המשחק הפך למכור...עצוב! וחבל...

../images/Emo41.gif המשחק הפך למכור...עצוב! וחבל...

שימו לב לעשירייה הראשונה- כולם הצטרפו לTUN או MGH או SND מבדיקה שערכתי, נמצא מעל לכל ספק ובוודאות מוחלטת שכל שלושת הבריתות הנ"ל עובדות ביחד והשמידו בשבועות האחרונים מדינות בדירוגים הגבוהים מאד אך ורק תוך שיתוף פעולה מלא בניהם! נותר לחכות שכולם יהיו בבריתות הנ"ל ורק אז הם יבינו שהם חייבים להילחם אחד בשני. ערן... תעשה משהו . לי נמאס... פרטים בהמשך...

Professor5

New member
אויי נו שתוק אתה לא מבין בגרוש אז..

אויי נו שתוק אתה לא מבין בגרוש אז.. MGH וTun בשלום וגם SND, הם לא פועלים ביחד ולא תוקפים מדינות בגלל שלכל ברית יש דעה מגובשת משלה, אז דיי להתבכיין, באמת...

נתוש ז

New member
מסכים איתו..

איזה דירוג אתה שאתה מעיר לו? אני לא רוצה להגיע ליום שאני מתקרב ל-50 הראשונים-כי שם יש רק את הבריתות האלה,ומי שלא-מחוסל. אין לי טעם להגיע לשם,אני מעדיף לעשות הכרזות באו"ם ולתת כשוחד 50 מליון מאשר להגיע לשם. זה באסה למות אחרי שאתה כ"כ מפותח!

greenstar

New member
TUN לא תוקפת בכלל בדרוגים הגבוהים

גם לא בשביל אדמה, והסכם השלום שלנו עם mgh כולל רק אי לוחמה בינינו ובאו"ם מדי פעם, אנחנו לא משתפים פעולה בשום דרך אחרת ובטח לא תוקפים יחד ואגב, למי שלא יודע, SnD זה MGH זו פשוט אחת מהתת בריתות שלהם

metec

New member
לפני איזה חודש

היו שמועות שmgh וסטרונגסט בשלום ותראה איפה הם היום!!!

tenen

New member
אני זוכר שאנחנו התלוננו על אותו דבר

רק תחליף את TUN וMGH בסטרונגסט... אי אפשר לנצח לנצח :)

amiad21

New member
איזה שטויות!

קודם כל, אני יכול להגיד לך שברית TUN לא "עובדת" עם אף ברית אחרת! אנחנו אך ורק עובדים עם עצמנו... אנחנו לא משמידים מדינות (במיוחד לא מהדירוגים הגבוהים, כי אם היו משמידים מדינות משם אני הייתי יודע על זה) ואין שום שיתוף פעולה בין הבריתות מעבר לשלום ביניהן! לזה שאמר ש-5 מהעשירייה היא שלנו... אולי הגיע הזמן שתבינו ששלום היא הדרך הכי טובה להתקדם במשחק ותפסיקו להילחם כל הזמן ולהרוס לעצמכם ולאחרים? כנראה שאם יש לנו כל כך הרבה בדירוגים האלה - אז אנחנו בכיוון הנכון... האנשים בעשירייה לא "הצטרפו" לבריתות האלה... הם תמיד היו חלק מהבריתות האלה ובזכות צורת העבודה של הבריתות הם הגיעו לעשירייה... יכול להיות שפשוט שיטת העבודה של הבריתות האלה היא השיטה הנכונה? זה ממש נשמע כמו מישהו שקיבל 60 במבחן ובוכה על זה שיש אנשים שקיבלו 100... תלמדו, תשקיעו, תעבדו נכון - ותאמינו לי שגם אתם תגיעו לדירוגים האלה...

לעמיעד..

כבר פתחתי על זה הודעה אבל אני יחזור על זה...אין כזה דבר ברית של שלום זה משחק מלחמה המטרה במשחק זה להילחם..!!! איך אתם מרויחים אדמה..??? לא נראה לי שאתם מחכים עד שתקבלו מספיק..!!!

amiad21

New member
למלך העולם

הסברתי את זה כבר כמה פעמים בעבר... אפילו השם של המשחק הוא "מפקד צבאות". כלומר, אני מפקד על הצבא שלי... אם אני מורה לצבא שלי לא לתקוף - אני עדיין המפקד של הצבא... ככה שאם מדאיג אותך העניין שזה משחק מלחמה - תראה שאולי זה לא. מעבר לזה - המטרה של המשחק זה לא להילחם. אם המטרה של המשחק היה להילחם המקום הראשון לא היה נקבע לפי כוח אלא לפי מי נלחם יותר פעמים היום. עצם העובדה שזה לא נקבע ככה אלא נקבע ע"י כמות הכוח של המדינה מוכיח לך שהמטרה היא להשיג כוח... אם לדעתי הדרך הטובה לעשות את זה היא ע"י שלום - זאת זכותי לעשות את זה! אתה חושב שזה ע"י מלחמה - זכותך! אבל אתה לא יכול לפסול את הדעה שלי רק בגלל שהיא שונה משלך... מותר לך לחשוב אחרת - אסור לך "לשנוא" אותי בגלל שפשוט יש לי דעה שונה. מעבר לזה - לגבי עניין האדמה... לא יודע אם יצא לך... אבל אתה יכול לראות עלי למשל שכמות האדמה שלי לא קופצת... היא תמיד נשארת באותו האיזור עם התקדמות קטנה כל פעם... יודע למה זה? כי אני לא תוקף!!! כי אני מחכה כמו ילד טוב שמישהו יתקיף אותי או מישהו מהברית שלי ואם דבר כזה יקרה - אני בטוח אנקום כמו שכל אחד אחר היה נוקם... זה כן... אני בעשירייה הראשונה, הגעתי לשם בלי לתקוף, ואני מתכנן להישאר שם בלי לתקוף... אני רק מקווה ששאר המדינות יאפשרו לי להמשיך עם זה...

