המבחן של המדינה 2

amichay16

New member
התוצאה שלי...

58 תשובות נכונות אי קיו 133 בן 16 ואתם צודקים באמת רק 5 השאלות האחרונות היו ממש מבחן אי קיו... הצלחתי לפתור 3... אז אוקי אולי זה לא משקף ולא אמין אבל זה ממש נחמד להעביר את הזמן :)

izikas

New member
נכון אחי לי יצא אי קיו 74

33 תשובות נכנות מתוך 70 מה זה אומר אלי???????????????.

RainDrop

New member
139../images/Emo12.gif../images/Emo80.gif

62 תשובות (ושאלה אחת נלחצה לי בטעות, אפילו לא הספקתי לראות אותה
)עשיתי אותו עכשיו באתר שלהם. בקודם קיבלתי 129. whatever.

ביציק

New member
עשיתי אותו ברשת ויצא לי 66 תשובות

נכונות > 146 IQ, די נחמד
, אבל עדיין סתם מבחן לא מעמיק ושטחי..

לינור18

New member
יש לי שאלה

עשיתי את המבחן והאיקיו שלי יצא 129 אני בת 21 אז מה זה אומר לגבי קבוצת הגיל שלי? אני רוצה לדעת האם זה נחשב לחכם או לממוצע?

האזרחק

New member
100 זה הממוצע

בעקרון ציון ה IQ מחושב ע"י חלוקת הגיל המנטלי בגיל הביולוגי כפול 100. אם יוצא 100 סימן שאת בממוצע לקבוצת הגיל שלך, פחות מ-100 סימן שאת מתחת לממוצע לקבוצת הגיל ומעל 100, מעל הממוצע. אני לא יודע איך הם חישבו את הציונים (מה עומד מאחורי הטבלה) אבל זה החישוב הבסיסי המקובל. (עם השנים צורת החישוב השתכללה והשתפרה)

בבקשה תענו לי לגביי התוצאה

עשיתי עכשיו את המבחן ברשת, ורשום לי 45 תשובות נכונות- מה זה אומר לגביי iQ? אני חייבת לדעת כי אין לי מושג איך בודקים. תודה לכל העונים(

לי Li

New member
64 תשובות נכונות

בת עוד מעט 16 אז יצא לי 142 אם אני לא טועה. העברית דפק לי הכל >< בשאלות שהיו בסוף הצלחתי לפתור 4 מתוך 5, בשאלה עם העפרונות לא הצלחתי להתרכז כי הקריין החליט משום מה לקרוא את זה בקול וזה עוד יותר בלבל אותי >< (תירוצים תירוצים...
למרות שזה באמת הפריע, אני מאלה שזקוקים לשקט מוחלט
) אבל למען האמת אני מעדיפה שלא להסתמך על המבחן הזה ולהסתפק במבחנים של כתת המחוננים ואצל הפסיכולוג, המבחן הזה יכול להראות תוצאה שיקרית כלפי מטה, אך גם כלפי מעלה... ואני סמכימה עם מה שנאמר לפני זה, גם לדעתי זה סתם מבחן שנועד למשוך רייטינג ולא באמת משקף יכולות. האם העובדה שלא הכרתי פתגמים אומללים בעברית אומרת שיכולת הקליטה ועיבוד הנתונים שלי פחותה יותר? לא. זה אומר שהמבחן הזה טיפשי
בקיצור, עדיף לעשות מבחן אצל פסיכולוג מוסמך. ד"א, כל הכבוד לקב' המחוננים
שיערתי שניהיה מקום 1-3
ובקשר למורים יש לי רק דבר אחד להגיד: בושה...

למעלה