הישרדות המסר האישי 3 - משימה שמינית

omer719

New member
../images/Emo41.gif הישרדות המסר האישי 3 - משימה שמינית ../images/Emo41.gif

ברוכים הבאים למשימת החסינות השמינית למשחק והמשימת החסינות האישית השנייה שלכם כולכם עברתם החשש של להיות המודחים הראשונים באיחוד, אבל אני בטוח שאף אחד פה לא בונה רק על מקום מכובד וכולם פה שואפים להגיע לגמר. ולכן הערב חסינות מאוד חשובה, מלבד העובדה שהערב תוכלו לגלות כל מיני דברים חדשים על השבט ועל מקומכם, תוכלו להבטיח לעצמכם סיכוי של 1 ל- 8 לזכות במשחק, שווה לא
במשימה הערב כל אחד מכם יצטרך לחשוב מה חברי הקבוצה חשבו, אנחנו שיקללנו את התוצאות ולכול שאלה יש תשובה אחת שרוב האנשים בשבט בחר, ואתם תצטרכו לנסות לנחש מה רוב השבט חשב. אתם לא חייבים לענות כמו שעניתם בשאלון, אתם צריכים לחשוב מה רוב המתמודדים חשבו.(כמובן לא לשכוח רושמים רק את שם הדמות) הראשון שעונה על 5 תשובות נכונות יהיה זה שבוחר את איזה דמות לחסן ואיזה דמות לשלוח לאי הגלות
הערות וחוקים – # כל כמה דקות תעלה הודעה, עם השאלה, מרגע שהשאלה עונה יש לכם 3 דקות בלבד לשרשר תשובה, זה לא אמור לקחת יותר מדקה, אבל בשביל להיות הוגנים כלפי אנשים עם מחשבים איטיים יותר אז אנחנו נותנים 3 דקות. זה אומר שאם השאלה עולה ב- 20:34, ב- 20:39 התשובה לא תיחשב. אל תחכו יותר מידי, ואל תנסו להעתיק מאחרים, התשובה הנכונה היא לפי מה שכתבתם קודם ולא ממה שכותבים עכשיו, מה גם שאם תעתיקו בסופו של דבר לא נגיע לשום הכרעה. # אחרי 3 דקות ההודעה לא תתקבל ואותו אדם לא ייחשב באותו סיבוב. #
הכי חשוב לא לקחת שום דבר אישית, המתמודדים לא בחרו לענות על השאלות, הם היו חייבים וזה לא אישי בכלל, מי שנעלב מהדברים עושה טעות חמורה זה רק אמור לעזור לכם ולהבין את המצב ולנסות לשנות אותו / לשמור עליו, בנוסף חשוב לזכור שזה רק משחק וגם אם מישהו נכתב כטיפש או שנוא זה הכול בגדר המשחק ולא מצביע על מעבר לו. # במידה ואתם כותבים את עצמכם - שלא בטעות תכתבו - אני? או דברים כאלה, שלא תתבלבלו. תרשמו את שם הדמות בלבד. # לאחר שתתנו את התשובה אני מהר אכתוב את מצב הנקודות החדש. # אתם יכולים לכתוב את עצמכם, אם אתם חושבים שאתם עליתם ברוב. # במידה ומישהו מגיע באמצע המשימה הוא יכול להצטרף! לפני הכל בבקשה תאשרו נוכחות שנדע מי פה
אם יש שאלות זה הזמן לשאול אותי, אני אתן כמה דקות במסנג'ר לפני שנעלה את השאלה הראשונה, היא תעלה ב- 21:20 בשביל לתת לכולם זמן להגיע ולהתאפס. אז שימו לב ותרעננו בזמן. צאו לדרך

omer719

New member
../images/Emo221.gif שאלה ראשונה -

* בבקשה לרשום את התשובה בכותרת * מי לדעתך המתמודד הכי אהוב במשחק?

omer719

New member
../images/Emo41.gif התשובה הנכונה היא - סנדרה/סירי -

מצב הנקודות - בן, אורי וירדן - 1 השאר - 0

omer719

New member
../images/Emo221.gif שאלה שנייה -

מי לדעתך המתמודד השנוא במשחק?

למעלה