המבחן של המדינה 2

Britush

New member
המבחן מטופש. ../images/Emo12.gif ../images/Emo42.gif

אבל היה נחמד... אחי הקטן, אימא ואני ענינו על הכל ביחד. מעניין אם צריך לחלק את הציון הסופי לשלוש.
(כלומר, 48 IQ לכל אחד מאיתנו; האין זה נאה?) על כל פנים, אם neko קיבל 117, המבחן בטוח לא מדוייק - מאוד לא מדוייק.
(גל, התעודדי.
)

datiza

New member
זה היה מעניין...

פעם ראשונה שאני עושה משהו כזה... תגידו יש לכם קישורים לעוד אתרים שיש בהם מבחני IQ?? בכל אופן הפעם 63 תשובות נכונות, בת 17 = 140

F R O S T

New member
מבחן ממש לא משהו

קיבלתי 134 ויכלתי גם להוציא יותר אם לא הייתי מתבלבל קצת אבל למרות שהתוצאה דומה למה שאני קיבלתי במבחני אינטרנט עדיין לייחס לזה חשיבות אני לא אייחס וגם ממליץ לכולם לא להתייחס אליו ברצינות כי היו שם שאלות שהיו בכלל לא קשורות למנת משכל.בכל מקרה השאלות האחרונות שנתנו להוא באולפן מול ההיא בבית היו גם לא ברמה גבוהה מי יודע מה ועניתי עליהן נכון אבל ייאמר לזכותם שהשאלה הראשונה מבין ה-5 היא הראשונה במבחן שנראתה כמו שאלת מבחן IQ.

PIPER 4 ever

New member
התוצאות שלי...

אממ יצא לי 57 תשובות נכונות שזה אייקיו 132 לפי גיל 15... אבל הבעיה היא שאני לא בת 15 (אני בת 13 ושלושה חודשים) אז סביר להניח שזה קצת יותר, לא?

64 נכונות 133 IQ מבחן מחורבן

לא הבנתי את החלוקה הדפוקה לגילאים בגלל שאני בקבוצה של 20-35 אזאני לא יכול להיות עם IQ מעל 145? כשלגילאים אחרים היה מקסימום של 160 אפילו (אם אני לא טועה) בכל אופן עניתי נכון על כל 5 השאלות שנתנו לשני האנשים "הכי חכמים" במדינה, מה זה אומר? שהמבחן לא מדויק בכלל אבל לפחות היה משעשע. מהלעשות שלא זכרתי שלרבין וכל החברה היו עניבות ובשאלה השניה (או השלישית) משום מה קראתי במקום "נבון" "בבון" לפחות תירוצים טובים יש לי :)

shuval3

New member
איזה מבחן מפגר

אני פתרתי 66 נכון אבל לא הצלחתי לפתור את השאלה עם העפרונות זה בלבל אותי לאלה(עצם השמיעה של הקול של הקריין מוציא מהריכוז),השאלה עם הבריכה הייתה יחסית קלה,גם זאת של החקלאי.זה מבחן ממש מפגר נניח אני לא יודע מה זה יקב הדין את ההר אבל אני יודע 1000 ביטוים אחרים,אז מה יורד לי ציון כי לא ידעתי ביטוי אחד מפגר תגידו לא נראה לכם שמישהו קצת זייף את התוצאות של המחוננים?נראה לי שהם עשו כל מיני שיפורים משלהם כדי להציג את המבחן כאילו הוא אמין

מבחן דיי דפוק

המבחן לא מסמל כלום ... אדם יכול להיות גאון במקצוע מסויים ודווקא בזה הוא לא הצליח, אז זה אומר שהוא פחות חכם??? מה עם נסיון חיים??? בטח שזה לא מודד את זה...

delonge

New member
132

אני בן 17.. דיי מאוכזב כי היו שאלות ממש ממש קלות שטעיתי בהם לא נורא.. גם ככה זו סימולציה גרועה חחח

sk8er grrl

New member
גם לי יצא ככה וזה מזה דפוק...

כאילו השאלות של חשבון... לא היו קשות בכלל... ואני הכי טובה בזה...! רק לא היה זמן כמעט... יכולתי להוציא מינימום 140 בכיף...

tamar292

New member
נו- אז מה זה אומר???

מישהו יכול להסביר לי: מהו טווח הנקודות של ה- iq שמלמד על אינטליגנציה שהיא מעל הממוצע, מה מלמד על ממוצע וכמה נקודות מלמדות על פיגור?

tamar292

New member
ניסיתי...

כבר ניסיתי לעשות חיפוש מאמרים דרך google אבל לא מצאתי. אני זוכרת שלמדתי על הנושא אבל לא זוכרת בדיוק איפה לחפש. אם אפשר, אשמח לקבל הפנייה ברורה, איזה סוג מאמרים, מאיזה תחום?

F R O S T

New member
המאמרים נמצאים פה בפורום

חפשי קטגורייה מאמרים בראש העמוד ושם תמשיכי לחפש...

Guy Schlesnar

New member
הממוצע הוא בסביבות ה100

לכן המבחן הזה נראה לי מפוקפק משהו. לא הגיוני שעם שלם גאונים עם IQ ממוצע של 120+,פשוט לא הגיוני.

CrazySuperGirl

New member
התוצאות של המבחן הזה? משקפות

משהו בכלל ? אם היו לי 64 תשובות נכונות ואני בת 17 כמה זה יוצא ?

למעלה