המצעד השבועי - מס' 17

יניב1

New member
../images/Emo41.gif המצעד השבועי - מס' 17 ../images/Emo41.gif

זעזועים מזעזעים לא מזעזעים את המצעד שלנו הפעם, בניגוד לתחזית הם נדחים במעט, ובמקומם מצעד די שגרתי, לא שונה יותר מדי מהמצעד הקודם, עם שימו לב 3 דריכות במקום(!), 3 ירידות, 2 עליות בלבד ו-2 כניסות חדשות כנגד שתי יציאות, כדילקמן: 1. קרוב לים
(1) שבוע 2 ד. בראש: 2 שבועות
2. היא רוקדת
(2) שבוע 2 ד. 3. יש ונדמה
(3) שבוע 15 ד. בראש: 5 שבועות 4. הביתה
(5) שבוע 15 1+ 5. שירו שיר אמן
(10) שבוע 10 5+ 6. כמו בהתחלה
(4) שבוע 3 2- 7. האישה על האבן
(*) שבוע 1 כ. 8. אגדת לדילה
(7) שבוע 13 1- בראש: 2 שבועות 9. בן אדם
(*) שבוע 1 כ. 10.עוד נגיע
(6) שבוע 7 4- בראש: שבוע אחד הפינה לשיפוטכם 11. אדם אחר 12. אהבתה 13. מחוזות האהבה והסיכום השבועי... אז כמו ששמתם לב, בהחלט לא זעזועים מזעזעים: שלושת הגדולים שלנו איתנים במקומם ללא שינוי מהשבוע שעבר. גם מתחתם אין יותר מדי שינויים, לא דרסטים בכל מקרה: "הביתה" ממשיך לתעתע בנו, פעם לרדת ופעם, כמו השבוע, לעלות שוב ו"כמו בהתחלה" ממשיך לאבד מכוחו במצעד. דווקא "שירו שיר אמן" שוב מפתיע בגדול ואחרי שהיה נדמה שהוא יוצא הוא שוב עולה אל חמשת הגדולים - השאלה היא לאן משם. הכניסה הגבוהה ביותר היא למעשה כניסה די נמוכה אבל מפתיעה יחסית דווקא ל"אישה על האבן" - שיר שדי מצליח להפתיע, לפחות בכך שהוא גובר על "בן אדם" - כניסה נמוכה ומפליאה אל המקום ה-9, ושלא נדבר בכלל על "עוד יום אחד" - שיר מקסים שלא הצליח להיכנס למצעד, וחבל. "אגדת לדילה" השבוע חוזר למקומו מלפני שבועיים, אבל עדיין נדמה מקומו במצעד יציב לעומת "עוד נגיע" שכבר הגיע לפסגה והשבוע מגיע אל תחתית המצעד שלנו - האם בדרך החוצה או שמא גם הוא יפתיע ועוד יגיע חזרה מעלה? כל התשובות במצעד הבא, אליו מועמדים להיכנס עוד 3 שירים נוספים מתוך האלבום "עוד יום אחד" והחל מהשבוע הבא יחלו לטפטף שירי "דימיון מזחרי" בנוסף כמובן, לכל מי שתהה, ל"עגילי דמאר" - שטרם הוצג בפינה, משיקולים ברורים. לסיום ניפרד מאלו שעזבו אותנו השבוע: "מילה קטנה" שצעד 10 שבועות ושהה שבועיים בראש - הצלחה מאוד יפה ומ"פת חלקה טובה" שהתחיל טוב (נכנס ל-4) אבל משם התדרדר מטה במשך 6 שבועות. לכולם, סופשבוע מקסים ושבת שלום.

רוני 1502

New member
הדירוג שלי:../images/Emo6.gif

1. אהבתה 2. אגדת לדילה 3. האישה על האבן 4. כמו בהתחלה 5. קרוב לים

מאירה 1

New member
הפעם אני בין הראשונים ....

1. הביתה 2. קרוב לים 3. אדם אחר 4. אהבתה 5. שירו שיר אמן סוף שבוע נהדר לכולם

ForeverMC

New member
הנה שלי:../images/Emo140.gif

1. הביתה 2. יש ונדמה 3. היא רוקדת 4. עוד נגיע 5. קרוב לים ממש חבל ש-"עוד יום אחד" לא נכנס...

הדירוג שלי../images/Emo79.gif

1.קרוב לים 2.היא רוקדת 3.מחוזות האהבה 4.אדם אחר 5.אהבתה שבת נפלאה לכולם!!!

love amor

New member
שלי../images/Emo26.gif../images/Emo23.gif

1.יש ונדמה 2.היא רוקדת 3.בן אדם 4.אגדת לדילה 5.עוד נגיע

הדס123

New member
הדירוג שלי:

מקום 5: עוד נגיע מקום 4: אדם אחר מקום 3: אהבתה מקום 2: היא רוקדת מקום 1:קרוב לים.

יניב1

New member
הדירוג שלי למצעד הבא

1. עוד נגיע 2. בן אדם 3. אגדת לדילה 4. שירו שיר אמן 5. היא רוקדת

galitda

New member
והנה הדרוג שלי:

1. אהבתה 2. אדם אחר 3. קרוב לים 4. שירו שיר אמן 5. היא רוקדת סופשבוע רגוע לכולם...

יTAL

New member
והנה שלי

1. עוד נגיע 2. שירו שיר אמן 3. יש ונדמה 4. אגדת לדילה 5. אדם אחר שבת שלום לכולם.

א י י ל 20

New member
אחרי מחשבה ארוכה...

5. עוד נגיע 4. אדם אחר 3. אגדת לדילה 2. היא רוקדת 1. מחוזות האהבה

יניב1

New member
הדירוג של דורון

1. היא רוקדת 2. שירו שיר אמן 3. הביתה 4. בן אדם 5. יש ונדמה

הנסיך ט

New member
הדירוג שלי....

1 עוד נגיע 2 כמו בהתחלה 3 שירו שיר אמן 4 אדם אחר 5 מחוזות האהבה