הערב:פרטים חשובים+ סקס סמים ורוקנרול

../images/Emo41.gifהערב:פרטים חשובים+ סקס סמים ורוקנרול../images/Emo41.gif

אז ניפגש הערב ברחוב המסגר 66 תל אביב מועדון ה"מסגריה" נא לציין בכניסה שבאתם ל"מסיבת יומולדת של נועה" מעבר לזה נתתי כבר הוראות את מי לעצור בכניסה....אז אל תטרידו את עצמכם.....(סתאאאאאאאאאאאאאאאאם. טוב נו - ברצינות.אז מה תעשו?!)
טרנינגים לא מתקבלים, גם לא מכנסי ברמודה עם גרביים.....וגם לא פאוצ'ים על הכתף.
נא לשים דאודורנט.
..ואם אפשר טיפה בושם (לא להיסחף בבקשה! זה לא במקום מקלחת)
מעבר לזה ....חולה עליכם....ושיהיה אחלה יום אמן!
(ולמי שלא מכיר את הראש שלי-לא לקחת את הדברים שלי ברצינות בטעות.סבבה??? סבבה...חוץ מהקטע על המקלחת. זה היה ברצינות. אה כן וגם הדאודורנט.סבבה.)

תבלי מותק../images/Emo25.gif

שיהיה שמח וטוב ותשמרו על הווינס.. לא בכל מקום צריך להצליח להאכיל את הילדים..

rrredshay

New member
../images/Emo178.gif

איזה מזל, כבר חשבתי שאת רצינית לגבי הטרינינג....

מייקי73

New member
יפה שלייייייייייייייי. אני כבר מתכוננת.

איזה כיףףףףףףףףףףףףףףףףף

../images/Emo41.gifדרוש טרמפ מאיזור ירושליים-עבור תפוזינה../images/Emo70.gif

מי שיכול לעזור עם הגעה מירושליים - או סביבתה בבקשה לרשום הודעה פה או לשלוח מסר ל "תפוזינה" תודה רבה

NoaModiin

New member
תפוזינה...

אם יש לך איך להגיע עד מודיעין - את יכולה להמשיך איתי
טלפון במסר...

Rtitan

New member
היא לא מדברת איתי... מאתמול בלילה היא לא...

דיברה איתי. קודם, היא פיטפטה שעות על המחשב שלי ואפילו לא הבנתי על מה. אחר כך - דיברה איתי קצת ומאז - נאדה, גורנישט וכבר עברו איזה 10 שעות!!! תגיד לה שאני אשב לי כאן בחושך בגשם ובקור ולא איכפת לי כלום - שהיא תלך ותהנה לה.

אני יכול לארגן לך...

שמיכה חמה כדי שלא יהיה לך יותר מידי קר. יש לך לפחות קרטון של פלאזמה לתפוס מחסה מהגשם?

Rtitan

New member
לא קרטון פלסמה, אבל מצאית איזה ניילון...

והחבר'ה כאן הדליקו מכולת אשפה כדי שנוכל להתחמם טיפה. אל תדאגו לי - אני אחלה... לכו תבלו, תהנו, תרביצו באלכוהול ובמוסיקה... אני אשב לי כאן ואחשוב לי קצת על משמעות החיים...

לכו על צמיגים חבר...

הם בוערים הרבה יותר זמן. ואני יודע מה תגיד... הריח שלהם באמת לא משהו, אבל אי אפשר לאכול מהעוגה ולהשאיר אותה שלמה. אופסססס...
בשרשור הזה.

NoaModiin

New member
איזה כיף שהתקשרת ../images/Emo99.gif

תשתדל לא לעבוד קשה מדי בזמן שכולנו נפזז על רחבת הריקודים ...

לא באתי כי....

כתבתם שיהיו סמים... ואני לא מעשנת... טבל האמת שאני סתם עצלנית מאד נחמד לקרוא שעשיתם חיים ונהניתם... תמשיכו מקווה להצטרף באחת המסיבות הבאות.

למעלה