הפינה השבועית

gils33

New member
../images/Emo41.gifהפינה השבועית../images/Emo41.gif

לפחות כך אני מסמן בפורום שעבר עוד שבוע, אשמח לקצת שיתוף פעולה. אני מחר בבאניאס אם הכל יהיה בסדר. איפה אתם? בבית? בטיול? ביומולדת?

elotan

Member
הלכנו (לא ירד גשם)

הבריכה מחוממת והילדה נהנתה שחבל על הזמן.

hag70

New member
בבית

סבא וסבתא באו לבקר. היו כל מיני תכנונים גרנדיוזים, אבל הילדה לא מרגישה טוב, אז עברנו לתוכנית ב'.

boy in the well

New member
../images/Emo8.gif באולם.

וביום צילומים. ואחרי האירוע שני לילות בבית מלון. החתונה מתקרבת !!! boy in the well

boy in the well

New member
../images/Emo13.gif אני אדם נשוי ...

ואני מאושר. היה פשוט מעולה. והיה ממש ממש כיף. נעדכן אתכם בהתאם ... אנחנו עדיין לא בהיריון ...

motior

Member
שוב לא נסענו לנחל עמוד

בגלל הקור העז והגשם (???) נסענו לטיול קצר ברמות מנשה, ארוחה במסעדה בזכרון והביתה. הערב - פסטיבל הביטלס (הורים בלבד) ובשבוע הבא - הר מירון

gils33

New member
מעולה -איך היה ברמות מנשה?

יש אטרקציות מענינות?

ע נ נ ת

New member
בתנאי שאתה חובב בוטניקה...

אנחנו הלכנו לראות געדה קיפחת, חוח עקוד, דרדר גדול-פרחים והכי מכולם - איריס ארם-נהרים...

איזו מין שבת, ולא עושים שום דבר

אנחנו משתדלים בימי שישי בבוקר לעשות לנו זמן זוגי. בד"כ אנחנו הולכים לארוחת בוקר או לשתות קפה בבית קפה. ביום שישי האחרון, היינו בגבעת שמואל. היה נחמד
שבת היה נחמד. גיסתי ובעלה באו לצהריים והבת שלי השתוללה איתם קצת. אתמול בערב, אטמנו את הבית היטב ונכנסו לכוננות ל"ג בעומר. אה, כן.. והכנתי לחם סנדוויץ. הנה המתכון: http://www.kozokaro.com/blog/?p=891 והיום בבוקר, הגעתי לאוטו. האוטו היה כולו שחור מפיח ומסריח מעשן (לא ראו את הצבע המקורי של האוטו. באמת!) . לפחות ירד גשם חזק, כך שעד שהגעתי לעבודה, כבר כל הפיח ירד מהאוטו.
זהו, עוד שבוע מתחיל... שיהיה בכיף!

gils33

New member
האם יש פעילות מוסדרת

בשבת לילדים? תודה על הקישור

smailie

New member
אישית, לא הייתי שם בעצמי

ואחד היעדים שברצוני לבקר בהם אי - פעם הוא, אכן, תחנת החשמל בנהריים. הטוב ביותר שתעשה, לדעתי, כדי לברר זאת, הוא להתקשר למספר הטלפון שמצורף בתוך הקישור. בהצלחה:)

למעלה