המפגש ביער קדימה

אנחנו ארוזים ומחכים.......למפגש

וכדי לא להזיל ריר...... זללתי הרגע שאריות כבדים עם פטריות שנצלו אתמול - ולא הצלחתי לעמוד בריח עד שיחוסל כל המלאי. לציין שזו היתה פעם ראשונה שגם רותם שלנו נגעה ב"חלקי בשר" - מה שבד"כ מאוד קשה אצלה כבר חשבתי שהיא הופכת לי לצמחוניה 2 בבית. נראה איך היא תעבור את היער היום....... ומה זה אין לי סבלנות לחכות עד שנצא מהבית.....אז אני חוזרת למיטה לעוד שעתיים כדי לא להסתכל על השעון. יאללה נתראה ביער.

afiksambol

New member
טוב, מישהו צריך להגיד את זה (או לכתוב...)

ובגלל שאף אחד לא היה מספיק אמיץ לעשות את זה לפנינו, ניאלץ לעשות את זה אנחנו : תודה ע נ ק י ת לכל מי שעשה את היום הזה למה שהוא היה לסתיו ולאדוה, על כל הריצות וכאבי הראש שמאחורי הקלעים... לתפוז אנשים (דן, נעמה, מיטל, לי...) על התמיכה והעזרה, על הביקור בשטח ועל הבית שאתם נותנים לנו... לזוגלובק, על האפריטיפים ועל ההפתעות... לשף הנקנקיות, שלעד ייאלץ להסתובב עם הכינוי, על יום שלם בתוך העשן... ולכל מי שבא, הכין, עזר, ייעץ, בישל, מינגל.... תודה קולקטיבית לכולם
מאיה ואפיק, שעד עכשיו לא מצליחים להבין למה לא הביאו גם קצת בשר לאירוע...

kirschi

New member
:):):):):):):):)

הקדמת אותי :) אירוע ברמה, אני כבר עובד על לבנות תאבון לאירוע הבא

לא היה לי נעים לכתוב שלא יראו שברחנו ראשונים

היה מדהים. היה טעים בטירוף ממה שכן הצלחתי לטעום. נדרשים במיידי כל המתכונים לטיבולים של הבשר, אף פעם לא ראית ילד מילדי כל כך מאושר לאכול בשר ובאיזה כמויות היא אכלה - אני אשכרה מגדלת נמר או אריה בהתהוות. כן ירבו כאלה נמרים אצלי בבית והלוואי שהגדולה שהבאנו איתנו עד הפעם הבאה תדבק בקדחת הבשר. ובאמת איפה הבשר, אני שואלת? ואכן תודה לכל אלה שפעלו מאחורי הקלעים. שוב ושוב תודה היה יותר מעשר לטעמנו.

Master Stav

New member
היה ....טובבבבבבבבבבבבבבבבבב

ואני מבטיח לכתוב כי יש לי לא מעט אני פשוט עייף מידי עכישו ורוצה להתקלח קודם היה לי פשוט ניפלא ..... כמה דברים ..שאני חייב עכישו . 1. מי שצילם ...אנא את התמונות לתיבת המיל שלי : [email protected] 2. תלונה .....הגעתי למקום יחד עם ילדי בשמונה בבוקר וניקינו אותו, בתשע הצתטרפטו אלינו אדווה ואורי ..... זה ניראה פייר למישהו שנאלצנו בין 5 ל6 בערב לנקות אחרי אנשים שפזוט זרקו את הליכלוךם מתחת לשולחנות ? חייב לומר את זה ....זה ביעס לי אותי לגמרי ....ומסתבר שלא רק אותי , לא יודע מה איתכם אבל ....וואלה למה ? מעבר לזה כאמור יש לי המון מה לכתוב ....ואני מאמין ש.....גם לכם ...אשמח אם כולם ישימו פה את המתכונים של התוספות שהביאו ... תודה לכל העושים במלאכה ....ההי לי לעונג להתעשן איתכם ....ולראות אתה חיוכים של האוכלים . סתיו

אכן עצוב לנקות דברים כאלה. יש לי המון תמונות

הצלם פשוט ברח למשמרת לעבודה ולכן גם עזבנו מוקדם, מקווים בפעם הבאה להשאר עד הסוף. חבל לי שפיספנו את הסטייקים שכל כך חיכיתי להם........ אני כבר מראש מודיעה שחלק מהתמונות יהיה אצלי בבלוג ואני מבטיחה לטשטש פרצופים אם יהיו. היחדים שאשאיר יהיו הבנות שלי כנראה.

Master Stav

New member
אמשח לקבל את התמונות במיל ....

