היי אני חדש

../images/Emo41.gif היי אני חדש../images/Emo41.gif

אוקיי איך עוד לא חישפתי פה את הפורום אלוהים ידוע. וואו התוכנית הזאת מעולה,זאת תוכנית שכיף לראות לשבת ופשוט להתפלל שלא יגמר.. אני הולך לשרוצ פה בפורום מקווה שאני אסתגל פה במהירות. יש לי שאלה: מה היה הפרק של היום בבנות גילמור בערוץ "הולמרק"?(מספר ומספר עונה)

morini77

New member
ברוך הבא!

עוד בן לאוסף! יאמי! בקשר לפרק... דקה אני אבדוק... עונה שניה פרק 12. ריצ'רד בסטארס הולו. תהנה בפורום!

כן,עוד בן לאוסף...../images/Emo9.gif

ואני חשוב שפיענחתי למה בנים לא רואים את התוכנית הזאת ... צריך אינטליגנציה,הבנות מדברות בספיד... לרוב הבנים(רובנו) אין את זה ...
בכל אופן אני מאוד שמח להיות חבר בפורום

morini77

New member
יס אינדיד! (כמו ריצ'רד)

נראה לי שאתה צודק ידידי, לבנים באמת אין את האינטליגנציה העצומה שדרושה כדי לצפות בתוכנית ולהבין אותה ממש טוב. אבל בכל כלל יש יוצאי דופן, והידד!

כן,את צודקת להבין זה לא הקטע החזק

שלהם (וואי וואי רק שלא יצלבו אותי,אני גם בן ואני בוגד בעמי)

Nerade

New member
כבר פרק 12?!../images/Emo2.gif

*סניף* העונה השניה עומדת להגמר.
ואז לא יהיה גילמור כל יום.

../images/Emo7.gif כמה פרקים יש לעונה?

הולמרק לא קנו את עונה 3? לא אלוהים אל תעשה לי את זה . אני רוצה לרואת על תקן יומי ... תאמרו לי שהם קנו את עונה 3 תאמרו!

Nerade

New member
לפי מה שהבנתי - לא...../images/Emo4.gif

ויש 22 פרקים. עוד 10 פרקים. ייאייקס.

נ ט ע ש ה

New member
היי ../images/Emo13.gif

ברוך הבא! יועיל אם תתן קצת פרטים על עצמך...
היום שודר פרק 2X12 (הפרק ה-12 בעונה ה-2) Richard in Stars Hollow

פרטים

אמממ מה אני יכול לספר.. קוראים לי תומר ואני בן 16 וחצי ,אני גר ב**** אממ אני מת על בנות גילמור ועוד מלא תוכניות.. אני כיתה י'א יש לי עגיל בשפה וקעקוע מאגניב שאותו אפשר לראות בכרטיס שלי אממ אני לא יודע מה עוד לספר...

Lucy987

New member
וואי.. זה כאב לעשות את העגיל??

אני מתה כבר.. אבל זה מפחידדד

ממש ממש ממש ממש ממש מממש

לא תיראי את לא תרגישי כלום! העגיל לא כואב .... כדי להדגים את הכאב קחי את היד שלך וצבטי את ידיך השנייה ל2 שניות... זהו זה הכאב. קעקוע כאב בהרבה יותר,אין הבדל,אם לבך רוצה עגיל רוצי תעשי.. כיף להשויצ בו אחר כך

Lucy987

New member
מה????? קעקוע כואב????

אוייייי הלכו לי החיים.. אבל העגיל עושה צלקת? זה באסה כזה אם כן.. לא?

כן,קעקוע זה מכאיב

כיאלו איך אפשר שלא זה מין כמה מחטים ביחד שמחדירים לך לגוף צבע . עוברים 7 שכבות עור... אני אל אשקר לך,לי זה כאב אבל אל כאב שדורש דמעות זה כאב מרגיז כזה בגב אחרי חצי שעה מתרגלים אך זה עדיין מציק... עגיל לא משאיר צלקת... היה לי גם עגיל בלשון הורדתי כי הרגשתי "שהתבגרתי"

Nerade

New member
עגיל בלשון???

אווץ'.
לפני כמה שנים ההורים שלי אמרו לי שאני יכולה לעשות עגיל איפה שאני רוצה, רק לא בלשון.
אהה, ואמא שלי אמרה לי לא להגיד לה לפני שאני עושה, ושאם אני באמת רוצה לעשות אז עדיף ללכת עם חברה שלי, או לגרור את אבא שלי.
אני חייבת להפסיק לדבר על כ"כ הרבה שטויות.

תמשיכי ץמשיכי זה לא שטויות...

חחחח אמא שלי לא ידעה ולא הסכימה בעגיל בלשון הלכתי וחזרתי עם עגיל ביום השני סיפרתי לה היא היתה צריכה מיים אחרי זה אמרה שהיא חולה על זה ושיפה לי .. לאחר חצי שנה עיתי בשפה ואמא שלי גם אהבה ועד היום אמא שלי רוהצ שאני אעשה עגיל בגבה ואני לא רוצה שותבינו ההורים שלי דתיים פחח אבא שלי בכה ימים שהודעתי לו שאני הולך לעשות קעקוע .. הרי זה איסור מהתורה .. הוא ניסה לשכנע אותי לא הצליח עשיתי קעוקע ובסוף הוא אמר שזה נחמד אפילו אחי שהיה עד לא מזמן חילוני ריציני ( הוא בן 19) הוא חזר שוב בתושבה(היה בגיל 14 דתי) והוא בישיבה בירשוליים אמר לי שהקעקוע יפה הקעקוע- זה טארבל=יד חופשית לא מוגדר הכי טוב ככה זה לא מוקבע למשל אחרים רואים בזה עכביש צלב אותיות כל מיני ... טוב רשמתי אגדה של פסח פשוט נסחפתי סורי על יתר פרטים...

90% אחוז שלא וחוצ מזה זה עיגול

קטנטן כזה שהשפה מסתירה לא רואים. הקעקוע עלה לי 300 שקלים חדשים ...

Lucy987

New member
מחר יהיה יותר טוב..

אני צריכה 6 בייביסיטרס בשביל פאקינג קעקוע אחד.. ואני שונאת ילדים!!!!! יהיה טוב

למעלה