הסיכום השבועי 22-29/11/2003

../images/Emo41.gif הסיכום השבועי 22-29/11/2003 ../images/Emo41.gif

הסיכום האחרון לחודש נובמבר יוצא לדרך
הסקר חוזר והפעם: האם אתם מוכנים לצאת/ להיות בקשר רומנטי עם בן-דוד שני שלכם (הבן של בן-דוד של ההורים שלכם). רוב הפורום הודיע שהם לא חושבים שהם היו נכנסים לקשר כזה , מצד שני אתם מכירים בני-דודים שניים שלכם? (אני לא מכיר אפילו לא אחד מבני-הדודים השניים שלי כך שאם אני אקלע למצב כזה סביר שאני לא אדע עד שזה יהיה ממש ממש רציני...
השרשור הארוך של השבוע (ההודעה הראשונה בו מה22 והודעה האחרונה מהיום[ה29]) הולך להודעה שפתח שלומי. ההודעה על ההופעה בירושליים (מי מגיע ואיפה יושבים וכו') . נורא מפליא אותי שאל אף שההודעה בעמוד השלישי עדיין יש שם תגובות מהיום
נועה מנסה להעיר את הפורום ומשחקת משחק אסוציאציות שיצר שירשור מכובד. יאללה חברה' להתחיל להתעורר
רותם (המלאכית של עברי לידר) הביאה לנו את רשימת הקליפים של עברי שהיא ראתה בערוצים השונים - יש עוד קליפ שראיתם שאינו מופיע שם
אופיר מביא לנו את "השיר הכי חרוש" (אני לא חושב שלי יש איזה שהוא שיר שאני יכול להגיד שהוא הכי חרוש אצלי)
מפגש הפורום מתקרב - שגיא פרסם סקר "האם אתם מגיעים למפגש?"
פינת התרבות שלי פורסמה השבוע ובה מונולוג מקסים ואני מאוכזב מכל מי שלא הגיב לפינה שלי (מעט מידי אנשים
)
ציור מקסים שנועה הביאה לנו - פשוט כישרון הבחורה שציירה את הציור הזה - עוד לא ראיתם
חפשו את השרשור המדובר או לכו לגלריות
טים חוזר מההעלמות הארוכה שלו ומספר לנו על חוויותיו בשבועות האחרונים
ספיר הירוקה החדשה שלנו מספרת על חוויות מהטירונות ומביאה לנו תמונות שלה על מדים
האירוח של עברי בפורומינו הקט יתרחש ביום רביעי הזה ורף ההתרגשות עולה, שרשור ההודעה על האירוח נמצא תמיד מול עיניכם כהודעה הראשונה של העמוד הראשון (שגיא השתמש בכלי חדש המאפשר לנעוץ הודעות חשובות בתחילת העמוד הראשון כך שהן לא ירדו למטה)
מזל טוב ליעלי (ewi) שחגגה יומולדת 16 השבוע
ברוכים הבאים לשני המצטרפים החדשים לפורום : משו אמיתי, omerikooo
לוח הופעות לחודש דצמבר: 6/12/2003 הופעה בתל מונד 12/12/2003 הופעה בבית שמואל בירושליים 27/12/2003 הופעה בקאמלוט בהרצליה עד כאן להשבוע שבוע טוב שיהיה לכולנו תומר

beenINSANE

New member
יששששששששששששש../images/Emo70.gif

בדיוק כשחשבתי שלא יהיה לנו סיכום... איך יכלתי להטיל בך פקפוק, תומר
*מתנצלת* כרגיל, סיכמת מצויין
מה שכן, היה שבוע שקט מדי! תתחילו להתעורר עברי מגיע........ שבוע טוב יקיריי

beenINSANE

New member
אני ראשונה../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif יוהו../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

מיטקין

New member
יאאאאאאאאאאאאאאאאא ../images/Emo23.gif

פעם ראשונה שיש קישור להודעית שלי.... אני נרגשששש......... תומר אחלית של סיכום..... אני זזתי לישון
נ.ב- מורי אני עדיין מתגעגע

הממ

הקישור אינו רלוונטי כי אותה ביוגרפיה נמצאת במאמרים אצלנו בפורום (כדאי להציץ שם) והדיון על שירותו הצבאי , זה משעשע אפילו לומר את זה לאור העובדה שעברי היה על מדים 3 דקות וחצי אני עם מרון באותו דיון ד"א

Arielcohen

New member
לתומר

שוב, אני רוצה לבקש סליחה על מה שקרה! איזה יצור נכנס ושלח לך תגובה מגעילה בשמי וזה היה ממש מגעיל ולא בסדר מצדי לא לשים לב! ס ו ר י ואגב, סיכום טוב! קולע ומעניין

למעלה