אני מעלה את כולן לאלבום הפורום ... מאחר ואין פרסום שמות אין צורך לטשטש למעט תמונות ילדים ...ללא אישור הורים והיה ומשיהו ריצה לטשטש ....נעשה זאת . [email protected] ותביאי לינק לבלוג שתםפרסמי את הרשומה

תכנס לקישור בחתימה שלי. שם כבר תראה

את הפוסט לבד כשאני אכתוב אותו כנראה מחר או מחרתיים כשהחצי יוריד את תמונות למחשב. כרגע אפילו המצלמה לא בבית.

afiksambol

New member
מבין לחלוטין את תלונותך

עברה בי תחושה דומה כשלאחר כמה שעות ליד האש והעשן ביקשתי ממישהו לקחת תבנית עם בשרים שהרגע ירדו מהרשת ולעשות סיבוב חלוקה למעוניינים. פרצוף ה-"באתי לכאן להינות ולא לעבוד..." שקיבלתי ממנו אכן יכול להוציא את הרוח מהמפרשים לכל אחד. כנראה שלא כולם הצליחו להבין שמפגש שמושתת על מתנדבים דורש מכל אחד מאיתנו לתת קצת כדי שכולנו נקבל הרבה...

Master Stav

New member
מי שמבטיח צריך גם לקיים ...

מפגש הקרניבורים מספר 3 החל לקרום עור וגידים באמת לפני כשלושה חודשים .... הפרחונית ואנוכי ישבנו לשיחה ל זוג סטיקים מדממים נוכח מבטים מבועתים של המלצריות אכלנו ודיברנו ....ההחלטה הראשונית הייתה, מפגש פתוח כלומר ותק4ים עם חדשים עם אורחים וחברים כלומר מפגש פתוח עם חיבוק רחב לכול מי שתאוות בשרים עושה לו את זה .... השלב הבא היה לשוחח עם המנאש"ית היקרה שלנו מיטל ולרתום אותה ....זה היה קל, מסתבר שמיטל חובבת בשרים בעצמה ושמחה מאד לאירוע שכזה,נעמה מנהלת הקהילות נתנה את הסכמתה ואת הפוש הראשוני...ואכן לפני כחודש במשרדי תפוז הוחלט על החסות חסות של זוגלובק ( נרחיב על זה עוד מעט ), על יצירתם של שני שלטים שעוד ישמשו אותנו קידום של האירו בתפוז וכמובן בדיקה של יח"צ לאחר .... ואכן הגיעו כתבת בשם רונית מהארץ וצלם ניר כפרי המדהים ....( שאפו ) מאחר וזוגלובק נתנו לנו המבורגרים קבאבים ונקניקיות, הוחלט שילדים לא משלמים לעומת זאת את המחיר הבססיסי שהיה 45 שקלים העלנו ל55 וזאת כדי להביא דברים מגוונים יותר .... ההזמנה נעשתה אצל גיתי זמיר ....ולהלן רשימת המכולת : 2 שקי פחם הדרים משובח 33 קילו בשר אנטריקוט מדהים חתוך ל110 סטיקים

א פרח

New member
ארוזים מועמסים על ה../images/Emo73.gifים

ויוצאים לדרך, נתראה ממש בקרוב

My Little Fairy

New member
תהנו לכם!

סעו בזהירות, שתו הרבה מים, קחו איתכם לבוש חם ואל תפריזו בפחמימות.

Master Stav

New member
../images/Emo41.gif המפגש ביער קדימה ../images/Emo41.gif

תמונות , הערות , הארות , ומעט מאד ירקות

סמד13

New member
כמה כייף הייה להכיר ולראות את כולם

תודה לסתיו ואדווה על האיגון פשוט אין לי מילים תודה לצחי האיש והאגדה על הכל כמה שמחתי להכיר אותך ואת אלון מקווה שפעם הבא נפגוש גם את הדובים תודה לתפוז על העזרה תודה לזוגלובק על הכל תודה לחני על המושדי האגדי תודה לכל המנפנפים , אופי העוגות ,עושי הסלטים הלחמים לכורמים על היין הטוב ותודה לכל מי שהגיע וותקים וחדשים כמה כייף לראות את כולם נהננו ואיך אמרו החברים של עדי נו מתי נפגשים ככה שוב ..........

meital G

New member
בלי ירקות...

כל הכבוד ותודה רבה לך ולפרח על הארגון והתוצאה. שמחתי לעזור ובעיקר להיות שם. היה נהדר, טעים ומהנה. שמחתי להכיר את חברי הפורום ואת הילדדוס המתוקים. היה מרגש לראות את החיבור והגיבוש ביניכם (אני לתומי הבאתי מדבקות למען כתיבת שמות, כמובן שלא היה צורך בכך
) נתראה במפגש הבא!

AlonAviv93

New member
היה מעולה!

היה כיף להכיר את כולם, והאוכל היה פשוט מעולה! ותודה גדולה גדולה לכל מי שהיה מעורב באירגון המפגש הזה, אני מקווה מאוד שיהיו עוד הרבה כאלו ובקרוב מאוד.

למעלה