשארו יותר טובים ממנו לדעתי...

Mortar

New member
Im only sleeping

שיר מהממם אבל שני האחרים הם אולי שני השירים הכי חזקים ומרגשים של הביטלס, אפשר להכניס גם את IN MY LIFE לשלישייה, פשוט יצירות מופת מרגשות ומולחנות בצורה מושלמת.

honey pie1

New member
../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo7.gif... I'm only sleeping

לודעת כבר מה להגיד... פשוט האחרים טובים יותר

יפתח28

New member
FOR NO ONE

אני לא כותב פה הרבה אלא קורא בד"כ,אבל לא יכולתי לתת לכם להעיף את אלינור ריגבי כי הוא השיר שאני הכי אוהב אז אני צריך להעיף את "לאף אחד".באמת בחירה קשה אבל אין ברירה שבוע נעים לכולם!!!!

nelushka

New member
I'm Only Sleeping

זה אחלה שיר אבל........................ אני לא חושבת שיש השוואה בינו לבין האחרים.........(במילים)

Eleanor Rigby

הידד! האח! הידד! האח! (אתם בטח מבינים מה זה.) והנימוק- ארג, אני לא רוצה לעשות את זה. אני אוהבת את אלנור ריגבי!
הצרה היא, שאני אוהבת את For no one יותר ואת-I'm only sleeping הרבה הרבה הרבה יותר. אני לא אגיד שזה שיר גרוע, כי הוא לא. הוא אפילו לא טיפה טיפה לא טוב. הוא מעולה. הוא פשוט...קרוב...אבל לא מספיק.

Oukami Kun

New member
I'm Only Sleeping

[*קופץ בצהלה ומצטרף לקריאות של ליטל*] כי השניים האחרים הם שני מאסטרפיסס שאי סיכוי שאחד מהם לא יזכה. השיר הנ"ל הוא מעולה, כן, אבל הוא לא ברמת המאסטרפיס. ולכן, ג'וני בוי, יור פיירד! *חש דונלד טראמפ*

מאור 87

New member
I'm Only Sleeping

מצטער, עם כל האהבה שלי ל- I'm Only Sleeping שהוא באמת שיר גאוני.. להתחרות מול 2 הקלאסיקות האלה ? זה בלתי אפשרי.

אלעד291

New member
I'm Only Sleeping

כמו שכבר הסברתי בשלב הקודם, בין השירים שנשארו אין הרבה ברירה...

למעלה