הפסקת אש!!

נתוש ז

New member
../images/Emo41.gifהפסקת אש!!../images/Emo41.gif

ברגעים אלו אני עובד על הרעיון של הפסקת האש.. לדעתי ראינו יותר מידי מפעלים עפים בינתיים והמלחמה יכולה להתחדש רק ביום רביעי בערב!!! הסיבה: מחר בגרות במתמטיקה, ועוד יומים מתכונת בביולוגיה..ואני לא מרוכז שהמלחמה הזאת באוויר.. ההפסקת אש היא זמנית , לשלושה ימים..וכל הבריתות שמשתתפות במלחמה מתחיבות: לא לתקוף ולא לצאת לחופשות. אנא אשרו את הידיעה כל המנהיגים.

marknopfler

New member
שתוק ואל תדבר שטויות!!!

URI תמשיך עד לחיסול טוטאלי של המחומש עוד 200 חיילים רק מחכים לפקודה בכוחות 1-3 טרליון זה הסוף למחומש URI FOR EVER

marknopfler

New member
אל תדאג אחי

גם אתמול לא ישנתי ודאגתי להעיף לכם 15000 מפעלים היום בלילה עוד 20000 בעזרת השם חחחחח אתם כבר כלום - אפסים הסוף קרוב אחי URI לנצח !!!!!!!!!!!!!!!!! עוד לא דיגדגתם אותנו

Nerot

New member
שלום לך נתוש!

לא נראה לי שאנשים יפסיקו, זה כמו שתאמר - אסור לאכול יותר ירקות, הרי שנינו יודעים שכולם ימשיכו והם לא יפסיקו.. לסיכום- תנסה, אך אני אומר מראש שכולם ימשיכו..

Nerot

New member
דווקא ממך לא הייתי מצפה לדבר מצחיק

הרי אתה מביא תמיד בדיחות קרש שרק אתה יכול להבין אותן, אבל עכשיו הבנתי את ה"בדיחה"

EEEleMMeneTTT

New member
תלמד בשקט

מה אתה רוצה מכולם שיפסיקו תמלחמה בגלל שאתה לומד ?! תמשיך לילמוד בשקט ומי שירצה ימשיך להילחם :)

saaror

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

Winston

New member
אהבתי (פציפיסט)

כל הנתושים האלה, נגד מלחמה אבל בעד מתאבדים (צוחק, צוחק, תרגע יקירי, בהצלחה מחר בבגרות)

נתוש ז

New member
בעעעע....רוצה מכות? ../images/Emo3.gif

וכן שלך היה מצחיק..ואחרי זה אל תאמר שאתה לא בדרך

נתוש ז

New member
ואני חשבתי שאתה אוהב אותי../images/Emo3.gif

נ.ב. אדון שמלאני קורא לי שמלאני??

למעלה