הכירו את דיירי האח הגדול 2

../images/Emo41.gifהכירו את דיירי האח הגדול 2../images/Emo41.gif

פרטים,תמונה ועוד על דיירי האח הגדול 2
לא להגיב עד שאני מסיים

../images/Emo41.gifאיילה רשף - האח הגדול 2

איילה רשף היא מפחדת להיות לבד, אימא שלה תפסה אותה בזמן אקט מיני והציעה לה פירות, ואם הייתה יכולה, הייתה מתחלפת עם גבר כי היא מאמינה שכך החיים פשוטים יותר.

רוןRON1

New member
../images/Emo127.gif../images/Emo41.gifאיזו כוסית../images/Emo70.gifאלוהים אני מאוהב../images/Emo70.gif../images/Emo23.gif../images/Emo41.gif

../images/Emo41.gifאלין לוי - האח הגדול 2

אלין לוי היא חיילת, היא רקדנית בעברה, ויש לה חדר יפה בלי חלון. היא בוכה הרבה, אהבה את דרך ההבעה של רנין והייתה רוצה להחליף את ביונסה ליום אחד

../images/Emo41.gifאביב סביון - האח הגדול 2

אביב סביון הוא חולה על פלייסטיישן ושונא להפסיד, הוא מת להיות סטיב ג'ובס ולהמציא את הטכנולוגיה של מחר, והרגע הקשה בחייו היה כשלא דיבר עם אביו.

../images/Emo41.gifאלירז שדה - האח הגדול 2

אלירז שדה הוא הפסיד את כספו בבורסה, הוא פלט בטעות כדור סנטימטר מהמפקד שלו והוא אוהב לצחוק על הכל.

../images/Emo41.gifבנצי שני - האח הגדול 2

בנצי שני הוא מוכן ללכת רחוק מאוד כדי לזכות באהדת הקהל, הוא בוכה בפרסומות עצובות ואם יש מישהו שהוא היה רוצה להתחלף איתו זה בראד פיט.

omer719

New member
נשמעת מאוד מעניינת.

בלוק וגם קצת באופי הזכירה לי את ונסה. נראה איך זה יתפתח.

דנה411

New member
וואלה.שתיהן זולות ופשוטות מאוד../images/Emo4.gif

רק מה ג'י לא תפתח רומנטיקה עם אף אחד מהבנים. יש לה ילד. לא הבנתי אם היא נשואה או גרושה?

דנה411

New member
לא יודעת למה,אבל אני כבר../images/Emo66.gif

לא סובלת תג'י הזאת. כבר לא מסוגלת לשמוע אותו. היא די חושדת במעיין

o א ג ה

New member
תכלס? יש כבר כמה כאלה..

היא, דלית, איילה.. נדבקו אחת לשניה וכבר על ההתחלה התחילו לעשות פרצופים על אחרים. טוב שלא חיכו שנייה מיותרת בשביל זה. גם סער שלך, יוסף והגואל התחילו בבלשות ובבחינת הסביבה, מי מה מו, אבל הם יותר חיננים (טוב נו גברים).

דנה411

New member
ליאורה זה קלאסה.ליאורה זה סטייל../images/Emo140.gif

ג'י זה שוק רמלה-לוד. אישה מעצבנת, רדודה וטיפשה. ראית את הקליפ שלה איך היא מתרברבת ואומרת "אני כוסית על כן כן". הלו מותק, נכון יפה וחתיכה
אין מה להגיד, אבל צניעות לא תזיק לך. להיפך, תהיה עד יותר יפה וחתיכה

למעלה