השיפ הכי הכי

Mrs Amber Bloom

New member
../images/Emo41.gif השיפ הכי הכי ../images/Emo41.gif

להזכירכם, אתם יכולים להעיף את שני השיפים הכי פחות אהובים בשבילכם, בשביל לבחור את השיפ הכי הכי. פעם שעברה בחרתם להעיף את הארי\הרמיוני ורון\צ'ו מהפעם הבאה אני אוציא 3 שיפים (עדיין תבחרו להעיף שניים.) הארי\ג´יני הארי\צ´ו הארי\לבנדר הארי\פרוואטי הארי\פדמה הארי\לונה רון\הרמיוני רון\לבנדר רון\פרוואטי רון\פדמה רון\לונה נוויל\הרמיוני נוויל\ג´יני נוויל\צ´ו נוויל\לבנדר נוויל\פרוואטי נוויל\פדמה נוויל\לונה דראקו\הרמיוני דראקו\ג´יני דראקו\צ´ו דראקו\לבנדר דראקו\פרוואטי דראקו\פדמה דראקו\לונה שיימוס\הרמיוני שיימוס\ג´יני שיימוס\צ´ו שיימוס\לבנדר שיימוס\פרוואטי שיימוס\פדמה שיימוס\לונה דין\הרמיוני דין\ג´יני דין\צ´ו דין\לבנדר דין\פרוואטי דין\פדמה דין\לונה

PadfootGirl

New member
דראקו/צ'ו../images/Emo128.gif הארי/פדמה ../images/Emo128.gif ../images/Emo115.gif

דראקו וצ'ו לא מתאימים וזה נשמע משעמם [השיפ], והארי/פדמה זה כמעט קאנון

PadfootGirl

New member
כמעט. ../images/Emo115.gif

פדמה זאת לא מי שהוא הלך איתה לנשף בשנה הרביעית? פדמה פאטיל? כי אם לא, אז התכוונתי לזאת שהוא הלך איתה לנשף. אוף, אני אפילו לא זוכרת את השמות של הדמויות. אני מתגעגעת להארי פוטר
!
!| *בוכה*

PadfootGirl

New member
אוף. ../images/Emo115.gif

בכל מקרה אני לא רוצה הארי/פדמה :D אבל... אני שוכחת כבר את הדמויות ופרטי עלילה חשובים
אני עצובה. *עצובה* קראתי את הספרים רק פעם אחת ואני רוצה לקרוא אותם שוב אבל אני לא יכולה. *בוכה*

גמני ../images/Emo10.gif ../images/Emo112.gif

לא זכרתי שהארי קיבל סוודרים ממולי פרט לשנה הראשונה >__<

PadfootGirl

New member
כן, אבל... ../images/Emo115.gif

קראתי אותם רק פעם אחת ואני ממש רוצה לקרוא אותם שוב, ולא יכולה. אני מתגעגעת! כמה פעמים קראת אותם

PadfootGirl

New member
1?../images/Emo115.gif

את? אוה. את בטוחה? ד"א, כשהספרים הראשונים יצאו אני ממש שנאתי את זה עוד לפני שקראתי, כי הייתי ילדה קטנה וטיפשה, ולא הסכמתי לקרוא את זה רק בגלל שכולם קראו את זה ועשו מזה סיפור. סיבה מגוחכת למדי, איי קנואו. טיפשה! *חובטת בעצמי* קראתי את הספרים בסוף ה', נראה לי נא לא לסקול אותי, תודה

../images/Emo2.gif גמני ^__^ ../images/Emo112.gif

אבל אני יותר גרועה- התחתי לקרוא רק בסוף כיתה ח'
ו... נספיק כאן את השיחה כי זה דורש חברתי

אמממ להגיד משהו שלא כדאי לי לומר?

אני התחלתי לקרוא אותם קצת אחרי שהם יצאו, זאת אומרת שהתחלתי אותם בין כיתה א'-ג' משהו כזה, יש לי את כל הספרים בבית, אצלי בחדר, ואני יודעת את הספרים כמעט בע"פ. אני לא רעה. רק רציתי לומר את זה...

PadfootGirl

New member
איזה כיף לך../images/Emo70.gif../images/Emo115.gif

את לא רעה. הבטיחו לי שיקנו לי את כל הספרים כמתנת סיום לימודים. כבר פיניתי מדף. בגלל זה גם אני לא יכולה לקרוא אותם עכשיו.

למעלה