המשחק הפך למכור...עצוב! וחבל...

לך אני קורא להיכנס :)

את המדינה השניה והשלישית אני מבין למה הרסו לי כי פתחתי עליהם פה.. אבל פתחתי עליהם פה בגלל המדינה הראשונה..ואם אתה רוצה אני יכול להביא לך את המספר מדינה של מי שהרס לי את המדינה הראשונה שהוא מMGH..!

נתוש ז

New member
דו שיח?? תדברו באישי/פרטי ../images/Emo3.gif

בכל מיקרה amiad אני מבין את הגישה שלך-אני לא הכי מסכים -אבל זכותך. אבל אל תחשוב שכל הברית שלך ככה. גם tun וגםmgh מחסלים מדינות בלי הזהרה, סתם כי הם עשות איזה כללית מעפנה ולא מוצלחת-אז המדינה נימחקת מהמשחק. ויש הבדל ענק בין להוריד הרבה אדמה ותעשיה, לבין להשמיד מדינה (שזה הכי כואב שיש..כל הטכנולוגיה...הכל...הולך!)

skipo1

New member
שמע כל אחד והדרך שלו!!

למשל אני בטון ואני לא משמיד עד הסוף!ואני גם לא מתקיף ישראלים(רק אם הם התקיפו אותי בהתחלה) אני בטוח שיש אחרים בברית שמעדיפים להשמיד עד הסוף כי ככה יותר קל לזה שהתקפת להתחזק מהר ולנקום...בקיצור כל אחד והדרך שלו

I A F02

New member
נכון, אני גם לא תוקף

אלא רק נוקם (אבל אונס עד הסוף) יש לי רשימה של מדינות שאי פעם עשו לי משהו הכי קטן. הן נכנסות לרשימת ההמתנה הזאת, ושמגיע הזמן הן יותקפו.

אני חושב שזה בסדר

לדעתי זה יותר כיף לנסות להפיל אותם ע"י כך שתיבצר ברית חזקה כי כול אמפריה סופה ליפול (לא כולל מכבי ת"א כדורסל) גם רומא הגדולה וגם MGH ,TUN ו SND

המכור לטופי לא העתקתי

משום שקארתי רק את ההודעה הראשונה והגבתי אבל אם אתה רוצה לקבל קרדיט אז סבבה הוא כולו שלך

למעלה