כנס..

דבר ראשון אני לא "שונא" אותך..חח דבר שני לא פסלתי את הדעה שלך ודבר שלישי כשאמרתי שהמטרה של המשחק היא להילחם התכונתי שזה הדבר הכי כיף בוא (לדעתי) כי אם הייתי רוצה לנהל מדינה אז יש משחקים אחרים שבהם אתה ממש מנהל מדינה ופחות עוסק במלחמות..! ועוד משהו לא פסלתי את הדעה אולי לא כתבתי את מה שרציתי לומר כמו שצריך אבל התכונתי שלפי דעתי זה ככה..!

amiad21

New member
בוא נגיד ככה...

קודם כל, אני שמח שאתה לא שונא אותי... יכול להיות שהדבר הכי כיף בשבילך הוא מלחמה... הדבר הכי כיף בשבילי הוא להתקדם... מה שווה לי להילחם אם אני נשאר בדירוג נמוך? הרגיז אותי שרמזת שתקפתי מדינות כדי לקחת אדמה! מעולם לא עשיתי את זה! אני תקפתי רק פעם אחת כל המשחק כנקמה על מתקפה של מדינה על מנהל בברית שלי (לשעבר)... תודה לאל, הצלחתי להתקדם בלי לדרוס כל מיני מדינות אחרות בדרך... אני באמת רק מקווה שאני אוכל להמשיך בזה...

כנס..

אני אף פעם לא השמדתי מדינה לגמרי אפילו אם זה מדינה של האויב הכי גדול שלי אני תמיד יתן לו הזדמנות להשתקם..וזה לא מה שאני יכול להגיד על MGH או במקרה שלך על גם חלק מדינות מTUN..! ואת זה אני יכול להגיד לך ממקור ראשון..!

amiad21

New member
כנס גם אתה... ../images/Emo13.gif

אני לא חושב שמגיע למדינות את הצ'אנס הזה... עד עכשיו אויבי הברית שלנו היו מדינות שעשו לנו הרבה צרות... מדינות כאלה היו מדינות שלא ראויות לצ'אנס הנוסף, פשוט כי הן קיבלו אותו כל כך הרבה פעמים... נכון, חיסלנו מדינות שחיסלו מדינות אחרות בברית שלנו... חיסלנו מדינות שגנבו וגנבו וגנבו ואחרי שאיימנו עליהם שיפסיקו - המשיכו לגנוב וגנבו וגנבו עד שזה נמאס... לא פעם אפילו וויתרתי למדינות שגנבו ממני... אבל כשזה משהו שחוזר על עצמו - אי אפשר לשתוק... אז כן, מדינות כאלה חוסלו... מדינות שתקפו תקיפות קשות מדינות בברית שלנו - גם בד"כ מחוסלות... אין מה לעשות... מדינה שגרמה נזק ולא מוכנה להחזיר את הנזק - תחוסל... מדינה שתחזיר את הנזק - לא יקרה לה כלום... תאמין לי שלפני שמדינה הופכת לאוייבת ברית (לפחות אצלנו) ומועמדת לחיסול - היא תמיד מקבלת את האפשרות לסגור את הסיפור בצורה יפה... האפשרות נמצאת בידיים של אותה המדינה...

כנס אתה...../images/Emo3.gif

חחח..אני לא יודע מאיזה ברית אתה אם אתה מTUN אומMGH..אבל זה ממש לא נכון..אני לא עשיתי למדיה מMGH כלוםם ולא לשום מדינה אחרת מMGH כלום.. והיא שלחה עלי טילים רגילים..והיא אפילו לא תקפה אותי כלליות בשביל לקחת לי את האדמה היא הרסה לי את כל התעשיה סתם בשביל הכיף שלה..בגלל זה עכשיו כל פעם שיש לי תורים אני תוקף מדינות מMGH..אחרי זה הקמתי מדינה חדשה ואז מדינות מMGH מילאו לי חמש דפים בניסיונות התנקשות עד שאחרי שהם ביזבזו איזה 100 ומשהו תורים הם הצליחו..ואז עוד פעם הקמתי מדינה חדשה ואז מדינה מTUN מילאה לי שלוש דפים בניססיונת התנקשות ואפילו אחר זה היא לא הצליחה ועכשיו אחרי איזה שלוש מדינות שהרסתם לי אתם מתפלאים למה אני כל הזמן תוקף..!!!!!!

amiad21

New member
למי אתה קורא כנס?

תראה, קודם כל, אני מ-TUN. דבר שני, קצת קשה לי להגיב על מה שאתר אומר כאן... אני לא מכיר את המדינה שלך, ומעולם לא פנית אלי לדבר איתי על הדבר הזה... מעבר לזה - אין לי מושג מתי מה שאתה אומר היה סביר להניח (אלא אם כן עשית לנו צרות מתישהו) שהמתקפות עליך היו בתקופה שלפני הסיסמאות, שידוע באותם הימים הבריתות היו מאוד פרוצות... אם אני טועה ומדובר על משהו מהשבועיים האחרונים - דבר איתי ואני אנסה לברר למה יש מדינות שתוקפות אותך... יש לא מעט מדינות שפנו אלי לבירור... לוקח כמה ימים (יש לא מעט מנהלים לברר איתם) אבל אני תמיד מחזיר תשובה.

למעלה